Gal Gadot ziet 'Wonder Woman 3' wel zitten

Gal Gadot ziet 'Wonder Woman 3' wel zitten

Over een ongeveer een maand kunnen we in Nederland genieten van Wonder Woman 1984 (2020). Hoofdrolspeelster Gal Gadot zit intussen al met haar hoofd bij een derde film. Een volgende film zou de actrice heel leuk lijken, maar dan wel met regisseur Patty Jenkins, vertelt ze in een interview met Variety.

Jenkins regisseerde zowel de aankomende DC-film als het eerste deel: Wonder Woman (2017). Wonder Woman 3 is echter nog niet officieel aangekondigd. Hoe dan ook ziet Gadot het wel zitten.

We hebben geen idee of er een derde film komt. Je weet maar nooit. Ik zou dolgraag nog een film maken als het verhaal goed is en als Patty [Jenkins] weer meedoet. Maar ik weet het niet. We zullen moeten afwachten.

Over een derde film zegt Gadot dat het een "fijne afsluiting" zou zijn. Of ze hiermee hint naar een open einde van Wonder Woman 1984, is niet duidelijk. Hoewel de superheldenfilm in de VS morgen tijdens kerst uitkomt − en in verschillende landen al een week uit is − moeten we in Nederland wachten tot 20 januari door het wederom sluiten van de bioscopen.

Vorige week deelde Warner Bros. ter ere van de wereldwijde première alvast de openingsscène. Deze is hier te bekijken:

Beeld: Still 'Wonder Woman 1984' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Films Celebrities BioscoopWonder Woman 1984 (2020)

Meer celebrities

Meer celebrities

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws