Filmfanaat heeft 1254 reactie(s) geplaatst.
Onbeschrijflijk waartoe een man met macht in staat is. Hij leed aan grootheidswaanzin en werd ook de Slachter van Afrika genoemd. Zijn bewind kostte circa 300 000 mensen het leven.
In de film wordt dat allemaal duidelijk, gelukkig worden de ergste verschikkingen niet getoond.
Zeer onderhoudende film op basis van een waar gebeurd verhaal. Uiteraard komt Amerika er weer iets beter uit dan Rusland, maar het kon erger.
Prima sfeer, verhaal en cast. Kijk gerust, stel ik voor
De serie in Frankrijk was een lust voor het oog en oor. In zijn interactie met de locale bewoners is hij op zijn sterkst.
Helaas is hij op zoek gegaan naar een verlenging in Italië. Missie totaal mislukt. Om de suggestie te wekken dat hij de taal spreekt zegt of “oké” of hij herhaalt het laatste woord van de geïnterviewde.
Meneer Gort, ga alstublieft terug naar Frankrijk en doe dit uzelf niet aan. Hier haalt u een prima 8.
Aangenaam verrast. Soms moet je je ongelijk toegeven.
Het verhaal gaat over een miljardair die erin slaagt om op een eiland dinosauriërs te herscheppen uit hun DNA. Deze worden in een park als attractie gebruikt, maar tijdens een controlebezoek vóór de officiële opening loopt het helemaal uit de hand.
Fraai gemaakt voor die tijd en zeker een aanrader. Maar zoals zo vaak, is het boek beter dan de film.
Lekker modern om een vrouw een dergelijke rol te geven. Wel wat schakelen zo door de hele geschiedenis heen, maar heb mij prima vermaakt.
Een kleine voldoende was hier wel op zijn plaats. Effecten waren fraai maar konden het verhaal niet meekrijgen. Ik was destijds meer onder de indruk van Jurassic Parc.
Een vlot gebekte Emma Stone graaft haar eigen graf om het vervolgens weer te dichten. De voldoende komt grotendeels door Emma.
Jeugdsentiment, dat is het zeker. Persoonlijk liever Rambo dan Rocky.
Aan de teksten van Latevogel heb ik niets toe te voegen. Mijn probleem zit hem altijd in Tom Cruise.
De film draait gevoelsmatig om hem en niet andersom. Zal wel aan mij liggen uiteraard
Ik ben geen fan van dit genre, maar begrijp zeker wel dat anderen hier aan hun trekken komen.
Brice is DE acteur die deze rol als geen ander kan neerzetten.
De film leunt heel zwaar op het komische duo Theo en Thea. Dat was toen enorm populair maar voor hele generaties daarna niets tot weinig zeggend. Ik zou deze overslaan als je niet van de VPRO generatie bent.
Alle meiden op mijn school plakten foto’s van deze film in hun agenda.
Eddie Murphy tovert toch vaak bij mij een glimlach op de mond. Tenminste als hij niet grof op het podium met een gebrek aan vocabulaire wat onbeschaamd loopt te vloeken en tieren.
Dat met wat nostalgie levert een kleine voldoende op.
Eddie Murphy tovert toch vaak bij mij een glimlach op de mond. Dat met wat nostalgie levert een kleine voldoende op.
Een leuke film op de huid geschreven van Eddy Murphy. Of het blijft staan in deze tijd moet ik enigszins betwijfelen.
Op basis van deze commentaren wacht ik wel dat Hypnotic op tv verschijnt. Andere kritieken zijn overeenkomstig.
Knap gemaakt. En wat jotofilm beweert onderschrijf ik volledig.
Soms verdomt realistisch en zoals deze weer een paar stappen bewust van de werkelijkheid.
Valt voor een vervolg.niet tegen. Altijd leuk om met de kids deze animatie te bekijken.
Een absurt verhaal hoe iemand strandt op een vliegveld en daar niet meer weg kan.
Hoewel het verhaal fictief is, werd het geĂŻnspireerd door de ware belevenissen van Mehran Karimi Nasseri, een Iraanse vluchteling die van 1988 tot 2006 in hal 1 van het vliegveld Charles de Gaulle bij Parijs woonde, omdat zijn papieren waren gestolen.
Een mooie emotionele film waarbij 2 mensen door de ziekte kanker samen worden gebracht en deze strijd samen aangaan op een wijze die de buitenstaanders niet altijd begrijpen. Alleen jammer dat ze de beperkte acteur Ansel Elgort hiervoor hebben gecast.
Het verhaal en de sfeer neemt je terug naar de 19- de eeuw. Ik was bang een Hans Klok aan te treffen maar de rivaliteit tussen de 2 illusionisten leverde een prachtige film op, die het kijken meer dan waard maakt.
Onvolwassen en kinderlijk vervolg op een kwalitatief aflopende trilogie. Ga gerust iets anders doen, je mist werkelijk niets.
Al met al een enigszins tegenvallend resultaat van een van de meest gevreesde criminelen ooit. Misschien maar goed ook dat het niet fraaier wordt voorgedaan dan het in werkelijkheid was.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series