Shampoo

Reacties


Shampoo heeft 286 reactie(s) geplaatst.

6 • 2 jaar geleden

Deze anime is eigenlijk een drama over een meisje dat zichzelf wegcijfert en de pijn uit her verleden moet leren verwerken door bruggen te bouwen naar de belevingswereld van anderen. Vrij langdradig is het ook

Wat ben ik blij dat ik deze film heb meegekregen in mijn opvoeding. Fenomenaal, legendarisch en van eindeloze kwalifsktt

4 • 2 jaar geleden

Als je je brein wilt laten verkrachten is dit een prima film. Als je meer bent van de wiet kan dit misschien ook wel leuk zijn. Anders dan dat is het een oppervlakkige film

9 • 2 jaar geleden

Haha ""huhuh mooie film, kijken""

9 • 2 jaar geleden

Wat nou als je hele privéleven instort? Of nou ja... Ingestort lijkt want eigenlijk moet je nu erkennen dat jouw huls van een leven is ingestort? Dan herpak je je toch? Maar hoe dan? Jake Gyllenhaal laat in deze fantastische film zien hoe zo'n proces eruit kan zien. Er zit een mooi droomachtig element in en zonder absurd te worden kun je prima meevoelen met de persoon. Een pareltje!

7 • 2 jaar geleden

Een fantastisch verhaal dat vraagt om een vervolg. De politiek is nou eenmaal onderdeel van het opbouwen van de wereld en het verhaal, maar het is voor mij wel wat verwarrend om alle namen en belangen consistent goed te plaatsen.

9 • 2 jaar geleden

Het enige kritische puntje dat ik kan bedenken ja een stofje af en toe op de lens... Dus hij verdient sowieso een 9.

5 • 2 jaar geleden

Hij is op het randje na om aan te zien, maar ik hou niet zo van dat achterlijke gedrag wanneer de film een klein beetje horrorfilm proporties aanneemt... Dat schaapachtige gedoe en tegen de eigen principes ingaan en compleet niet voor rede vatbaar te zijn ja niet passend bij de film.

6 • 2 jaar geleden

Geen daverend succes en ook niet slecht. In een gezapig besneeuwd inheems dorpje raakt iemand "vermist" en je leert uiteindelijk dat in de VS er geen fatsoenlijk systeem is om vermiste mensen mee te registreren. Het acteerwerk is niet spektaculair en ik blijf het persoonlijk lastig vinden om door al die onnodige camerabewegingen heen te kijken.

7 • 3 jaar geleden

Deze film neemt je op onwaarschijnlijk intieme wijze mee in het leven van een getalenteerd artiest die worstelt om zelfstandig te kunnen leven. Krachtig verhaal.

8 • 3 jaar geleden

Yes! Een nieuwe film! Will heeft het voor het zeggen en zoekt de meest geschikte kandidaat voor het leven. Door een bijzondere kandidaat wordt zijn hele wezen en karakter opnieuw, anders en tegen het licht gehouden. Heel mooi gedaan. Fijne filmmuziek ook

6 • 3 jaar geleden

Seks en geweld verkoopt nou eenmaal. Dit soort films lijken innovatief, maar het is best wel standaard actief. Het beeldmateriaal was overigens erg mooi en goed (behalve dan de beperkte aantallen pixels die je van Prime krijgt en ook behalve dat modellenwerk voor lingerie wat steeds tussendoor kwam)

3 • 3 jaar geleden

Welke verhaallijn?

3 • 3 jaar geleden

Het kijkt weg als een horrorfilm met al het gekluns en het komt op me over als matig acteerwerk. Niet om aan te zien.

6 • 3 jaar geleden

Ik sluit me aan bij recensent Van Dam en bij reactie van Wouters. Een zesje krijg deze

Ik sluit me aan bij zowel Wouters als Van Dam. Een zesje wordt 't 'm voor mij

7 • 3 jaar geleden

Dit was best goed aan te zien voor een horrorfilm. Mooi mooi. De trailer is eigenlijk teveel info dus kijk niet meer dan de eerste 30 seconden

Voor mijn gevoel is dit een nieuw verhaal zij het gebaseerd op een aloude premis: een geest in een fles. Het verhalen vertellen is waar deze filmmaker zich zeker mee heeft bekwaamt.

8 • 3 jaar geleden

Wat een heerlijke fantasiefilm. Rijk in voorstellingsvermogen en nog rijker aan water en leven

4 • 3 jaar geleden

De hele film is een flashback. Ik vond het niet zo leuk om naar de probleempjes van 12-jarige meisjes te kijken dus ik heb het na drie kwartier afgezet.

Best leuk om te zien hoe dit verhaal zich ontwikkeld heeft van een alledaagse frustratiefilm tot een beetje een misdaadfilm. (-:

5 • 3 jaar geleden

Haha grappig filmpje. Volgens mij heb ik 'm een decennium geleden toch wél al gezien. Het is een simpel filmpje met schreeuwerige actie en het is beter te zien nu dan Mulholland Drive

3 • 3 jaar geleden

Na achtendertig minuten het geprobeerd te hebben, gaat de film uit. Nota bene wordt er in de eerste 30 minuten overduidelijk niet met elkaar gecommuniceerd.

De andere tijdsgeest is 1 ding maar het is niet om aan te zien vandaag de dag. Wat een machoporno voor filmsnobs

Fijn dat u wel van de film heeft genoten! Zolang meer en meer mensen een cijfer geven komt het gemiddelde dichter bij de waarheid.

"Die meneer Shampoo" geeft niet overal een 1 op: dit gebeurt slechts bij dusdanig slechte producten waarvan de tenen gaan krommen, de maag omkeert en de blik zich afwendt van het product. Ik zou het appreciëren als er niet zo neerbuigend over mij zou worden geschreven en zeker niet als het gecombineerd wordt met gemakkelijk met mijn profiel te controleren feitelijke onjuistheden.

3 • 3 jaar geleden

Wat een vreselijke film vol fouten en "plot armour". Personages die vanwege het plot moeten blijven leven, blijven net zo lang leven als nodig. Monitors stukschieten levert kapotte computers op🤣. Hoe komen mensen ter wereld? Waarom reageert men niet op het gedrag van die eindbaas, maar wel op het geroerd in cornflakes? Waarom vallen bewakers neer nog voordat ze geraakt worden? Hoe heeft het Verzet zo goed kunnen raken zonder te schieten? Waarom hebben slechts twee vrouwen enige dialoog in deze film? Zijn vrouwen sowieso te emotioneel om in het universum van deze film te bestaan? Nee, het is gewoon weer zo'n oude mannenfilm die nota bene plagiaat lijkt te bevatten van de schietscenes uit The Matrix.