Nieuwe Nederlandse misdaadserie van 'Penoza'-maker nu te zien

De makers van Penoza (2010–2017) brengen vandaag hun nieuwste serie uit: SUGA: Ride or Die (2025– ), over een beruchte motorbende. De veelbelovende serie van eigen bodem is nu te zien op Prime Video. Zet jij hem in je watchlist?
Benieuwd of de serie de moeite waard is? Lees hier onze recensie.
Verraden door eigen broederschap
De nieuwe misdaadserie van eigen bodem draait om Suga, die na de tragische dood van zijn dochter moeite heeft om zijn gezin én zijn beruchte motorclub bij elkaar te houden. Hij krijgt te maken met rivaliserende bendes en een meedogenloze officier van justitie. Zijn wereld stort helemaal in wanneer zijn eigen broederschap hem verraadt. Hij moet een keuze maken: gaat hij voor de macht of voor zijn gezin?
Monic Hendrickx
De serie is gemaakt door Diederik van Rooijen, man achter series als Penoza, Anoniem (2023– ) en Sphinx (2024– ). Suga wordt gespeeld door Gijs Naber, die we vooral kennen als Willem Holleeder in Judas (2019–2022), en ook Elise Schaap én Penoza-ster Monic Hendrickx zijn van de partij. Met Sleepers-acteur Teun Kuilboer die de cast compleet maakt.
Vanaf vandaag te zien
SUGA: Ride or Die is nu te zien op Prime Video. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series op de streamingdienst kun je terecht op onze pagina Nieuw op Prime Video.







6.2







































































