SJoKoReeP heeft 2388 reactie(s) geplaatst.
Deze was inderdaad net wat minder dan de eerste, maar niet echt veel. Het blijft een beetje een akelige sfeer en schurend raar gedrag, gefilmd door een amateur die ook een rol in de film speelt.
De openingsscène vond ik intrigerend, maar dat krijgt eigenlijk geen verder vervolg. Gelukkig is de film niet echt een herhaling van de eerste, al spelen veek van dezelfde themas.
Wel uitgekeken, maar niet helemaal met volle interesse. Alleen kijken als je de eerste goed vond.
Bijna voldoende.
Oef! Véééls te lang om in zijn geheel nog echt leuk te zijn, deze film!
Het begint goed en er is toffe muziek en dans en grappige dingen, maar ergens ontspoort het (wat mij betreft) enorm, worden de liedjes eindeloos opgerekt en als je denkt dat een nummer na drie schijnbare eindes nu dan toch wel eindelijk een keertje afgelopen zal zijn, beginnen ze doodleuk nog een keer met een verlenging.. 😵💫
Echt heel erg jammer, wat de film had ook erg veel leuks te bieden! Van mij zou er zeker een half uur uitgeknipt mogen worden, misschien wel meer. En dan zou je denk ik een echt leuke film overhouden.
Maar goed, je zou af en toe ook een stuk door kunnen spoelen en kijken voor alle (nogal zoete) leuke dingen.
Ik kom uiteindelijk nog wel net uit op een ruim voldoende, maar dat is omdat ik omhoog afrond. En de film heeft ondanks de veel te lange duur te veel bijzonders om naar beneden af te ronden.
Ik weet niet of dit de eerste of tweede film was die ik in de bioscoop zag. Het was deze, of Sneeuwwitje. Waar ik Sneeuwwitje echt rete eng vond op die leeftijd, staat me hier natuurlijk vooral van bij hoe droevig die ene scène was..
Het enige andere dat ik me nog kan herinneren was dat Bambi van Stampertje zijn eerst woordjes keerde en dat hij: "V-v-vlinde", zei.
Nou ja, helemaal niet boeiend voor jullie natuurlijk.. 😂
Ik vond dit meer een kinderfilm dan Sneeuwwitje en ik vond 'm ook iets minder goed. Maar nog altijd zoet mooi, ontroerend en genoeg voor een ruim voldoende.
Ik weet niet meer zeker of dit de eerste film was die ik in de bios zag, of dat het Bambi was. Welke ook de eerste was, deze vond ik bere eng (en fascinerend)!!
Ik was acht of negen en mijn gekke moeder nam mij en mijn zusje mee naar deze film. In zo'n grote zaal in het donker. Geen idee of ze wist hoe eng ie was, maar het duurde lang voor ik weer durfde!
Gelukkig was er ook erg veel vrolijks en grappigs te zien!
Ik kan me helemaal vinden in wat Monki hierboven schrijft, het is een echt kunstwerk! En hoewel ie nu nog altijd goed te kijken is, heeft ie die aparte oude sfeer van die tijd, die me toch altijd iets doet. En erg mooie muziek ook.
Goed.
Super schattig tekenfilmpjes met een super catchy liedje in de toen moderne en populaire stijl: swing!
Het schijnt een spoof te zijn op de film: The Jazz Singer (1927) , maar die heb ik nog nooit gezien.
Oh, Deze was echt tof! Erg goed voor de tijd waarin ie gemaakt is. Een heerlijke oude film, voor als je dat kan waarderen! Zulke films komen meestal het best tot hun recht op een druilerige zondagmiddag, of een late zomerse avond, vind ik.
De stop/motion animaties zijn ook erg leuk om te zien. Men moest zich in die tijd natuurlijk wel meer behelpen met simpele methodes om dingen die niet echt kunnen toch te kunnen filmen.
Goed verhaal, goed gefilmd, niet al te lang.
Ik zag een ingekleurde versie. Met van die een beetje rare kleuren die zo'n film nog net een beetje trippier maken, naar mijn idee.
Ah, Bela Lugosi, prachtig wat hij hier neerzette als Count Dracula!
Ik vond het geheel van de film soms wel een beetje droog en hier en daar wat warrig, maar de sfeer was goed. Dat droge kwam waarschijnlijk omdat er bijna geen muziek in de film zit. In 1999 heeft Phillip Glass er een score voor geschreven. Die heb ik ook bekeken, maar daar had ik toch ook een beetje moeite mee, ondanks dat het gespeeld werd door een strijkorkest en het de bedoeling had te passen bij de tijd van de film.
De Spaanse versie is in precies dezelfde tijd en op dezelfde plek opgenomen, zij filmden in de nacht, terwijl de Amerikaanse versie overdag geschoten werd. De Spaanse versie is wat langer en staat vaak te boek als net iets beter. Ik heb niet goed genoeg vergeleken om daar echt wat over te kunnen zeggen, behalve dat ik vind dat ie niet voor deze versie onder deed, en een paar sfeervolle extra scènes had. Het was ook nét ietsje sexier, als ik me goed herinner. Ik moest me wel even losmaken van Bela als de graaf, voor ik deze andere kon waarderen. Drácula (1931)
Ruim voldoende!
Listen to them! Children of the night.. What music they make..
Heerlijk, deze klassieke uitvoering van het inmiddels zo bekende verhaal van De. Frankenstein en zijn 'monster'. Als je oudere films kunt waarderen, tenminste..
Opgenomen een vroeg stadium van de zogenaamde 'talkies', zoals men in die tijd het nieuwe fenomeen films net geluid noemde. Dat is ook waarom alles nog erg dramatisch en toneelachtig (over)geacteerd wordt.
Ik heb er plezier mee gehad. En hij is perfect voor een regenachtige zomermiddag of avond. 😉
Ruim voldoende.
Heel tof wat Georges Méliès hIer al in zo'n vroeg stadium van de ontwikkeling van de filmtechniek al deed! NAtuurlojk is het niets in vergelijking met wat er er Tegenwoordig gedaan wordt, maar als je een beetje idee heb van hoe jong de techniek was en wat men toen zoal kon en deed (of juist nog allemaal niet deed!), dan is het wonderlijk wat deze man hier tevoorschijn toverde.
Deze man heeft nog veel meer gemaakt en er zit heel wat ingenieus werk tussen. Als de filmgeschiedenis je interesse heeft, is dit zeer de moeite waard om eens gezien te hebben.
Ik heb met mijn waardering wel rekening gehouden met de tijd.
Toffe film met veel geheimzinnige zaken in het begin. Mooie stijl met gave beelden en genoeg vreemde zaken om mij te plezieren. Goed gespeeld ook en toffe muziek.
Ik had het echt niet in de gaten tot het duidelijk gemaakt werd. Het is zeker zo'n film om nog eens te kijken, misschien doe ik dat ook nog wel eens.. Ben benieuwd of ie dan anders valt en me meer inzichten geeft.
Is deze ietsje beter? Stomweg omdat ze er ietsje (makkelijke en voor de hand liggende) humor ingestopt hebben? Ik snap niet dat ze dat nu pas doen, want de mogelijkheden lagen in de voorgangers voor het oprapen. Of misschien was het me eerder niet als humor opgevallen? 😂
Het einde was ook nog stompzinniger dan bij de vorige.
'The Hoff' doet ook mee, en er zit een scène met Penn & Teller in, al snap ik niet goed wat zij hier doen. Does the Hoff outplay all the other actors..?! 😜
Nog steeds onvoldoende.
Ik vond dit ook geen erg goede film en hier en daar inderdaad wat langdradig. Zo erg als orthus vond ik het gelukkig niet, maar orthus heeft gelijk dat het een beetje suf en wat amateuristisch aandeed.
Ik denk dat het misschien kwam omdat er te krampachtig geprobeerd is er een heel mooie, dramatische film van te maken. De verteller vorm heeft ook vast bijgedragen. Ik snap wel dat ze daarvoor gekozen hebben voor deze film, maar het werkt gewoon niet.
De romantische stukken waren me ook een beetje al te zoet. Die muziek..
Aan de andere kant vond ik het wel aardig het verhaal zo eens op film te zien. Misschien is er ook gewoon te weinig materiaal voor de lengte van de film.
Wow, wat een serie was dit!
Ik heb er enorm van genoten, het was echt een avontuur voor me! Wat zou ik hem graag nog eens voor het eerst willen zien. En dan in één keer alles achter elkaar, want nu zaten er steeds erg lange periodes tussen voor ik me weer in een nieuw seizoen kon onderdompelen. Het is de reden dat ik graag kijk naar shows die al afgerond zijn, vooral als ze erg goed zijn. Helaas lukt dat echter maar zelden.. 🤣
Grappig trouwens dat er nog maar één andere gebruiker over geschreven heeft..
Maar ik snap het eigenlijk ook wel, de show spreekt voor zichzelf; er is geen commentaar nodig. Daarom ga ik het ook bij dit vrij nietszeggende stukje laten.
Als je deze show nog niet gezien hebt dan benijd ik je. Geniet ervan!
Ik ben heel benieuwd naar deze film, maar hij lijkt nergens te krijgen te zijn, of vertoont te worden. 😅 Als iemand tips heeft..
Deze Nederlandse productie trouwens niet te verwarren met deze Australische (die geen remake of iets dergelijks is): Carnifex (2022)
Ja, ik ben het eens met de heren hierboven, dat was een goede en mooie film! Al moest ie eerst wel een beetje op gang komen. Het eerste stuk leek het me nog niet zoveel, en zag ik ook niet hoe het wat zou kunnen worden.
Het verhaal is goed en gaat echt ergens over. Iets waar iedereen (wel eens) mee te maken heeft, als je wat dieper kijkt en er een beetje meer bij nadenkt, zoals de heren in de film ook doen. Ik zie dit in zoveel situaties terug, ook in mezelf. En het wordt hier heel duidelijk uitgespeeld.
Ik vond 'm goed.
Best een aardige misdaad thriller over een strak geplande overval. De film gaat meteen van start, en vooral in het begin, kwam het me soms een beetje gehaast over. Dat was niet zo heel erg, maar ik moest wel even opletten om alle verhaallijnen te kunnen volgen.
Soms was het ook lastig om bij te houden hoe het zat met de tijden die steeds genoemd werden. Gelukkig is het ook best te volgen als je de tijden niet goed kunt plaatsen.
Grappig hoe een paar beelden van de race track wel drie (sommige zelfs vier) keer voorbij kwamen.
Het einde vond ik een tikje flauw, maar het was ok. Het was een onderhoudende film geweest.
Ik heb nog net naar omhoog afgerond naar een ruim voldoende. Daarbij heb ik ook een beetje rekening gehouden met het jaartal.
Echt een goed verhaal, bijna net zo goed als dat van Rise of the Planet of the Apes (2011). Wel wat minder als een spiegel dan die film.
Leuk dat deze weer een heel andere toon heeft dan Rise en Dawn, die onderling ook flink van sfeer en inhoud verschilden. Zulke goede series tref je niet vaak.
Ik dacht: een heel mooie afsluiter voor deze film serie (het verhaal is ver genoeg rond, wat mij betreft), maar ik zag zojuist dat er voor 2024 nog een vervolg gepland staat. Als dat maar goed gaat..
Verder wil ik hier niets over zeggen. Gewoon kijken (beginnen bij Rise, niet bij het wat slappe Planet uit 2001).
De film heeft een klein beetje tijd nodig om op gang te komen, maar daarna was het meteen goed aan. Het was bijna constant erg spannend. Ze hebben de film dan ook niet lang gemaakt.
Er werd goed geacteerd, ook door de jongelui, Crowe is een echte doorgedraaide griezel (met een kussen onder zijn shirt?), en er zit goede muziek bij.
Ik bleef echter moeite hebben met een paar grote toevalligheden en onwaarschijnlijkheden, ook omdat de film verder nogal realistische van stijl was. Wat dingen waar veel mensen misschien zo overheen gestapt zijn, maar mij gingen storen toen er wat achter elkaar kwamen. Jammer, want verder vond ik 'm tof!
Ik wou één punt aftrek geven voor het bovenstaande (het verstoorde echt mijn plezier in de film), maar laat het uiteindelijk bij de vermelding dat ik in decimalen lager uit zou komen. 🧐
Deze was vrij saai, maar ik wist niet wat er komen ging en vond het wel best om 'm uit te kijken toen ik eenmaal begonnen was. Het regende en ik had wel zin een een suffe, oude film. Maar als ik de clou geweten had, dan had ik waarschijnlijk toch even verder gezocht, want de hele film draait erom en het viel nogal tegen..
Als je misschien nog gaat kijken, open de volgende spoiler dan niet, want hij verraadt het einde van de film!
Dit is gewoon Planet Of The Apes, maar dan veel simpeler en korter.
Misschien verdient ie eigenlijk wel net iets meer, maar ik eind toch naar beneden af.
Gering.
Je moet wel van de spaghetti stijl van westerns maken houden om dit goed te vinden. Ik kijk ze niet vaak, en vind ze niet altijd even leuk (vaak wat al te domme humor), maar deze kon ik wel waarderen. Het is een heel aardige in deze stijl.
De film is vol grijstinten qua goed en kwaad, vol verraad, interpersoonlijke spanningen en zo. Met wat leuke actiescenes en goede sfeer.
Het is iets naar boven afgerond, maar ik geef toch een ruim voldoende.
Deze was inderdaad wat minder dan de andere moderne live action series van Star Wars, maar ik heb er nog steeds van genoten!
Ik vind al die series tot nu toe om van te smullen en erg leuk dat ze allemaal hun eigen stijl, smaak en sfeer hebben, maar toch heel duidelijk uit het Star Wars universum en filmserie voortkomen. Ik het kan waarderen dat ze op details gelet hebben, zoals bijvoorbeeld de scène-overgangen helemaal in de stijl van de oude speelfilms zijn.
Filmpje uit de tijd dat Paul the shit was. En ja, ik vond sommige dingen die hij deed ook leuk, maar op de lange duur sleet dat wel een beetje.
Oef, wat een flauwe grappen! Zonder dat het direct met een live publiek is en met de noodzaak van een langer verhaaltje, is het toch allemaal wat minder.
Maar toen ik deze zag vond ik het in ieder geval wel voldoende. Of ik het nu nog leuk zou vinden weet ik niet..
Een heel bijzondere film vond ik het niet, maar ik vind het toch wel leuk om zo wat van de levensloop van Herman te zien. Nou ja, voornamelijk het stuk waar hij beroemd werd en was met zijn eigen band, dan toch.
Het was voor Nederlandse begrippen aardig gespeeld en de muziek was ook leuk. Het is wel allemaal een beetje simpel en scheurt in sneltreinvaart door de tijd.
Deze: Cha Cha (1979), met de man zelf, vond ik geloof ik leuker, maar het is te lang geleden dat ik die zag om echt te kunnen vergelijken. En een goede docu over zijn leven is eigenlijk leuker. Ik heb er wel eens een gezien, maar zou niet meer weten hoe die heette.
Iets meer dan gewoon voldoende, maar niet genoeg om omhoog af te ronden.
Uitstekende film als je zin hebt om om de haverklap: "Jaa hooor..!", en hoofdschuddend: "Mijn god!!", te roepen, popcorn en bierflessen naar het scherm te gooien. 😂
Maar het blijft een onvoldoende.
Mijn Heer, wat was dit slecht! 🤣 Het is natuurlijk ook bekend dat het helemaal de bedoeling was om een slechte film te maken. Dat is dan ook uitstekend gelukt. Meer dan de helft van de film slaat echt to-taaal nergens op!
Toch heb ik er een gedeelte met een pervers plezier naar gekeken. Ik weet niet precies hoe lang, maar er was een moment dat ik me toch wel begon te vervelen en ondertussen echt iets anders ben gaan doen (was geen enkel probleem voor het volgen van het verhaal).
Het laatste stukje ben ik wel weer even gaan zitten om alle slechte CGI, idiote splatter en dierenmishandeling te bekijken.
Toch kan ik niet zeggen dat het zo slecht was dat het weer goed was. Hij krijgt gewoon een ruim onvoldoende.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series