onne

Reacties


onne heeft 129 reactie(s) geplaatst.

5 • 18 uur geleden

@finndo 😆👍

5 • 18 uur geleden

@finndo 😆👍

5 • 1 dag geleden

Deze matige (saaie) film slaagt er in geen enkel ogenblik geloofwaardig te zijn. Het is duidelijk dat het niet de bedoeling is dat je over de gebeurtenissen nadenkt.

Ook de grote hoeveelheid toevalligheden moet je voor lief nemen. En dat gaat van kwaad tot erger.

Tegen het einde van de film kun je rustig het woord ‘stompzinnig’ in de mond nemen. En dat terwijl de cast behoorlijk van naam is en de setting op het schip sfeervol wordt gebruikt.

‘Het enige aardige aan deze film is het schitterende schip. Het verhaal raakt kant noch wal.’

5 • 2 dagen geleden

Met pijn en moeite heb ik deze zeer tegenvallende "Evil Dead" uitgekeken.

Het verhaal is slecht en sfeerloos, de cast was zelfs nog slechter en ook regelmatig irritant en ook zat er geen spanning in.

Het is een groot gorefest met niet de minste aandacht voor een fatsoenlijk verhaal en geen vleugje zelfrelativering.

Naar het einde toe was het CGI-budget tot overmaat van ramp ook nog eens op. Of zo leek het althans......

Evil Dead Burn is een matige horrorfilm die volledig leunt op brute gore, maar inhoudelijk zwaar tekortschiet.

4 • 9 dagen geleden

Matige tiener-thriller over een groep kostschool studenten die voor de grap een hoax verspreiden over een seriemoordenaar, waarna ze een voor een zelf worden opgejaagd.

Het eerste stuk van Cry Wolf is nog redelijk solide, maar het tweede stuk is ellendig.

De film is door zijn milde PG-13 rating veel te tam voor horror fans, de personages zijn onsympathiek en de plottwist aan het einde rammelt aan alle kanten.

De personages zijn onuitstaanbaar en het plot is ongelooflijk dom. Het heeft een paar momenten, maar deze film is echt slecht.

(Opvallende bijrol van Jon Bon Jovi).

7 • 9 dagen geleden

Had in eerste instantie een standaard actiefilm verwacht, maar ik moet zeggen dat deze film best diep gaat.

Er zit volop actie, spanning en drama in. Er wordt tijd genomen om de personages te leren kennen en hoe ze daar zijn gekomen.

En het sterkste punt vind ik nog dat het verhaal er niet doorheen gejaagd wordt, daar wordt gelukkig ook rustig de tijd voor genomen.

(Klein bijrolletje voor Bosch-Titus Welliver)

5 • 14 dagen geleden

Een film met een prima concept, maar de uitwerking is langdradig, saai en totaal niet spannend......

8 • 16 dagen geleden

Prachtige film waarin vier jongens, na een noodlottige fout, in een tuchthuis worden geplaatst waar ze vervolgens misbruikt worden.

Een mooi verhaal met een aantal aangrijpende momenten. Deels wraak film, deels coming-of-age drama en deels rechtbankthriller.

Onderhoudend, ook al is het tweede gedeelte iets minder meeslepend dan het eerste.

Het acteerwerk is van de bovenste plank.

Kevin Bacon is angstaanjagend als de sadistische bewaker, en de scènes met Robert De Niro en Dustin Hoffman in de rechtbank zijn puur genieten.

Een absolute aanrader voor liefhebbers van jaren '90 misdaadfilms zoals The Shawshank Redemption en Goodfellas.

Geen lichte kost, maar door de topcast een absolute klassieker.

6 • 22 dagen geleden

Dangerous Animals is een redelijke thriller die een seriemoordenaar combineert met haaien 'horror'.

Hoewel Jai Courtney overtuigt als charismatische psychopaat en de broeierige sfeer op de boot goed overkomt, mist de film echte 'bijtkracht' 🦈.

Het tempo wordt herhaaldelijk onderbroken door een overbodige zoektocht op het vasteland en het einde verzandt in voorspelbare horror cliches en teleurstellende CGI-haaien.

Nog net een voldoende 🦈

5 • 23 dagen geleden

The Surfer is een visueel broeierige, maar uiteindelijk langdradige thriller waarin Nicolas Cage verzandt in een repetitief conflict op een Australische parkeerplaats.

Hoewel de koortsachtige sfeer en Cage's typische over-the-top acteerwerk potentie hebben, frustreert de film door een gebrek aan tempo.

Wat begint als een spannend psychologisch kat-en-muisspel, eindigt in een ongeloofwaardige en saaie film.

7 • 24 dagen geleden

Aardige film die een zeer duister en angstig beeld geeft van een mogelijke toekomst.

Het einde zagen we absoluut niet aankomen en dat is redelijk bijzonder voor een Hollywood film en dan zeker als Willis er in mee speelt.

Volgens mij kan tijdreizen nooit goed gaan omdat er enorme paradoxen kunnen ontstaan, maar in deze film is het goed uitgewerkt.

Prima film met aardige dialogen, goede actie en mooie beelden.

8 • 25 dagen geleden

Deze serie van Dutton Ranch (2026) vind ik leuker dan Yellowstone.

Door de focus volledig te verleggen naar Beth en Rip in Texas, ruilt de serie trage politiek in voor pure, rauwe overleving.

De chemie tussen Kelly Reilly en nieuwkomer Annette Bening spat van het scherm.

Soms een tikkeltje voorspelbaar, maar ouderwets top vermaak.

5 • 1 maand geleden

Matig eind-van-de-wereld werkje, dat genekt wordt door een schrijnend gebrek aan tempo en aktie.

De personages zijn op zich nog best oké uitgewerkt en de film zit visueel redelijk genoeg in elkaar, alhoewel één en ander te veel leunt op digitaal gegenereerde effecten en achtergronden, maar er gebeurd veel te weinig!

In de climax komt de boel enigszins nog wat tot leven, maar dan is het te laat om de film nog te redden.....

Uiterst zwak en zeer voorspelbare zombiefilm.

6 • 1 maand geleden

Redelijke film maar wordt nergens echt eng.
Visueel ziet het er mooi uit maar als horrorfilm is het niet spannend genoeg.
Regisseur Joe Johnston kiest voor goedkope schrik momenten en drukke computer actie in plaats van een angstaanjagende, onderhuidse sfeer.
Omdat het verhaal bovendien voorspelbaar is zit je als kijker niet op het puntje van je stoel.

Vond het meer een actie/drama dan een angstaanjagende horrorfilm.

7 • 1 maand geleden

Aardige film over een piloot die voor de CIA gaat werken en tegelijkertijd een hoop drugs het land binnen smokkelt.

Gebaseerd op een waargebeurd verhaal heeft deze film een wat voorspelbaar verloop. Maar het wordt allemaal wel vermakelijk gebracht.

De film heeft een vlot tempo en er gebeurd genoeg waardoor het nergens inzakt.

Een aanrader als je houdt van waargebeurde, satirische misdaadverhalen zoals The Wolf of Wall Street of War Dogs.

8 • 1 maand geleden

9/11: Life Under Attack is een meesterlijk gemonteerde, angstaanjagende reconstructie.

Door het bewuste gebrek aan voice-overs, interviews achteraf en filmmuziek beleef je de apocalyptische chaos in New York puur en ongefilterd.

De film sleurt je genadeloos mee van de alledaagse ochtend rust naar de pure doodsangst van gewone New Yorkers in real-time.

Een loodzwaar, diep menselijk en diep indrukwekkend tijdsdocument.....😔

7 • 1 maand geleden

Verrassend goed.

Onderwerpen als in de toekomst kunnen kijken interesseren me altijd wel. Dit idee word goed uitgewerkt in een niet al te ingewikkeld verhaal.

De film is niets meer dan een goede actie film, weinig memorabels maar wel genietbaar. Verstand op nul en kijken maar.

Acteerwerk is oke, Cage speelt op de automatische piloot. Het plot stelt niet veel voor en het eind is wel heel gemakkelijk.

Desalniettemin een leuke film.

7 • 1 maand geleden

Film is op Prime Video......🫢🤐🤫

6 • 1 maand geleden

Backrooms is een redelijke film dankzij het vakmanschap achter de schermen en het sterke acteerwerk van de cast.

Maar als horrorfilm is het een matige en langdradige ervaring.

Omdat echte horror, jumpscares of psychologische diepgang uitblijven, verliest de film halverwege al zijn momentum. Backrooms is technisch gezien een redelijke film, maar door de totale afwezigheid van spanning is het als film ervaring helaas een matige en vooral heel langdradige zit geworden.

Het is alsof je twee uur lang naar een prachtig schilderij kijkt waar maar geen beweging in wil komen......

6 • 1 maand geleden

The Long Walk probeert een intense dystopische thriller te zijn, maar voelt uiteindelijk vooral vermoeiend en langdradig aan.

Het concept klinkt spannend op papier, jongeren die moeten blijven wandelen om te overleven maar de uitvoering blijft veel te eentonig.

Het grootste deel van de film bestaat letterlijk uit eindeloos stappen en wandelen, afgewisseld met lange dialogen die zelden echt boeien of verrassen.

Daardoor zakt het tempo volledig in. De film duurt nog geen twee uur, maar voelt veel langer aan omdat er nauwelijks variatie of echte spanning is.

Bovendien wordt het verhaal al snel voorspelbaar: je voelt van ver aankomen welke personages zullen sneuvelen en welke emotionele momenten de film probeert af te dwingen.

Ook de cast laat weinig indruk na. De personages blijven vlak en weinig memorabel. Geen enkele acteur weet echt boven de middelmaat uit te stijgen of een blijvende indruk achter te laten.

De film begint redelijk sterk en beklemmend, maar zakt halverwege in door een repetitief tempo en vervalt in Hollywood-clichés.

Door het slappe, aangepaste einde mist de film uiteindelijk de rauwe impact van het boek, waardoor het niet meer dan een redelijke, maar matige survival-thriller is geworden.

6 • 2 maanden geleden

Matige thriller die zwaar leunt op clichés.

Hoewel topacteurs Robert De Niro en Michael Keaton de film nog enigszins overeind houden, is het script traag, voorspelbaar en mist het de psychologische scherpte van het boek.

De duistere jaren 90-sfeer is prima, maar het vader-zoon-drama haalt alle vaart uit het moordmysterie.

6 • 2 maanden geleden

Dune: Part Two is visueel indrukwekkend, maar vooral een ontzettend lange en saaie zit.

De film duurt bijna drie uur en het tempo ligt pijnlijk laag.

Scènes van pratende mensen in de woestijn worden eindeloos gerekt, waardoor het verhaal compleet stilvalt.

Ondanks de topcast blijft de film emotioneel ijskoud. De romance tussen Paul en Chani mist elke vorm van chemie, waardoor hun lot je volkomen koud laat.

Daarnaast werkt het constante, harde gedreun van de soundtrack al snel op de zenuwen.

Na een ellenlange opbouw is de uiteindelijke climax binnen een paar minuten voorbij, gevolgd door een onbevredigend open einde.

Een pretentieus en slaapverwekkend deel twee.

5 • 2 maanden geleden

Een scheikundeleraar [Ryan Gosling] is de enige overlevende van een missie die bedoeld is om de aarde te redden.

Heeft iets te maken met astrofagen, maar er valt geen touw aan vast te knopen en Lord en Miller lukt het niet enige spanning of interesse op te wekken voor het lot van de hoofdpersoon.

Een steenachtig ruimtewezen [James Ortiz] zorgt voor geforceerde humor en de flashbacks zijn overbodig.

Na een hoop wetenschappelijk gebazel, een stortvloed aan special effects en bijna 150 minuten (!) komt er eindelijk een einde aan deze matige film.

Een Sci Fi in het genre van interstellar met een vleugje ET.

Leuk om naar te kijken maar nog leuker om snel te vergeten.....

5 • 2 maanden geleden

De eerste afleveringen zijn redelijk daarna zakt het in tot een bedenkelijk niveau.

Halverwege gestopt met kijken.....

7 • 2 maanden geleden

Redelijk sterke boekverfilming. Het verhaal zit best aardig in elkaar al is het allemaal wel wat vergezocht en wordt veel overgelaten aan het toeval.

De soapachtige voelende uitwerking is goed geslaagd. Het eerste deel is het sterkst en heb je als kijker geen idee waar het naar toe gaat. De spanning wordt dan langzaam opgebouwd.

Het meer voorspelbare tweede deel is wat minder maar nog steeds spannend en onderhoudend.

Het acteerwerk is sterk met een prima onderlinge chemie tussen de drie hoofdrolspelers.