jotofilm heeft 5256 reactie(s) geplaatst.
Een wat academische film. Je moet echt wel iets weten over de turbulente geschiedenis van Corsica, om de film te begrijpen. Voor Fransen zal dat geen probleem zijn, maar de Nederlander heeft al moeite met de geschiedenis van Frankrijk, laat staan die van Corsica.
Stuitend! Zelden zo'n slechte film gezien. Dat Netflix'm programmeert is onbegrijpelijk. Hoe is zo'n draak in vredesnaam ooit tot stand gekomen? En ook nog subsidie van het Nederlands Filmfonds! Dit riekt toch wel erg naar vriendjespolitiek. Kortom, niet kijken!
Melissa Mc catchy kan heel leuk zijn, maar hier speelt ze een typetje, wat eigenlijk alleen maar irriteert. Slecht scenario, slechte grappen kortom slechte film.
Schieten schieten schieten weinig motivatie, overal wat gefilmd : we zijn het ene moment in Lille en plotseling in Boulogne sur Mee. Een huurmoordenaar met vrouw en kind en alles komt weer goed. Wat een prul!
Hele saaie film met een enorme slechte nasynchronisatie Te moeilijk voor kinderen Overslaan!
Leuk, simpel een slecht scenario,maar zo boordevol met grappen, dat het voor zowel kinderen als volwassenen leuk blijft
Halfslachtige film Een spectaculair onderwerp, maar op een merkwaardige manier behandelt Wat was de bedoeling? Een thriller? Een inkijk in de gayporn productie? Te simpel als thriller en te netjes als beschrijving van de porno industrie. Wel aardige rollen van Christian Slater en James Franco maar hier had meer ingezeten.
Film vandaag geeft deze film aan als o.a. komedie. Waar slaat dat op? De serie is een hard-hitting drama over 5 ten onrechte veroordeelde jongens en de invloed die het op de rest van hun leven heeft gehad Schokkend en fascinerend te zien hoe beroerd het Amerikaanse rechtssysteem functioneert! Moet je gezien hebben!
Een aardig basisgegeven, wordt ook redelijk uitgewerkt, maar bet einde is natuurlijk zeer voorspelbaar.
Komedie zoals je in de jaren '80 vaak zag met Goldie Hawn in de hoofdrol. Vermakelijk, maar geen hoogvlieger En wat doet Danny Boon in deze film? Zijn eigen films zijn veel leuker.
Evenals les petits mouchoirs is dit ook weer een prachtige Franse ensemble film Wat wel opvalt is dat Franse films de laatste jaren alleen nog maar Engelstalige muziek gebruiken
Wow!! Een schitterende film
Traag, niet erg spannend,kortom, niet voor niets in de Blokker 1 euro bak
Aardige, door Ben Afleck en Matt Damon geproduceerde coming-of-age film Hun productiehuis gaf jonge regisseurs kans een eerste speelfilm te maken
Rommelige komedie, waarbij ik geen enkele keer echt gelachen heb.
Typische LifeTime tv-film,alhoewel deze Canadees is. Flutverhaaltje, zoutoplossing, zonde van de anderhalf uur.
Ik was er bier kapot van.Rommelig, donker en een onbewust nare sfeer.
Aardig gegeven, maar slap uitgewerkt met een voorspelbaar einde
Goed gespeelde psychologische duikboot thriller maar... het blijft wel weer een duikbootfilm (kleine ruimte, weinig actie) en heeft een wat voorspelbaar einde Ik zou zeggen een zesje.
Hoe simpel kun je een film maken? Ooit gekocht in eenafvalbak bij Blokker voor 1 euro, maar zelfs dat is ie niet waard. Harvey Keutel moest misschien brood op de plank hebben en de Indiaase producenten hebben hem waarschijnlijk om zijn naam betaald, maar het resultaat is om je diep te schamen. Geen b-film, maar een z-film.
Een deftige arthouse sf;; een regisseur die zijn eigen stripboek verfilmd, dat kan nooit goed gaan. Hoogdravend, saai en slaapverwekkend
Dodelijk vermoeiend. Misschien als geschiedenislesje nog te pruimen, maar na 2 van de 4 uur was het voor mij wel welletjes! Wie is wie en waarom is dan al lang geen vraag meer: blue en gray rennen alleen maar hard over het slagveld om vervolgens dood neer te vallen, dit in tegenstelling tot hun achtergebleven, hoogdravend pratende officieren met baard. Zeer af te raden !
Wat een simpel verhaaltje en uitvoering. Typisch een regionaal familie product waar ze gespaard hebben om er nog een b- ster bij te halen (Assante met piepstem) Laat maar zitten.
Zelden zo'n domme nietsfilm gezien Ontploffing, schieten,ontploffing, schieten enz. Geen opbouw, geen verhaal; volgens mij heeft de editor maar wat opnames aan elkaar geplakt Hemeltergend!
Luxe martiale arts film, ziet er in ieder geval duur uit, maar is natuurlijk weer een flutverhaaltje Bruce Lee is ver weg!
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series