Ontvoering van de First Lady staat centraal in nieuwe serie gebaseerd op bestseller

Ontvoering van de First Lady staat centraal in nieuwe serie gebaseerd op bestseller

De afgelopen maanden is er binnen de televisie- en filmindustrie veel interesse geweest in de serie Second Lady, gebaseerd op de gelijknamige bestseller van Irving Wallace. Deze week werd bekend dat Prime Video er uiteindelijk met de serie vandoor gaat.

Twee First Ladies

In Second Lady zien we hoe de First Lady van de Verenigde Staten wordt ontvoerd en vervangen door een Russische dubbelganger. Terwijl de echte First Lady gevangen zit in Siberië en haar best doet te overleven, moet haar vervanger zich een weg banen door het Witte Huis. De vervanger krijgt de taak om tijdens een belangrijke internationale top de NAVO van binnenuit te ondermijnen.

First-look deal

Second Lady wordt ontwikkeld binnen een zogeheten mini first-look deal met Universal Television. De studio van Jessica Sharzer was als eerst bij de uitwerking van het project betrokken en kon het vervolgens aanbieden aan platforms. Via die weg kwam de serie uiteindelijk terecht bij Prime Video. Second Lady bevindt zich momenteel nog in de ontwikkelingsfase bij Prime Video. De productie is nog niet van start gegaan, helaas is er daarom ook nog geen releasedatum bekend.

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand Amazon Prime Video

Meer Amazon Prime Video

Meer Amazon Prime Video

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws