Films op tv: alle filmtips voor komende week

Elke dag lichten we de beste film op tv uit zodat het kiezen van een film die op televisie te zien is, nog makkelijker wordt. Ook deze week worden er weer een aantal goede films uitgezonden, met onze favoriet van de week, het unieke Life of Pi (2012).
Uitgelichte films op tv week 13
SBS9 trapt de week vandaag af met 8 Mile (2002). De film speelt zich af in het Detroit van 1995. De stad wordt verdeeld door 8 Mile, een weg die de stad in tweeën deelt langs raciale lijnen. Een jonge blanke rapper, Jimmy "B-Rabbit" Smith Jr., roept de kracht in zichzelf op om deze arbitraire grenzen te overschrijden en zijn droom van succes in de hiphop te verwezenlijken. Met zijn vriend Future en de drie een derde op zijn plaats, hoeft hij alleen maar niet te stikken.
Dinsdag is The Dictator (2012) te zien. Een rijke en meedogenloze dictator (Sacha Baron Cohen) uit het Midden-Oosten wordt gegijzeld. Hij wordt vervangen door een naïeve geitenherder, die als twee druppels water op hem lijkt. Met de hulp van Zoey, een mooie vrijgevige eigenaresse van een Zen Shop, probeert hij zijn macht terug te krijgen. Hij moet koste wat het kost voorkomen dat zijn land in verkeerde handen valt.
Woensdag wordt Rocketman (2019) uitgezonden. De muzikale biografie toont het leven van de popicoon Elton John; hoe hij beroemd werd en hoe zijn carrière in de lift zat. Ook het persoonlijke leven van de flamboyante muzikant komt aan bod, vertolkt door Taron Egerton. De film deed het op muzikaal niveau zo goed, dat het zelfs een Oscar won voor het nummer "I'm Gonna Love Me Agaim".
Donderdag kijk je naar Life of Pi (2012). Een schrijver uit Canada interviewt de Indiase Pi Patel om het verhaal over zijn bijzondere avontuur te horen.. Als de dierentuin van Pi's familie failliet gaat, vertrekken ze op een zeereis naar Canada om een nieuw leven te beginnen. Op een nacht steekt een hevige en dodelijke storm op die bijna alles wat Pi dierbaar is tot zinken brengt. Hij overleeft in een reddingsboot met een aantal van hun dierentuindieren, waaronder een angstaanjagende Bengaalse tijger.
Vrijdag is The Hateful Eight (2015) te zien. De film speelt zich jaren na de Amerikaanse burgeroorlog af. Premiejager Marquis Warren (Samuel L. Jackson) vervoert drie dode premies en zijn gevangene Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh) naar de stad Red Rock. Als een sneeuwstorm hen snel nadert, hebben Marquis en zijn reisgenoot John (Kurt Russell) geen andere keus dan onderdak te zoeken in Minnie's Haberdashery, maar daar staat hen een onwelkome ontmoeting te wachten.
Zaterdag wordt gevierd met Kill Bill: Vol. 1 (2003). 'The Bride' wordt op haar eigen bruiloft neergeschoten maar overleeft de aanslag. Als ze vier jaar later uit een coma ontwaakt is ze woedend. Ze gaat op zoek naar de bendeleden die verantwoordelijk zijn voor haar leed om ze één voor één te vermoorden.
Paramount sluit de week af met Kill Bill: Vol. 2 (2004). Nu Uma Thurman de eerste twee namen van haar lijst heeft kunnen strepen, vervolgt The Bride haar missie om wraak te nemen op Elle Driver, Budd en uiteindelijk haar baas Bill.
Staat hier niets voor je tussen, of heb je de bovenstaande films al gezien? Bekijk dan elke dag via de volgende pagina het complete overzicht van alle films op tv.




7.2













































































