Force 10 from Navarone (1978)


Force 10 from Navarone
Koop op dvd of blu-ray
 36    12

FilmVandaag-score

6.8 / 10 12 stemmen

Jouw beoordeling:

Force 10 from Navarone is te koop op dvd en blu-ray.

Kijk nu!

In de Tweede Wereldoorlog worden verschillende militaire experts samengevoegd tot een groep om samen een missie uit te voeren. Hun missie is om een dam te bezetten en deze te laten ontploffen.

Kijkwijzer 12Kijkwijzer gKijkwijzer gt

Deel deze film

Force 10 from Navarone is te koop op dvd en blu-ray.

Kijk nu!

In de Tweede Wereldoorlog worden verschillende militaire experts samengevoegd tot een groep om samen een missie uit te voeren. Hun missie is om een dam te bezetten en deze te laten ontploffen.

IMDb-score

IMDb-score 6.4 / 10
21.660 stemmen

Trailer

Force 10 from Navarone'

Kijkwijzer

Kijkwijzer 12Kijkwijzer gKijkwijzer gt
Force 10 from Navarone
 36    12
Force 10 from Navarone
FilmVandaag-score
6.8 / 10
Jouw beoordeling:

Trailer


Bekijk hier de trailer van de film Force 10 from Navarone.

Gezien-lijst


36 gebruikers hebben Force 10 from Navarone gemarkeerd als gezien:

Watchlist


12 gebruikers hebben Force 10 from Navarone in hun watchlist staan:

Beoordelingen


12 gebruikers hebben Force 10 from Navarone beoordeeld:

FilmVandaag-score: 6.8 Stemverdeling

Externe recensies (1)


Hier vind je Nederlandstalige filmrecensies van Force 10 from Navarone op andere websites.

Jouw recensie hier?

Vergelijkbare films


Vind je Force 10 from Navarone leuk? Dan vind je deze films misschien ook interessant!

  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     

Reacties


Wat vind jij van Force 10 from Navarone? Laat het hieronder weten!