Deze haaienfilm met Jason Statham komt binnenkort naar Netflix

Na The Meg (2018) neemt Jason Statham het opnieuw op tegen de reuzenhaaien in Meg 2: The Trench (2023). Het haaienvervolg komt voor de liefhebber later deze maand naar Netflix.
Kolosalle Megs
Diepzeeduiker Jonas Taylor (Jason Statham) nam het in het eerste deel op tegen een zeer hongerige prehistorische haai, bekend als de megalodon. Nu loopt het volledig uit de hand wanneer Jonas' expeditie in gevaar wordt gebracht door een meedogenloos mijnbouwbedrijf, waarbij zelfs hun levens op het spel komen te staan. Het wordt een race tegen de klok waarbij de duikers het moeten opnemen tegen kolossale Megs én milieucriminelen.
Met Snowfall-ster
Sienna Guillory, die we kennen van films als Resident Evil: Apocalypse (2004), Remember Me (2019) en Clifford the Big Red Dog (2021), staat in het haaienvervolg aan het hoofd van een toegepaste wetenschapsdivisie. Sergio Peris-Mencheta, die we op zijn beurt kennen van misdaadserie Snowfall (2017–2023) op Disney+, speelt de rol van antagonist.
Releasedatum op Netflix
Meg 2: The Trench is vanaf 29 september te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series die binnenkort op de streamingdienst verschijnen, kun je terecht op onze pagina Binnenkort op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!