SJoKoReeP heeft 2388 reactie(s) geplaatst.
Waarschijnlijk gaat vrijwel niemand dit kijken, maar ik zag dat ie op Prime Video alleen onder de alternatieve naam "Op Drift" te vinden is. Dus ik meld dat even hier, omdat ik zelf eerst moeite had om deze film daar te vinden met een zoekopdracht. Misschien heeft iemand er wat aan..
Ik ga hier ook even klagen over dat soort titels op Prime Video (ze doen het vaker), naar het Nederlands vertaald, waarschijnlijk omdat ze denken dat wij daar behoefte aan hebben. Persoonlijk vind ik het vooral vervelend, want het maakt het vaak moeilijker de titel te vinden op de streamingdienst, op IMDb of hier.
Nou ja, dat wou ik even kwijt. Als ik een goed moment vind zal ik het eens aan Prime Video zelf melden. 🙂
Wat een afgezaagd intro..! 😂 Het had wellicht wel goed kunnen werken, maar het was gewoon net niet goed genoeg gedaan, net dat kleine tikje te knullig.
Dit was weer eens een nieuwe horror op Netflix en een reden om 'Anya' weer eens te zien (maar dan niet als ex-demon). Beide waren geen groot succes, maar ik had er gelukkig ook geen hoge verwachtingen van. 😅
Het was niet best, maar ook niet echt vreselijk. Ik had de indruk van potentieel, maar het was het gewoon allemaal net niet.
Veel dingen vond ik nogal onduidelijk gefilmd/gemonteerd en het tempo lag op een of andere manier een beetje te hoog (zoiets heb ik nog nooit gezegd 😂). Dat was jammer want sommige stukken waren sfeervol gedaan.
Er werd ook veel gebruik gemaakt van (niet allemaal zo goede) jump scares. De muziek was soms goed, maar soms ook echt een beetje raar gekozen voor de scène.
Het geheel greep me uiteindelijk ook niet zo, helaas..
Ik laat het bij een bijna voldoende.
Grappig, ik kwam deze pagina weer tegen door Rakesh's reactie hieronder, las de synopsis, en keek daarna de trailer nog maar eens, omdat ik me helemaal geen beeld meer kon vormen van deze film, maar wel nieuwsgierig was. Het hielp echt helemaal niets!! 🤣
(Maar ik schreef dat ik 'm best goed vond, dus dat was dan vast wel zo..)
Het tweede gedeelte vond ik leuker dan het eerste.
Verder valt er niet veel over te zeggen vind ik, als je het recept kent, dan weet je wat je te wachten staat met Bert Visscher.
Tis wat meer dan voldoende, maar net niet genoeg om naar boven af te ronden.
Ik vond het wel grappig dat bijna alle hoofdpersonen echt vreselijk zijn, zodat ik lekker een hekel aan deze irritante types kon hebben. Dat vond ik hier leuk, maar waarschijnlijk niet in veel andere films.
Openings scènes vond ik erg goed!
Een beetje jammer van het einde vond ik. Niet zo sterk. Van mij had het nog even een stuk verder in beeld uit de hand mogen lopen, nog een kwartiertje escalatie er achteraan.
Stempeltje horror mag er van mij ook best op.
Maar ik heb me zeker voldoende vermaakt met deze pulp.
Nou, dan nog even de twee centen van SJoKoReep:
Ja, de eerste was beter, maar ik vond deze ook best vermakelijk. Toegegeven: er is een soort van herhaling en we zijn weinig echt verder gekomen in het verhaal. Ik hoop toch dat dat in deel drie dan wel meer gebeurt.
Door een opmerking van jotofilm op de pagina van deel een, dacht ik dat dit een soort prequel zou worden en daar had ik eigenlijk wel zin in, een gewoon totaal over de top wilde rit waarin ze eerst nog niet weten dat de aliens op gehoor werken, maar dat langzaamaan ontdekken. Nu viel me de eerste tien minuten op dat Lee dat eigenlijk al vrijwel meteen door lijkt te hebben, nog voordat het echt duidelijk wordt als ze in dat cafe schuilen. Ik snapte dat niet..
Ik vind het jammer dat ze niet meer gedaan hebben met het ons meenemen in de stille wereld van dichter Regan, want dat sprak me wel aan.
Anyway, het is nu gewoon een pretentieloos, spannend vervolgje geworden en de prequel zoals ik um graag had willen zien zit er nu niet meer in. Maar ik vond 'm vermakelijk en rond mijn waardering toch af naar boven.
Nog net ruim voldoende.
Nog meer props en decor!
Leuker dan Bert Visscher: Geluk zit in hele grote dingen (2002) , ongeveer even leuk als Bert Visscher: Afijn (2014) . Wel vooral meer van hetzelfde, maar dat valt ook te verwachten, natuurlijk.
Ook hier, net iets omhoog afgerond naar een ruim voldoende.
Deze vond ik minder leuk dan Bert Visscher: Afijn (2014). Misschien speelt ook mee dat ik er twee direct achter elkaar keek en het dan toch wat veel van hetzelfde wordt, maar het tweede deel vind ik gewoon beduidend minder.
Wat heeft die man trouwens altijd een uitgebreid decor en veel rekwisieten! Dat zie je niet veel.
Voldoende.
Dat er ook een soort licht komische zaken in deze film zaten, snapte ik eerst niet. Maar vanwege de gehele uitstraling, kreeg ik een flink stuk verderop het vermoeden dat de film gebaseerd was op een comic book. Even opgezocht: de bron is een serie graphic novels.
Op die manier viel er wel het een en ander op zijn plek voor mij, en kon ik het geheel iets meer waarderen. Ik denk dat deze oorsprong de vragen van latevogel misschien ook in een ander daglicht kan zetten..?
Maar de wat komische elementen bleven me toch nog wat storen. Naar mijn idee was het beter geweest een en ander dan nog wat meer te overdrijven/komischer te maken, óf de komische zaken juist helemaal terug te dringen, zodat de stijl wat eenduidiger was geweest. Zoals het nu was vond ik het stylistisch een wat storend rommeltje, en was de 'humor' voor mij niet op z'n plek.
Ik zag de openingsscène een aantal keer en haakte dan af, omdat het me afstootte. Om dan later opnieuw te proberen, want het toch een redelijk goede film zou moeten zijn. Het viel me uiteindelijk mee, maar ik kwam niet makkelijk door het eerste stuk heen, en heb momenten gehad dat ik weer af wou haken. Het werd later wel beter.
Anyway, uiteindelijk geef ik toch nog net een ruim voldoende.
Niet zijn beste werk en van mij had het thema niet gehoeven, maar ik heb af en toe wel gelachen.
Dicht genoeg in de buurt van een ruim voldoende om naar boven af te ronden.
Ik vond Teeuwen met zijn eerste shows erg leuk, maar dit vond ik niet leuk. Zorry..
Onvoldoende.
Best grappig. Jammer dat er geen beter einde aan zat. Ik vrees dat dat kwam omdat de boodschap goed overgebracht moest worden.
Voldoende voor zo'n kort filmpje.
Aardige film. Vooral mystery.
Het is vooral een langzame onthulling van hoe de vork in de steel zit, en hoe dat zo gekomen is. Af en toe ook een beetje spannend.
Ik heb er verder niet zoveel over te zeggen, merk ik.
Naar boven afgerond naar een ruim voldoende.
Vermakelijke film. Gaat snel van start, leuke (niet al te domme) humor, en daarnaast een aardig detective verhaal.
Genoeg voor een ruim voldoende.
Spannend en soms wat creepy thriller drama. Met iets meer nadruk op drama dan op thriller, al begint het als thriller.
Verder weet ik nog niet goed wat ik erover moet zeggen.
Maar wat mij betreft zeker een ruim voldoende!
Wat mij betreft is dit vooral een schaamteloze, en nogal slappe rip off van Misery (1990) . Een iets ander thema, maar vooral veel van hetzelfde..
Ook het einde bracht totaal niets verassends.
Helaas kan ik het niet los zien van Misery en krijgt deze zo een:
Zombie-achtige, alien bodysnatchers tiener film.
Echt veel gebeurt er niet, en het is duidelijk een van de films uit de "Into The Dark" serie.
Doe maar Tales from the Darkside (1984–1988) of Urban Gothic (2000–2001)
Een onvoldoende is misschien net iets te laag, maar bijna voldoende is het duidelijk niet.
Stijfjes, langdradig, voorspelbaar en een beetje flauw, vind ik dit. Het had ook in 25 minuten gekund..
Het begin pakte me wel, maar verderop raakte de film mijn aandacht een beetje kwijt. Er waren me niet genoeg echt spannende ontwikkelingen om het ook echt spannend te houden. Het intrige was er wel, maar er was te weinig voelbaar gevaar of dreiging, en dat maakte het vooral een journalistiek speurverhaal.
Op zich was het zeker niet slecht, het was goed en realistisch gedaan en het verhaal had genoeg kanten, maar op een gegeven moment vond ik het toch een beetje vlak. Misschien trof het me op de verkeerde dag...
Mensen die dit een leuk genre vinden, zullen er best van genieten, denk ik zo.
Ruim voldoende omdat het goed gedaan was.
Als je nagaat dat men in deze film dicht bij de realiteit is gebleven, geeft dit, ik zal maar zeggen 'geen fraai beeld' van the rich and (in)famous.. 😳
Zo, deze film gaat op hoog tempo van start! Dat was lekker, maar ik was blij dat ik af en toe even terug kon spoelen! Dat gold ook voor een groot deel van de rest van de film..
Het is interresant is om meer over poker te weten bij het kijken naar deze film, maar ik vond het, met wat opletten stoppen en terugspoelen, ook prima te doen met niet meer dan mijn absoluut minimale kennis. De film gaat ook niet zozeer over het spel zelf, en ze doen redelijk hun best om het voor de leek een beetje inzichtelijk te maken op het ene moment dat het er wat meer toe doet.
Wikipedia presenteert het alsof Player X een samengestelde rol is die is gebaseerd op diverse gokkende beroemdheden, waaronder "Tobey Maguire, Leonardo DiCaprio, and Ben Affleck." Bron: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Molly%27s_Game , maar het artikel waarop dat gebaseerd is maakt alleen duidelijk dat die mannen wel eens een stoel hebben gehad aan Molly's speeltafel, en speler X misschien (of misschien niet), en onder andere, gebaseerd is op sommige van hun gedragingen. Dat is toch net even wat anders.. Bron: https://www.hollywoodreporter.com/news/general-news/jessica-chastain-aaron-sorkins-mollys-game-molly-bloom-sexual-misconduct-claims-michael-cera-player-1070323/
Een ander artikel dat interessant is, beweert dat Player X welliswaar een samengestelde rol is, maar hoogstwaarschijnlijk toch wel voornamelijk op Tobey Maguire gebaseerd. Bron: https://www.historyvshollywood.com/reelfaces/mollys-game/
Hoe dan ook, boeiend, op tempo en interessant, deze film. En, naar wat ik lees, vrij dicht bij de waarheid gebleven, omdat het niet nodig, noch gewenst was al te veel toe te voegen of op te leuken.
Ik vond 'm goed.
Ik heb het verhaal met zo'n spel al eens ergens gezien, maar dan net iets anders (zonder het subplot van het geheim)(dat overigens al snel te raden is) en serieuzer, veel beter en enger. Ik kan me helaas niet herinneren of het een film of serie was, laat staan de naam (het was niet Jumanji)..
Deze "Into The Dark" kwam gelukkig iets sneller op gang dan de andere die ik gezien heb, waardoor ik goede hoop kreeg. Helaas wordt een deel van het onderliggende subplot verderop wat te ver opgerekt.
Desondanks was ie best ok voor deze serie films, wellicht ook vanwege het Halloween thema.
Het einde vond ik ruk.
Net, maar dan ook nét, naar boven afgerond voor een voldoende. Maar misschien geef ik een te hoog cijfer, omdat ik te veel rommel gekeken heb en geen goed vergelijk meer heb.
Ook het verhaal in deze "Into The Dark" kwam erg langzaam op gang en had de stof te veel opgerekt om nog goed te kunnen zijn. Jammer, want op zich had het best iets aardigs kunnen worden voor een aflevering van een anthology serie.
Sorry dat ik dit steeds blijf herhalen..
Misschien moet ik gewoon stoppen deze 'films' te kijken. Over een paar dagen is mijn proef abonnement voorbij, dus dan is het sowieso afgelopen. 😅
Deze had naar het einde toe creepy sfeer en horror genoeg om geen onvoldoende te krijgen. Bijna voldoende.
Ik heb Pour elle (2008) niet gezien, was ook even te lastig om te zien te krijgen en ik was hier al aan begonnen, maar van deze heb ik in ieder geval genoten.
Goed gespeeld, goede muziek en passende sfeer, en rete spannend. De stijl is realistisch en dat hebben ze echt goed gedaan, waardoor ik het pakkender vond. Ik werd echt meegenomen op de heftige achtbaanrit waar deze man aan begint.
Ook fijn dat de film niet zo 'uitleggerig' was, maar je zelf mag opletten en meedenken.
Ik had even wat moeite met het einde (dat ene hele kleine detail), maar na het een moment te hebben laten bezinken, vond ik het eigenlijk juist wel heel goed zo.
Goed.
Lekker uuuiiitgebreide docu over vele aspecten van de shows en films. Erg leuk om zoveel verhalen over de geschiedenis en productie van de series en films te horen vanuit zoveel verschillende invalshoeken. En over alle (niet altijd even frisse) toestanden achter de schermen.
Eigenlijk leuk om te zien voordat je (opnieuw) gaat kijken. Misschien het best steeds de aflevering(en) die gaan over de serie of film die je gaat kijken. En dan zo alles afwerken. Je zult meer zien en waarderen. Wel wat spoilers natuurlijk, maar naar mijn idee niet echt veel of te groot qua inhoud. Als je gaat herijken, is dat natuurlijk helemaal geen probleem.
Na aflevering tien had ik ook wel weer even genoeg gehad van verhalen over Star Trek.. 😅 Maar ik was wel geïnspireerd om de laatste show weer eens verder te gaan kijken (als ze inmiddels afgeronde seizoenen hebben, en mijn proef abonnement bij Videoland voorbij is)!
Het einde vond ik wel een tikje kazig. Maar goed dat is te verwachten als je een Amerikaanse documentaire gaat kijken..
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series