Bioscoopfilm 'Alien: Romulus' krijgt een vervolg

Bioscoopfilm 'Alien: Romulus' krijgt een vervolg

Na Alien: Romulus (2024) wil 20th Century Studios door met Alien: Romulus 2. De studio heeft plannen voor een direct vervolg op het verhaal van de bioscoopfilm met Cailee Spaeny. Dat vertelt 20th Century Fox-directeur Steve Asbell in een gesprek met The Hollywood Reporter.

Zelfde regisseur?

Asbell laat weten dat er momenteel wordt gewerkt "aan een idee voor een vervolg" en dat ze in gesprek zijn met Fede Alvarez voor de terugkeer als regisseur. "We hebben onze deal met Fede [Alvarez] nog niet helemaal rond, maar dat gaan we wel doen en hij heeft een idee waar we aan werken".

De twee overlevenden, Rain en Andy, gespeeld door Cailee Spaeny en David Jonsson, waren echte hoogtepunten van de film. En daarom denk ik altijd: 'Wow, waar willen de mensen hen nu naartoe zien gaan? We weten dat er aliens komen. We weten dat er geweldige horrorstukjes komen. Maar ik werd verliefd op allebei en ik wil zien wat hun verhaal is.

Steve Asbell

Franchise blijft uitbreiden

Na Romulus als negende Alien-film is het einde van de franchise nog lang niet in zich. Zo wordt er momenteel ook gewerkt aan een heuse serie: Alien: Earth (2025– ), een prequelserie die zich drie decennia voor de film van 1979 afspeelt. Deze horrorserie verschijnt in 2025 op Disney+.

Beeld: Still 'Alien: Romulus' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Films BioscoopAlien: Romulus (2024)

Meer bioscoop

Meer bioscoop

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws