Nieuwe waargebeurde Netflix-film over datende seriemoordenaar nu te zien

Een seriemoordenaar doet mee aan een datingprogramma in Woman of The Hour (2023), naar een waargebeurd verhaal. De gloednieuwe Netflix-film met en geregisseerd door Pitch Perfect-ster Anna Kendrick is vanaf vandaag te zien op Netflix.
Benieuwd of de film de moeite waard is? Lees hier onze recensie.
Actrice en een seriemoordenaar
De nieuwe Original-film draait om een aspirant-actrice in het Los Angeles van de jaren 70 en een seriemoordenaar die midden in een jarenlange moordgolf zit. Hun levens kruisen elkaar wanneer ze gecast worden voor een aflevering van The Dating Game.
Anna Kendrick
De seriemoordenaar Rodney wordt gespeeld door The Pope's Exorcist-acteur Daniel Zovatto. Ook Veep-ster Tony Hale, One Night in Miam-actrice Nicolette Robinson, Pete Holmes en Kathryn Gallagher komen voorbij.
Vanaf vandaag op Netflix
Woman of The Hour is nu te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series op de streamingdienst kun je terecht op onze pagina Nieuw op Netflix.


Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox? Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!




6.6







































































