Videoland wijzigt na ophef titel van 'Mocro Maffia'-aflevering

Videoland wijzigt na ophef titel van 'Mocro Maffia'-aflevering

Na flinke ophef over een wel heel opvallende titel van de tweede aflevering van Mocro Maffia (2018–2024) seizoen 5, besluit Videoland deze te wijzigen. "Bij nader inzien had de titel niet gekozen moeten worden," klinkt het vanuit de streamingdienst.

Heftige titel van aflevering 2

De tweede aflevering, die afgelopen vrijdag op Videoland verscheen, heette "Jezus Aan Het KK Kruis". Op Instagram leggen de makers uit dat dit een quote is van één van de personages en dat het tijdens dat gesprek in de aflevering door context niet zo schokkend is als deze losstaande zin boven de aflevering. Toch nemen de makers de ophef serieus en besluiten ze uiteindelijk de titel aan te passen naar "De Koning Is Dood, Leve De Koning".

Schermafbeelding Instagram @mocromaffiadeserie
Schermafbeelding Instagram @mocromaffiadeserie

Nu Videoland de titel aanpast, is het weer niet goed volgens sommige fans. Waarom buigt de streamingdienst voor ophef? En 'Het kwaad is toch al geschied,' klinkt het. Op Twitter uiten kijkers opnieuw kritiek.

Mocro Maffia (2018‑2024)
8.1
Kijk op Videoland • 'Mocro Maffia' is een misdaadserie over de drie beste vrienden Romano, Potlood en De Paus. Samen maakten ze de overstap van de kleine criminaliteit naar het grotere werk.

Bezig met seizoen 5

Mocro Maffia seizoen 5 wordt momenteel uitgezonden met wekelijkse afleveringen op Videoland. Daarna gaat de serie nog één keer verder met een zesde en tevens laatste seizoen, zo maakte de streamingdienst eerder deze maand bekend.

Beeld: Still 'Mocro Maffia' via Videoland / RTL
Tekst: Instagram Mocro Maffia

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand VideolandMocro Maffia (2018–2024)

Meer Videoland

Meer Videoland

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws