F

Reacties


Filmfanaat heeft 1412 reactie(s) geplaatst.

73 jaar geleden

Bright Eyes van Simon en Garfunkel kent bijna iedereen wel. Bij het zien van deze fraaie film begrijp je het nummer beter.

63 jaar geleden

Een beetje romantiek, dram en comedy. Eigenlijk een variatie op het sprookje Assepoester.

Kijk gerust naar iets anders, deze film brengt niet veel.

Deze jongeren worden geconfronteerd met de gruwelen van de tweede Wereldoorlog. Het heeft wel impact maar meer op de makers van deze docu gezien de achtergrond.

Een totaal nieuw genre en techniek. Misschien daardoor alleen al een 8 gegeven. Prachtige beelden en oosterse gevechtskunsten. Deze kan je gerust meer dan 1 keer bekijken.

63 jaar geleden

Bond blijft toch altijd de moeite waard. De een is wel beter dan de andere. Deze is van mindere kwaliteit. Nog meer onrealistisch dan je van de Martini slurper kan verwachten.

Als Mavel fan was ik toch ligt teleurgesteld. Als de film het meer moet hebben van de beelden dan het verhaal ontstaan bij mij deze gevoelens. Er had meer ingezeten als ze er meer in hadden gestopt en dat mag je Ric van deze filmmakers verwachten.

Vee contradictie in plezier en emotie. Absurd, idioot, over de top, onmogelijk, raar maar bovenal bijzonder. Zoals elders beschreven is een pauze om weer even te resetten een goed advies.

33 jaar geleden

Ik wordt net als Jotofilm ook wel moe van alle influencers en VIP’s die overal maar opduiken. In quizzen op tv, praatprogramma’s en films.

Hier weer een lege huls van de hersenlozen.

43 jaar geleden

Een animatie kenmerkte zich destijds dat daarin het onmogelijke mogelijk was. Pratende honden als voorbeeld. Maar het verfilmen van een animatie haalt dat aspect weg en vult dat met onzin en flauwte.

De serie was al slecht, maar dit had er nooit mogen komen.

63 jaar geleden

Zes geluksvogels winnen een prijs in een casino in Las Vegas. Eigenaar Donald Sinclair laat hen weten dat ze mogen deelnemen aan een race. De winnaar krijgt maar liefst twee miljoen dollar.

Met deze cast waren de verwachtingen zeer hoog gespannen. Helaas is dat niet gehaald. Maar gezegd, de speech bij het veteranenbijeenkomst van WOII was hilarisch.

43 jaar geleden

Arnold is niet grappig en moet zich niet laten verleiden door in dit type film te acteren. Blijkbaar zijn de mensen om hem heen nog bang hem de waarheid te vertellen. Wie niet zou ik zeggen.

43 jaar geleden

Arnold is niet grappig en moet zich niet laten verleiden door in dit type film te acteren. Blijkbaar zijn de mensen om hem heen nog bang hem de waarheid te vertellen. Wie niet zou ik zeggen.

43 jaar geleden

De doos van de dvd nooit meer open maken. Of nog beter gooi het allemaal maar in de vuilnisbak.

73 jaar geleden

Een origineel verhaal met een sterke Arnold. En dat is in veel gevallen niet altijd zo. En zeker niet als hij komedies maakt. De lachspieren worden bij hem het minst getraind schat ik zo in.

Nu al 30 jaar oud, maar de tand des tijds heeft er niet veel op geknaagd. Spanning en actie in prima balans met een sterk verhaal. Een vervolg beter dan de start, ook eens leuk om vast te stellen.

73 jaar geleden

Enigszins overgewaardeerd film. Ik schat zo in dat iedereen deze wel eens heeft gezien. Advies : een keer is echt meer dan genoeg.

73 jaar geleden

Keukeninternetter vast te stellen dat er tal van remakes gemaakt zijn op dit thema. Dat zegt wel genoeg over deze film.

83 jaar geleden

Na Pippi Langkous de tweede film die ik in de bioscoop heb gezien. Ik was volledig overdonderd. Zoveel spektakel, geluid en scènes, actie en drama. Ogen en oren kwam ik tekort. Het heeft mijn liefde voor de film goed aangewakkerd.

73 jaar geleden

Een onbegrijpelijk verhaal waarbij de zoektocht van de moeder naar haar vermiste kind onverminderd voortgaat ondanks tegenwerking van de politie. Eerlijk gezegd leidt de schoonheid van Angela Jolie wel een beetje af.

63 jaar geleden

Alle vooroordelen van een Amerikaanse actie/SF film worden in deze film bekrachtigd.

De soldaat, de gewone man en de nert iedereen ziet kans zijn talenten in te zetten om de grote buitenaardse vijand te verslaan. Ga lekker achterover zitten en verwacht niet te veel.

73 jaar geleden

Mooie film gebaseerd op het echte verhaal. De hond heeft in het echt een standbeeld gekregen, maar dat verdiend de film nu ook niet.

63 jaar geleden

Boeven moet je met boeven vangen is het gezegde. De uitwerking hiervan is in een spannende film verwerkt met een keurige voldoende. Mooi om Sidney Poitier weer eens te zien.

83 jaar geleden

De standaard voor een echte goede cf is destijds met deze film gezet. Spanning en een nieuwe wereld waar je in wordt gezogen en blijft totdat de aftiteling is afgelopen.

Ondanks de technische beperkingen blijft het staan als een huis.

73 jaar geleden

Een 7 omdat na zoveel jaar iedereen nog steeds bekend is met deze film.

Inhoudelijk minder om het lijf maar wel vermakelijk tot het einde.

73 jaar geleden

Je recht hebben en krijgen kunnen mijlenver uiteen liggen. Dat gat wordt door Clyde Shelton op geheel eigen wijze ingekleurd.

Spannend en confronterend. Het kijken meer dan waard.