Rensini heeft 421 reactie(s) geplaatst.
Het is intussen een genre op zichzelf geworden en ik blijf het toch op en top vermaak vinden. Het is volgens eeuwenoud recept, en ditmaal uitgebreid naar het water. Het verhaal is niet bijster origineel, maar ach, je krijgt wel precies wat je mag verwachten; enorme dinosaurussen, spanning en volop actie inclusief de dikke fun-factor. Scarlett Johansson en Mahershala Ali zijn de kers op de taart. Heerlijke film. Visueel spektakel gegarandeerd!
Originele en sfeervolle horrorfilm. Het bovennatuurlijke spreekt me meestal niet aan, maar door de uitstekende uitvoering is het een 'mooie' film geworden. De setting in de jaren '30 is perfect. Michael B. Jordan doet het goed in zijn dubbelrol en zet overtuigend en subtiel de 2 karakters van de broers Smoke en Stack neer. Vrij snel word je in het verhaal getrokken en voel je een sluimerende spanning. De muziek in de film is echt briljant. Dat levert een verrassend en voortreffelijk resultaat op zoals al mooi beschreven door o.a. @latevogel. Aanbevolen!
De perfecte subtiliteit uit 28 Days Later is ver te zoeken. Eerder het tegenovergestelde en dat pakt wat mij betreft niet goed uit. Aan de cast ligt het niet, die was prima. Maar het is een bijzondere, naargeestige en duistere film met nare expliciete scènes en een vrij irritante soundtrack. Het flinterdunne plot helpt ook niet. Jammer, het niveau van de eerste uit de reeks wordt bij lange na niet gehaald. Het was echt even doorbijten om deze film uit te zitten. Geen aanrader.
Wat zal ik zeggen, toch wel een erg matige film. Weliswaar groots opgezet, prachtige beelden van Zwitserland maar de cast doet deze film de das om. Weinig (emotionele) karakterontwikkeling. Ik voelde me nauwelijks verbonden met de personages, met als dieptepunt de hoofdrolspeler William Tell, gespeeld door Claes Bang, hij komt hier totaal niet uit de verf. En dat is dodelijk voor een film als je het hoofdpersonage bent. Positieve uitschieters zijn Connor Swindells die de sarcastische Gessler overtuigend neerzet en Ellie Bamber (Princess Bertha). Al met al is het niet echt slecht, maar meer dan een onderhoudende film is het voor mij niet. Jammer, hier had meer ingezeten. Een kleine 6.
Sterke film met held Al Pacino en Russel Crowe. Ik heb deze film destijds gemist (ik sluit niet uit dat dat is veroorzaakt door alle festiviteiten rond mijn trouwen dat jaar). Anyway, deze film is intens. Erg sterke performances van zowel Al Pacino als Russel Crowe. Een genot om naar te kijken. Het verhaal is uitermate boeiend en vertelt de dappere strijd van Jeffrey Wigand (Crowe) die als klokkenluider schrikbarende feiten uit de tabaksindustrie aan het licht bracht en in het bijzonder over zijn voormalige werkgever Brown & Williamson. Beschamend hoe B&W investeerde in een ‘vuil’ dossier van 500 pagina’s over Wigand en dat deelde met de media in een gore poging hem ongeloofwaardig te maken. Het dossier werd vervolgens volledig onderuit gehaald, ook in en door de media zelf, mede dankzij Lowel Bergman (Pacino), producer van het programma 60-minutes. Uitstekende film!
Mwah, dit is niet bepaald een topper, zelfs niet voor een 'die-hard' haaienfilm liefhebber. Het is tot op zekere hoogte een onderhoudende film, maar daar houdt het wat mij betreft op. En voor zover je van logica kunt spreken in dit genre, is dat hier helemaal ver te zoeken. Zie ook de reactie van @chiel1971. Verder overstemd het drama gedeelte de lol en het entertainment gehalte, en dat is voor mij toch wel de voornaamste reden om een haaienfilm aan te zetten. Volgende keer beter.
Het is geen Beverley Hills Cop, daarvoor is de humor in The Pickup te mager. De film moet het hebben van Eddie Murphy, terwijl hij hier niet eens het beste van zichzelf laat zien. Een vrij standaard verhaal met de nodige actie waarin de cast voldoende presteert. Al met al toch wel een aardige actie-komedie die vermaak biedt voor een avondje languit op de bank. Niets meer, niets minder.
Prachtige film die je vanaf het eerste moment helemaal meeneemt in de verschillende verhaallijnen. En dat is knap. Crash is een verzameling van verschillende personages met elk hun eigen persoonlijke verhaal. In eerste instantie lijken die niets met elkaar te maken te hebben. Je vormt je een beeld van ieder personage op basis van je eerste indruk. Ziedaar de stereotypering. In het verloop van de film worden de personages verder uitgewerkt en wordt duidelijk hoe de levens met elkaar in aanraking komen. Langzaam maar zeker verdwijnen de karaktereigenschappen waarop je je eerste indruk hebt gebaseerd, naar de achtergrond. De personages vormen zich meer en meer en het laat zien dat een eerste indruk je op een verkeerd been kan zetten. Een momentopname. Je geeft een beeld af door een bepaalde actie of men beoordeelt je op je uiterlijk. Maar niemand is te omschrijven op basis van één actie of door slechts je uiterlijk. Een slechte actie sluit een goede niet uit. Oftewel, een vooroordeel is makkelijk gemaakt. Deze film laat zien dat aannames ‘dodelijk’ zijn. Diepe buiging voor de cast die zeker bij een film als deze allesbepalend is. De uitstekende acteerprestaties dragen bij aan een overtuigende en sterke film die het kijken meer dan waard is.
Vermakelijke serie met auto's als hoofdthema, wat de serie in eerste instantie aantrekkelijk maakt voor autoliefhebbers. De serie kent een vrij hoog soap-gehalte, en daar moet je van houden. Allerlei verhaallijnen, een soort high school drama over liefde en relaties. Casting is prima en de personages zijn interessant, maar bepaalde situaties en beslissingen van de personages zijn duidelijk de aanjager voor het nodige drama. Maar ook dat kan juist de aantrekkelijke factor zijn voor mensen die dit kunnen waarderen en misschien niet perse autoliefhebbers zijn. De serie is een bijzondere mix en dient men met een korreltje zout te nemen. Mij heeft het wel kunnen boeien. Maar vooral door de rode draad in het verhaal, dat geeft een frisse draai aan het geheel. Kortom, leuke serie voor liefhebbers van auto's, soaps, of beide :)
Volgens mij klopt de eerste zin niet? Sex and the City stopt na 3 seizoenen? Het gaat toch om de serie ‘And just like that…’ ?
Briljante serie met de juiste ingredienten. Een boeiend verhaal in een dystopische wereld. De overwoekerde gebouwen en huizen, het ziet er indrukwekkend uit. De hoofdrollen worden gespeeld door Bella Ramsey en Pedro Pascal. Beide zeer sterk in hun rol. De overtuiging en emotie die ze weten over te brengen is imponerend. Wat deze serie zo goed maakt is de perfecte combinatie van het verhaal, de casting en de setting (en de rest). Een productie waar je je vingers bij aflikt. Ik heb onlangs seizoen 2 afgekeken en in tegenstelling tot wat ik her en der lees (dat het tweede seizoen minder is dan het eerste), is de serie onverminderd sterk wat mij betreft. Een boeiend verhaal met genoeg ontwikkelingen, dat smaakt naar meer!
Verrassend sterke verfilming over de gijzeling van Israëlische atleten tijdens de Spelen van 1972 in München. Deze film volgt het verhaal vanuit het standpunt van Amerikaanse sportverslaggevers die ineens wereldnieuws moeten (en vooral ook willen) brengen. Dat gaat niet vanzelf en het is fascinerend om te zien hoe het er anno 1972 aan toeging. Tegen de achtergrond van de verschrikkelijke gijzeling wordt de gedrevenheid en de vindingrijkheid van de journalisten getoond. De apparatuur van toen, de techniek van toen, de tijdsgeest; het is uitstekend in beeld gebracht en wordt naadloos aangevuld met echt archiefmateriaal. Een spannende film die een inkijkje geeft in alles wat komt kijken bij het onverwacht moeten verslaan van een dramatische gebeurtenis die met de rest van de wereld gedeeld moet worden. Een gijzeling die de wereld urenlang in haar greep hield. Aanrader!
Uitstekende misdaad serie met Tom Hardy als grote uitblinker. Wat een charisma heeft deze man, fantastisch. De andere hoofdrollen zijn ook goed gecast op een uitzondering na; Pierce Brosnan. Ik weet niet wat het is, maar ik vind hem een matige acteur. Hij overtuigt niet. Hij moet teveel zijn best doen, wat hem voor mij niet authentiek maakt in zijn rol als Conrad Harrigan. Zeker naast Tom Hardy, die is gewoon Harry Da Souza, briljant. Maar andere castleden zijn ook zeker het kijken waard. Bijvoorbeeld Anson Boon, die de irritante Eddie Harrigan speelt, erg overtuigend. Of Helen Mirren, net 80 geworden zag ik net, een zeer goede actrice die altijd levert. Al met al een pakkende serie met interessante personages en een boeiende verhaallijn. Aanrader.
Afgelopen week in de bioscoop gezien, hij was helaas niet meer op IMAX scherm beschikbaar (ondanks het feit dat de film net pas een maand uit is en ook in IMAX format op de plank ligt). Ondanks deze 'tegenvaller' was het op normaal bioscoopscherm ook zeer de moeite waard. De race actie is mooi in beeld gebracht. Het verhaal is eenvoudig maar dat mag de pret niet drukken. Brad Pitt is altijd goed en past goed in zijn rol als Sonny Hayes. Daarnaast ook prima rollen van Javier Bardem, Kerry Condon en Kim Bodnia! Ik herkende ook Sarah Niles maar kon haar in eerste instantie niet plaatsen, zij speelde in de topserie Ted Lasso. In de film speelt ze moeder Bernadette van Joshua Pierce (Damson Idris) de rookie teamgenoot van Sonny. Het resultaat is een uitermate leuke film met een fijne dosis humor. Een racefilm, die speels een loopje neemt met de (F1-)realiteit, maar erg goed is uitgevoerd. Een film die iedere raceliefhebber/niet-raceliefhebber (doorhalen wat niet van toepassing is) toch wel gezien moet hebben. Lekker!
Het is werkelijk ongelooflijk wat ome Clint ons allemaal intussen al heeft voorgeschoteld. Op basis van zijn werk, zowel als acteur en regisseur, zou je denken dat Clint Eastwood intussen bijna 200 jaar oud zou moeten zijn. Een diepe buiging voor wederom een erg goede film. Goed verhaal en prima cast. De film boeit van begin tot eind, juist door het geloofwaardige morele vraagstuk. Uitstekende rechtbankthriller.
Mooie en rauwe film over de relatie tussen twee broers; Robert Pattinson speelt Connie, een crimineel aan de onderkant van de samenleving die zijn broer Nick daarin meesleurt. Nick, gespeeld door Ben Safdie, heeft een mentale beperking en Connie neemt dat niet serieus of wil het niet serieus nemen. Dat leidt tot pijnlijke, erbarmelijke en hartbrekende momenten. Pattinson en Safdie zijn erg overtuigend en authentiek in hun rol. Dat maakt deze film het kijken waard. Ergens mist deze film iets, of misschien ook niet en is het precies wat de gebroeders Safdie voor ogen hadden. Een interessante, spannende en vooral boeiende film.
Man man man wat een verschrikkelijk deprimerende film. Bij vlagen interessant maar als dit een weerspiegeling is van de werkelijkheid dan zou er geen ambulance meer rond rijden in NY. Natuurlijk verdient iedere ambulance verpleegkundige een diepe buiging en alle respect van de wereld maar naast alle ellende is er ook echt waardering en dankbaarheid te vinden. In deze film ligt de nadruk op de ‘waanzin’ die je als verpleegkundige kunt tegenkomen, maar het is een onsamenhangend geheel. Er is nauwelijks een verhaallijn, en als je die al herkent, het kon mij totaal niet boeien. Jammer, hier had veel meer in gezeten met een interessante verhaallijn. En ik weet, het leven van een ambulance verpleegkundige is geen rozengeur en maneschijn maar deze film schiet zijn doel voorbij.
Heerlijke horror zoals we gewend zijn uit de Final Destination reeks. Ditmaal ook met een prima uitgewerkt verhaal. De originaliteit van de kills is bewonderenswaardig. De ene kill is nog inventiever dan de ander. Briljant. Ik heb er weer van genoten! Aanrader voor liefhebbers van dit genre.
De film is beter dan de IMDb rating doet vermoeden. Mijn verwachtingen waren dan ook niet hoog, maar Dirty Angels is een aangename verrassing. De regisseur Martin Campbell heeft al een aantal succesvolle actiefilms op zijn naam staan (GoldenEye, Casino Royale, Edge of Darkness, The Foreigner) en deze mag er ook zijn. Het verhaal is vrij basic maar de uitvoering is prima en levert een boeiende en spannende actiefilm op.
Ah top! Dank je wel 😊👍
Veelbelovend. Ik mis alleen de link daar de serie zelf zodat ik deze op mijn watchlist kan zetten?
Bij een spionage thriller verwacht ik wel wat meer spanning en een interessanter plot dan Black Bag je voorschotelt. Er zitten een paar goede scenes in en het is allemaal niet slecht, maar het heeft te weinig te bieden om echt te boeien. Een aantal oninteressante dialogen die niet echt bijdragen aan het verhaal of waardoor ik me meer met de personages kon inleven. De potentie voor een goede film is er, maar dit was voor mij niet meer dan matig.
Redelijke actie film met in de eerste 10 minuten al tenenkrommende slechte CGI. Als je dat even parkeert, en het simpele plot volgens beproefde methode en de bekende ingrediënten voor lief neemt, blijft er een enigszins vermakelijke film over. Hier en daar wat humor die een glimlach oplevert. Verder had ik weinig binding met de personages. Van John Ceda moet deze film het in ieder geval niet hebben, Idris Elba is de positieve noot in het geheel en samen met Bollywood actrice Priyanka Copra Jonas is deze film leuk om eens gezien te hebben. Maar verwacht geen memorabele klassieker, daarvoor schiet deze film wat mij betreft op meerdere fronten tekort.
Nou, dit was een flinke tegenvaller als ik deze serie vergelijk met andere Scandinavische series. Veel te traag, een plot met een aantal wel erg geforceerde ontwikkelingen, over-gedramatiseerd (a la USA style), veel staat me tegen in deze serie. Over het algemeen is het acteerwerk oké, de productie op zichzelf is niet slecht, maar ik vind het geheel gewoon niet authentiek. Jammer, gelukkig waren het maar 6 relatief korte afleveringen. Ik kom niet verder dan een hele krappe 6.
Ik kan idd bevestigen dat de orginele Deense films erg goed zijn. Ik heb er 4 van de 6 gezien, waarvan ik Dossier 64 en de Fazantenmoordenaars wel de beste vond. Alleen de 2 meest recente heb ik nog niet gezien. Maar lees her en der dat die wat minder zijn dan de eerdere delen?
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series