F

Reacties


Filmfanaat heeft 1450 reactie(s) geplaatst.

63 jaar geleden

Een rom-kom, waarin de vriendin pas in Singapore erachter komt dat haar vriend geboren is in een steenrijke familie.

Hier gaat de regel 13 in een dozijn zeker voor op, maar dan nog is een wat ruimte over.

73 jaar geleden

Deze documentaire schetst een beeld van Els Borst als politica, moeder en mens, met aandacht voor haar leven en inzet voor het publieke belang en het tragische einde van haar leven.

Ondanks haar verantwoordelijkheden hield ze altijd de mens in het zicht. Ze wilde altijd zinvol zijn voor andere en de keuze van de geneeskunde kwam vanuit haar schoonfamilie. Daar was iedereen werkzaam in de zorg.

Ze was erudiet, bedachtzaam maar ook een leider met gezag. Oneerlijk om zo aan je einde te komen daar waar je eindelijk wat meer aan jezelf had mogen denken.

Eerder was Louis op bezoek geweest bij de familie Phelps, lid van de Westboro Baptist Church.

Zij noemen zichzelf christenen en verafschuwen met de bijbel in de hand iedereen die op een andere wijze leeft. Inclusief familie en kinderen

Er is veel veranderd. Een aantal leden zijn vertrokken, maar de familie is alleen maar extremer geworden. Tenenkrommend en verbijsterend hoe gehersenspoelde mensen zich opstellen naar andersdenkenden.

73 jaar geleden

Warren Schmidt (Jack Nicholson), is een gepensioneerde verzekeringsagent die geconfronteerd wordt met zijn pensioen en enkele dagen later de dood van zijn vrouw.

Hij begint brieven te schrijven aan een geadopteerd Afrikaans kind, wat leidt tot introspectie alsof hij een dagboek bij houdt.

De film bevat subtiele humor en veel melancholie en biedt een ontroerende kijk op menselijke eenzaamheid en zoektocht naar betekenis de betekenis van het leven. Een eeuwenoude onbeantwoorde vraag.

Jack Nicholson zet de rol perfect neer en de film is een genot om naar te kijken. Het leven valt ook niet altijd mee.

63 jaar geleden

Een actiefilm met een vleugje humor. Het thriller element is mij echter ontgaan.

De film is een soort monster van Frankenstein. Opgebouwd uit allerlei andere gestolen delen en in elkaar geflanst tot een nieuw geheel. Kill Bill en the hunger games waren de grootste leveranciers en met Betty Gilpin in plaats van Uma Thurman.

Niet geschoten is altijd mis, maar in de roos kunnen we het niet noemen.

Ik was al niet tevreden over deel 1. En na het lezen van de ongezouten commentaren kan ik niet anders dan deel 2 overslaan. Maar wat zal ik met die vrijgekomen tijd doen…..

83 jaar geleden

Je kan hier prima een kort verslag beschrijven over de film. De achtergrond van de moeder, de zoektocht van haar kinderen en het wrede dat een mens en moeder kan overkomen.

Maar alles zou het verhaal te kort doen. Als je deze film ooit hebt gezien dan zul je deze niet snel vergeten.

Mocht je deze film nog niet hebben gezien, dan raad ik je aan dat te doen als de mogelijkheid zich voordoet.

Niet om te ontspannen, maar om je te verbazen.

73 jaar geleden

Als je voor een dubbeltje geboren bent, word je nooit een kwartje. Deze film laat zien dat er uitzonderingen op de regel zijn.

Een fantastische Eddy Murphy die als halve oplichter en bedelaar vanwege een weddenschap de plek mag innemen van een senior beurshandelaar.

Uiteindelijk komt boontje om zijn loontje en ben je 2 uur op een fantastische wijze vermaakt.

73 jaar geleden

De film speelt zich af in een Italiaans-Amerikaanse gemeenschap in New York. “Mannen jagen op vrouwen omdat ze bang zijn te sterven”. Tot die conclusie komt Rosé Castorini. Ze is ongelukkig in haar relatie en voelt dat er een andere vrouw in het spel is.

Loretta Castorini, gespeeld door Cher, is een jonge weduwe die verloofd is met Johnny Cammareri, maar zijn broer Ronny ontmoet en verliefd op hem wordt. Haar vader is eveneens verliefd op een andere vrouw en de moeder komt bij toeval een andere man tegen maar gaat niet in op zijn avances.

Het is een komische film met voldoende drama vanwege de charmante personages, scherpe dialogen en meeslepende verhaallijn. Maar uiteindelijk is er voldoende liefde en levenslessen en blijft je als kijker voldoende gebloeid.

73 jaar geleden

Ik ben zelf een kritische Marvel fan, en deze film trok het gemiddelde keurig omhoog.

Leuk en origineel verhaal met voldoende actie, humor en prima acteerwerk. De beelden zijn fraai gemaakt en de verhoudingen leuk uitgewerkt.

Scott Lang doet zijn werk naar behoren en alles is prima verzorgd. Van mij een dikke 7.

73 jaar geleden

De film volgt de Prescott-familie gedurende meerdere generaties terwijl ze het Amerikaanse westen doorkruisen en betrokken raken bij historische gebeurtenissen.

Spoiler

Vanaf de burgeroorlog tot aan de industriële revolutie weerspiegelt de film het evoluerende landschap en de uitdagingen van het westen. Het verhaal omvat de Gold Rush, de aanleg van spoorwegen en de conflicten met inheemse Amerikanen.

Met een indrukwekkende cast, waaronder James Stewart en John Wayne, biedt de film een meeslepende kijk op de pionierstijd, met adembenemende landschappen en spectaculaire gebeurtenissen die de groei van het westen illustreren.

Het is fantasie film over de demonische held Hellboy en zijn team van bovennatuurlijke wezens. Er is een eeuwenoud conflict tussen mensen en magische wezens die ze proberen te voorkomen.

Prins Nuada, een elf, probeert een leger van onvernietigbare gouden soldaten te activeren om de mensheid te straffen voor het schenden van de verwoesting van de natuur.

Hellboy en zijn bondgenoten moeten samenwerken om deze dreiging te stoppen. En wat denk je ?? Een leuke film maar geen Marvel niveau.

43 jaar geleden

Deze serie was destijds prima om naar te kijken. Een wat onnozele sheriff, een knappe dame en twee getapte red necks met een snelle auto zette het dorp op zijn kop en af en toe werd er een boef opgepakt.

Een simpel thema die zeker geen vervolg nodig heeft gehad in de vorm van deze film.

63 jaar geleden

Carl Allens (Jim Carrey) is nogal terughoudend en beantwoord op alle vragen ‘nee’. Zijn vriend raadt hem aan om deel te nemen aan een zelfhulp-programma dat voorschrijft om op alle vragen ‘ja’ te beantwoorden.

Deze nieuwe filosofie levert hem veel op, nieuwe en betere vriendschappen maar ook een nieuwe liefde. Maar het heeft zijn keerzijde en de filosofie keert zich tegen hem.

Uiteindelijk komt uiteraard alles weer op zijn pootjes terecht. Een echte Jim Carrey-rol en alles bij elkaar een keurige voldoende. Geen dijenkletser maar met een paar kleine glimlachjes moet je het doen.

83 jaar geleden

In Boston wonen de Iers-Amerikaanse tweelingbroers Connor en Murphy MacManus. Na een confrontatie met Russische gangsters op Saint Patrick’s Day, waarbij de broers als helden uit de strijd komen, roept God hen op om slechte mannen op te sporen.

Onder leiding van FBI Special Agent Paul Smecker nemen de broers, samen met hun vriend Rocco, wraak op de Russisische maffia. Ook blijkt dat Il Duce, een legendarische huurmoordenaar, hun vader is.

De groep plant een aanslag op Papa Joe, een Italiaanse maffiosi, maar ze lopen in de val. De broers worden gevangen, Rocco sterft, en Smecker wordt buiten bewustzijn geslagen.

Uiteindelijk sluit Il Duce zich bij zijn zonen aan. Drie maanden later voeren ze een rechtbankexecutie uit op Papa Joe, waar ze de media “de Heiligen” worden genoemd.

Wel bijzonder dat en Troy Duffy slechts 2 films heeft geproduceerd deze en de opvolger. Hij mag er weer eentje van dit genre maken. Het is geen Quentin Tarantino maar zeker niet slecht.

53 jaar geleden

Ik heb onlangs ergens gelezen dat anthonie Hopkins de 80 is gepasseerd en voorlopig niet denkt aan stoppen. “Ik kan niet meer kritisch zijn op de rollen die ik krijg aangeboden@ zei hij “zolang is maar kan acteren”.

Nou dat laat Sir Hopkins, dan ook in deze film onverbloemd zien. Wat zonde dat hij zich verlaagd heeft tot dit soort films. Een 6 voor de moeite.

73 jaar geleden

Scherp, het had zeker gemoeten. Bedankt voor je reactie en veel kijkplezier.

63 jaar geleden

Kinderachtige onderbroekenlol waar ik wel eens in ben getrapt.

Het heeft zelfs meerdere maal een vervolg op gemaakt dus blijkbaar is er een publiek voor.

73 jaar geleden

???

63 jaar geleden

Zoals haberdoedas beschreef heeft Neil Dudgeon heeft vanaf seizoen 14 de hoofdrol overgenomen van John Nettles.

Deze is toch de minste Engelse detective. In de n klein plaatsje in het platteland wordt wekelijks 1 of meerdere moorden gepleegd en opgelost.

Vaak te ver gezocht en ongeloofwaardig. Maar toch een ruime voldoende als je flikken Maastricht een 5 vindt.

Een heerlijk personage, een kleine keffer met bewijsdrang bots frequent met zijn superior.

Daarnaast is hij uitermate slordig maar zijn adjudant ondersteunt hem maximaal.

Ik heb genoten van deze serie en hij voldoet volledig wat je van een Engelse detective mag verwachten.

83 jaar geleden

De samenhangende series Morse, Lewis en Endeavour zijn pareltjes van genot wat mij betreft. Alledrie creëren ze een eigen sfeer en goed acteerwerk en dat kan je met een gerust hart aan de Engelse overlaten.

Endeavour Is erg sterk, maar zijn leidinggevende met zijn neurotische huisvrouwtje en dan een zoon met ptss plus een truttige dochter haalt het niveau wat naar beneden.

Teveel privé wat niet ter zaken doet is beter in balans bij Morse en Lewis.

83 jaar geleden

Ik kan alleen beamen wat MKVII heeft opgeschreven. Onvervalste Engelse detective. Voor mij de God father van de detectives.

Mijn Engelse achtergrond draagt er mogelijk toe bij dat ik niet geheel onpartijdig ben, maar heerlijke rustige tv waarin een charismatische humeurige speurneus op zijn arrogante en eigenzinnige wijze de moorden oplost.

83 jaar geleden

Heerlijk die Engelse detectives. Niet elke 1,5 seconde een verandering van de camera maar met liefde en zorg gemaakt.

Lewis heeft promotie gemaakt nadat hij jaren lang de rechterhand was van inspectie Morse. Hij is nu zelf inspector en wordt bijgestaan door detective Sergeant Hathaway. Alle acteurs zijn goed gecast en het kijken meer dan waard.

73 jaar geleden

De afhankelijkheid van het boerenbestaan met de natuur en de jaargetijden was enorm. Nu nog steeds maar rond de 19-eeuw wordt dat in deze film wel duidelijk gemaakt.

Het verhaal volgt een boerengezin, geleid door Jens, dat worstelt met armoede en een harde winter. Wanneer een rijke landeigenaar zijn land wil kopen, staat Jens voor een moreel dilemma.

De impact van sociale ongelijkheid was groot in die tijd. En die ongelijkheid groeide alleen maar als kwetsbare boer. De plaats in de kerk verdiende je op basis van de hoeveelheid vee en land dat je bezat.

Het is een meeslepend drama dat de menselijke conditie en sociale spanningen onderzoekt tegen de achtergrond van een genadeloze winter.