Netflix deelt langverwachte releasedatum van 'That '70s Show'-spin-off, eerste teaser nu te zien

We hebben er even op moeten wachten, maar de langverwachte spin-off van That '70s Show (1998–2006) heeft eindelijk een releasedatum te pakken op Netflix: That '90s Show (2023‑ ) is vanaf komende januari te zien, zo maakt de streamingdienst zojuist bekend aan de hand van de eerste teasertrailer.
Dochter van Eric
De nieuwe Netflix-serie volgt de dochter van Eric (Topher Grace) en Donna (Laura Prepon), Leia Forman (Callie Haverda). Ze bezoekt haar opa en oma (Red en Kitty) tijdens de zomer van 1995. Het is nu aan een nieuwe generatie in Point Place.
Originele cast bijna compleet
Naast Ashton Kutcher en Mila Kunis keren ook Kurtwood Smith (Red), Debra Jo Rupp (Kitty), Topher Grace (Eric), Laura Prepon (Donna) en Wilmer Valderrama (Fez) terug. Wie van de originele cast ontbreekt, is Danny Masterson (Steven Hyde). Nieuwkomers zijn Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi en Sam Morelos.
Tien afleveringen
That '90s Show bestaat uit tien afleveringen en is vanaf 19 januari 2023 te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series die binnenkort op de streamingdienst verschijnen, kun je terecht op onze pagina Binnenkort op Netflix.


