Rock2Share

Reacties


Rock2Share heeft 1257 reactie(s) geplaatst.

711 maanden geleden

Na zes jaar vinden we het duo Paolo/Damaci terug in deze sequel.
Wraak zal dan ook beide hoofdpersonages opnieuw verbinden.
Het einde is het meest teleurstellende van deze veel te korte horrorfilm.

611 maanden geleden

Een survival met ups en downs, die de spanning niet echt weet te behouden.
Laat zich bekijken, maar ook niet meer dan dat...

611 maanden geleden

Een tv-thriller met een behoorlijke cast. Het verhaal is soms verwarrend en het einde is onvoorspelbaar.
Misschien komt er nog een vervolg...

711 maanden geleden

Het verhaal is goed gevonden, voor een keer zijn er een paar militairen die weten hoe ze moeten vechten.
Horror, aktie, gore, sadistische humor en vooral spannend.
Vermakelijk, maar als je niet van het genre houdt, kun je beter verder gaan.

1011 maanden geleden

Een uitstekende western, die tot de beste films van Clint Eastwood behoort, met een interessante context, opmerkelijke landschappen en veel humanistischer en subtieler dan het lijkt. We kunnen er gewoon weg niet onverschillig tegenover blijven.

811 maanden geleden

Vergelijkbaar met ' The Walking Dead ' dat datzelfde jaar uitkwam, vinden we in 'Stake land' alle ingrediënten die het succes van de serie hebben gemaakt, met het verschil dat het budget karig is. Moeilijk te geloven aangezien de kwaliteit van deze horror/roadmovie zeer goed onderhouden is en van begin tot eind spannend blijft.

711 maanden geleden

Een originele film die fantasie en realiteit vermengt, met het verhaal van een begaafd kind dat overloopt van verbeelding, maar ook en vooral in vreselijke nood verkeert als gevolg van de ziekte van zijn moeder...

Meer dan tijd !
Misschien wist je het niet, maar al in 2017 kondigde Liam Neeson aan dat hij stopte met het acteren in actiefilms. De reden was overduidelijk (nog gehoord en gezien in een interview) 'Jongens, ik ben verdorie 65! Op een gegeven moment denkt het publiek ook: Kom nou toch... Toch maakte de acteur sinds deze legendarische woorden alweer tien actiefilms !

811 maanden geleden

Een cultfilm die zelfverdediging bepleit en waarover destijds werd gedebatteerd, misschien zelfs nog meer vandaag de dag, maar toch de waarheid schreeuwt, Charles Bronson op z'n best...gerechtigheid op eigen kracht.

1011 maanden geleden

'Magnolia', de derde film van de grote Paul Thomas Anderson, en wat voor één !
Niemand staat centraal in het verhaal, elk personage is belangrijk en wordt altijd naar voren gebracht, ze kennen elkaar niet allemaal en toch hebben ze hier en daar paden die mekaar kruisen waar ze simpelweg een band hebben die hen verenigt.
Deze film bevat zoveel emotie, zoveel rijkdom, zoveel fascinerende karakters , is met de grootste zorg en passie bewerkt en opgeschrikt door één enkel gevoel: spijt.

711 maanden geleden

Een geslaagde horrorfilm dankzij het uitstekende spel van de acteurs in deze nachtmerrieachtige nacht in het mortuarium...

911 maanden geleden

Een uitzonderlijke goede film uit de jaren ’80 van Paul Verhoeven, met een zekere lef, die de traditionele Amerikaanse regisseur destijds wellicht niet zou hebben gedurfd.
Gesteund door de uitstraling van zijn sterrenkoppel, Jennifer Jason Leigh, die de mengeling van onschuld en perversiteit perfect belichaamd, en Rutger Hauer(die de rol eerst niet wilde) die de film doordrenkt met zijn excentriek charisma.
Barbaars, gemeen, wreed, maar volkomen realistisch. Een kleine meesterwerk.

711 maanden geleden

Ingewikkeld om deze kleine horror te beoordelen die 'Longlegs' is. De fotografie is goed, opvallende shots, spanningsmomenten, een duistere sfeer.. het stijgt en stijgt en... het valt... en dat is zo voor een groot deel van de film
en het is frustrerend, want het is behoorlijk rommelig, de impact van de karakters is zeer weinig ontwikkeld.
We hadden duidelijk beter verwacht, uiteindelijk met het gevoel een film te hebben gemist die een klassieker van het genre had kunnen worden. Een kleine 7.

811 maanden geleden

Een hilarische en uitzinnige komedie , een super duivels duo met de mooie Elizabeth Hurley en Brendan Fraser gekker dan ooit.

611 maanden geleden

We zullen ons vooral de ronduit uitstekende prestatie van Jackie Chan herinneren, maar daar zullen we het ook bij laten.

811 maanden geleden

Een leuke epische avonturenfilm met goede beeldkwaliteit, serieus aangepakt door Joe Johnston, waarbij de vriendschap tussen mens en dier centraal staat in het verhaal.

Ang Lee laat ons met zijn film de kloof tussen een uitbundige en smakeloze Amerikaanse samenleving zien en de gevoelens van jonge militairen die met hun traumas terug naar het front moeten.
Een goede psychologische drama, maar met te weinig emotionele momenten en te weinig ritme.
Een kleine 7.

911 maanden geleden

Een prachtige film op basis van van een waargebeurd verhaal zit vol emotie en geeft ons een mooie boodschap mee.

911 maanden geleden

Camp X-Ray is de naam van het beruchte Amerikaanse detentiekamp die in Cuba was opgericht door GW Bush voor het opsluiten van vijandelijke strijders.
Kristen Stewart en Payman Maadi leveren verbluffend en overtuigend acteerwerk.
Ook al is het een fictief verhaal, de film is intens en laat je niet onverschillig. Het geeft precies weer wat de gedetineerde van dit kamp hebben meegemaakt.

Spoiler

Het doet je beseffen dat er een vreselijke mogelijkheid bestaat dat totaal onschuldige mensen vast komen te zitten.

811 maanden geleden

‘Karatè Kid’ van Jonh G. Avildsen die “Rocky” regisseerde en uitgebracht in 1984, is een cultfilm die zijn stempel heeft gedrukt op een hele generatie die iedereen zich vandaag nog herinnert.
De eerste van een trilogie zonder de spin-off te vergeten 'The Next Karate Kid', uit 1994 ,waarin een ander personage centraal staat.
Muzikaal gezien was ook Bill Conti de ideale componist voor deze initiatiefilm, en niet te vergeten de hit van Bananarama – 'Cruel Summer', die we na het eerste kwartier te horen krijgen.
Altijd leuk om nog eens her te bekijken...

811 maanden geleden

De synopsis staat bovenaan sowieso duidelijk gedetailleerd te lezen , man : )

811 maanden geleden

Zonder veel pretentie maar toch aantrekkelijk, een ongelooflijke cast vol goede acteurs; Giovanni Ribisi, James Marsden, Brian Dennehy, Lesley Ann Warren, Dennis Hopper, Val Kilmer, en zelfs Tommy Lee (Motley Crue) kreeg een kleine rol in deze goede maffiafilm.

811 maanden geleden

De Aliens zijn inderdaad terug, dankzij Fede Álvarez (Evil Dead (2013), Don't Breathe (2016)) zijn er eindelijk nieuwe kreten te horen in de ruimte. 'Alien Romulus' met een verjongde cast en met de ingrediënten van wat de franchise tot een succes maakte is spannend, vloeiend, aangrijpend tot de laatste wending.
Verrassend goed.

911 maanden geleden

De allereerste film van de beroemde Steven Spielberg die oorspronkelijk een eenvoudige tv-film was, maar dankzij het succes iets werd verlengd voor de release in de bioscopen.
Zelfs in zijn allereerste film konden we al het immense talent van de toekomstige briljante regisseur zien.
Hij slaagde erin angst en spanning te zaaien door alleen maar een vrachtwagen te filmen die een auto achtervolgde. Het feit dat je nooit het gezicht van de vrachtwagenchauffeur ziet is waanzinnig ingenieus.

dit entertainment maakt al zijn beloften niet waar, de schuld van middelmatige CGI en een scenario dat met te veel eenvoud of zelfs kinderachtigheid is geschreven.
Teleurstellend.