'Wonka' beleeft ijzersterk openingsweekend

'Wonka' beleeft ijzersterk openingsweekend

In de Verenigde Staten kunnen fans nog niet eens terecht voor Wonka (2023), maar de film met Timothée Chalamet heeft nu al een ijzersterk weekend achter de rug.

Internationale première

Afgelopen weekend ging Wonka internationaal in première. Hoewel kijkers in de Verenigde Staten nog even moeten wachten tot de nieuwe kerstfilm te bewonderen is, maakt de film nu al een sterke start. Volgens Deadline werd er met de lancering in 37 landen al $43,2 miljoen verdiend. Dat overtreft alle verwachtingen in de box office.

Nederland

Wonka deed het op zaterdag en zondag extra goed in Groot-Brittannië. Daar verdiende de film $11,1 miljoen. Ook in Nederland wordt Wonka enorm goed ontvangen. Bijna 60.000 bezoekers zochten afgelopen weekend de bioscoop op voor de film over Willy Wonka. Daarmee is deze de best bezochte film van afgelopen weekend volgens distributeur Warner Bros. en heeft Wonka in Nederland al ruim 646.000 euro opgeleverd.

Wonka (2023)
6.9
Zo werd Willy Wonka. Gebaseerd op het bijzondere personage in ‘Charlie and the Chocolate Factory’, Roald Dahl’s meest iconische kinderboek en een van de bestverkochte kinderboeken aller tijden.

De jonge Willy Wonka

Wonka volgt de jongere jaren van chocolademaker Willy Wonka (Chalamet). Het personage komt uit het boek Charlie and the Chocolate Factory van wijlen Roald Dahl: een van de bestverkochte kinderboeken ooit. Hoe werd Willy de meest bizarre uitvinder, goochelaar en chocolatier die we kennen?

Beeld: Still 'Wonka' via TMDB
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Films BioscoopWonka (2023)

Meer bioscoop

Meer bioscoop

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws