jotofilm heeft 5145 reactie(s) geplaatst.
Niet Billy Wilders beste, maar toch een klassieker geworden, waarschijnlijk door de aanwezigheid van Audrey Hepburn!
Here we go again.... leuk maar geen verrassingen meer!
Blijft aardig voor mijn kleinkinderen maar biedt verde weinig niews .
Leuk verhaal, dat vooral mijn kleinkinderen konden appreciëren , maar of ik ze hiermee een museum inkrijg?
Columbia/Sony lukt het hier zowaar de kwaliteit van pixar/dreamworks te halen. Niets mis mme, maar ik vond deel 1 beter (zeggen ze dan).
Dreamworks, de enige echte concurrent van Pixar schotelt ons hier weer een prachtig, dwaas verhaal voor!
Jim Carrey, bepaald geen favoriet van me, is hier toch prima gecast als onbenul, die maar niet in de gaten heeft, dat ie in een " big brother" situatie leeft
Qua gegeven nog onzinniger dan deel 1 en ook eigenlijk niet meer zo verrassend. Ja, dat krijg je met het uitmelken van een formule!
In Frankrijk een hit, maar eigenlijk een ordinaire John van Eerd boulevardklucht. Dat neemt niet weg, dat ik me er best mee heb vermaakt( Als je je verstand op 0 zet)
Een professionele remake van de film uit 1974, maar voelt toch minder spectaculair aan dan de film van toen.
Toendertijd een hit in Nederland, waar men het nog een schandaal vond, dat er zoveel auto's in de prak werden gereden. Komt 40 jaar later waarschijnlijk nogal knullig over, maar was toen een vermakelijke film
Een romkom, die werkt. Waarschijnelijk komt dat, door de aanwezigheid van Reese Witherspoon, maar de regie van Andy Tennant is ook prima.
Een prima thriller, zelfs voor iemand, die niet gek is op paranormale momenten. Prrima sfeer, goede acteurs, een uitstekende score en een mooie spanningsboog maker een prima film van.
Een heel aardige thriller, die weliswaar het "Seven" niveau niet haalt, maar door de goede casting een wat macabere sfeer weet te ontwikkelen.
Jack Sparrow, de Roodbaard van de moderne tijd, in een volgend piraten avontuur. Blijft leuk, zolang Johnny Depp 'm vertolkt!
Pixar overtreft hier zichzelf! Wat een fantastische topproductie.... en zeker niet alleen voor kinderen. Iedereen, die regelmatig een restaurant bezoekt zou deze film moeten zien!
Felix van Groeningens Amerikaanse debuut is meteen raak. Een schitterend drama, waarin ook Steve Carell exceleert, evenals Timothee Chalamet. Het is jammer, dat van Groeningen zolang over zijn projecten doet, want zijn "Broken circle breakdown" bewees al, dat ie ze goed uitpikt, Na deze "Beautiful boy" duurde het weer 4 jaar voordat zijn, eveneens prachtige "De Acht Bergen" uitkwam.
Toen Jean Luc Godard in 1960 doorbrak met "a bout du souflle", een van de eerste films in een stijl , die door een groep mede-cineasten " nouvelle vague" genoemd werd, stond heel de filmwereld op zijn kop. Geen filmstijl a la Hollywood was meer veilig en alles moest anders. De stijl werd opgepikt door Chabrol, Truffaut, Varda en anderen. Al die cineasten hadden, het, ondanks initiële successen na een enkele film wel gezien en begonnen meer mainstream films te produceren.. Alleen Godard hield zich , op een uitzondering na, aan de regels en ging daarin steeds verder , waarna de films, wegens onbegrip steeds minder publiek trokken. Zijn naam als groot kunstenaar was echter al gevestigd, , zodat hij zijn filmische ideeën kon blijven voortzetten. Ik heb 'm lang kunnen volgen, maar bij deze chaos van beelden,merkwaardige geluidseffecten , tussenteksten en hoogdravende commentaren vind ik het misschien nog wel kunst, een object, maar meer geschikt voor een museum dan voor de bioscoop. Ik heb dit project/dit kunstje uitgekeken, maar ik vond het als film helemaal niets meer. Als je dus een poging waagt: Dapper!
Leuk! De wisselwerking tussen de hoofdpersonen werkt hier.
De split-screen komedie uit de tijd dat dit nog als een gewaagde film beschouwd werd, Doris Day nog voor sexy moest doorgaan en Rock Hudson nog in de kast zat. De jaren '60 beginnen! Gaat dat zien!
Here we go again! Johnny Depp herhaalt zijn Mad Hatter nog maar eens wegens groot succes. Ben benieuwd, wanner hij weer eens een persoon van vlees en bloed gaat spelen, wantzijn eerste rol na het rechtbank drama (Lodewijk XV) ziet er ook al weer bizar uit.
Laten we het zo stellen: Dit is een 13-in-een-dozijn Weerwolffilm.Geef mij Dolfje maar!
Alhoewel, ondanks de sterrencast, geen top thriller blijft deze film toch nog ruim boven de middelmaat.
Pixar, dus kwaliteit gegarandeerd!
Leuk, maar na deel 1 misschien wat overbodig.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series