jotofilm heeft 5720 reactie(s) geplaatst.
Ondanks mijn negatieve ervaringen met zgn. duikbootfilms is deze film de uitzondering op mijn regel.Uitstekende film! (maar kijk uit, dat je wel het origineel bekijkt en niet de uitgesponnen tv-versie, die weer net te véél van het goede was)
Ook deel 2 blijft lekker kijkwerk. Bruce Willis in zijn hé-dagen, dus dat is allemaal prima voor elkaar.
Eindelijk wordt Jackie Cnan eens goed gebruikt in een Amerikaanse productie. En met een uitstekende actiefilm-regisseur is het dan kat-in-het-bakkie.
Brian Miller: altijd goed voor een 13 in een dozijn productie met een vroegere A-ster kop op de poster!
Weer één van die zwaar onderschatte films van één van mijn lievelingsregisseur Brian de Palma, die altijd alleen maar genoemd wordt in relatie met Scarface. Dijk van een film!
Linda de Mol in Ik hou van Holland, maar dan op zijn Amerikaans in Italië.(Nou ja, een soort Las Vegas Italië). Wat als de Farelly broers, dit script hadden bewerkt en geregisseerd? Dan was het waarschijnlijk een knettergekke komedie geworden.Wat we hier te zien krijgen, zijn wat ideetjes, die slecht uitgewerkt zijn en gepresenteerd worden in een soort "John van Eerd's theater van de lach" spektakel, waarbij de hoofdrollen tenenkrommend slecht zijn. Als je gaat kijken, is je verstand op nul zetten echt niet genoeg!
Een luguber familiedrama over een doodzieke boer,die op een of andere manier onheil aantrekt en zijn familie daarin meeneemt. Jammer, dat de aandacht teveel op de gruwelijke gebeurtenissen gelegd wordt en dat we over de personages wel erg weinig te weten komen Prima in beeld gebracht, met naargeestige muziek, maar op een of andere manier mist de cohesie. Ook het plotselinge einde riep bij mij extra vraagtekens op
Niet één van de top Billy Wilder films, maar da's nog altijd stukken beter, dan de gemiddelde komedie. En Jack Lemmon blijft hoe dan ook top! (24 april op Arte met vervelende nasynchronisatie, maar er zit een prima, uur durende, documentaire over Jack Lemmon achter)
Romantisch drama, waarvan ik bang ben, dat ie "de tand des tijds" niet overleefd heeft.
De doorbraak voor Matt Damon en Ben Affleck leveren, in combinatie met Robin Williams een dijk van een film op.
En zo kun je er nog wel 10 maken, maar het is duidelijk: we weten het nu wel en het publiek blijkbaar ook, want deel 3 is er nooit van gekomen.
Gaat meestal mis, als je een succesvolle tv-serie naar het witte doek transformeert en ook deze film, alhoewel succesvol, voegt niets toe aan het nu wel bekende concept.
Topfilm in zijn soort en voorbeeld voor talloze mindere thrillers in die geest. Dit is de Bruce Willis, zoals we 'm willen zien. Een rol, waar ie overigens de rest van zijn leven op heeft geteerd. Bovendien een aardige alternatieve kerstfilm.
Prima, tragisch drama,dat extra werkt door de uitstekende vertolkingen van de hoofdrolspelers.
Het kan niet altijd feest zijn en dat is het bij dit 2e deel ook niet. Ja, natuurlijk wil je een groot succes herhalen,maar als je de originele cast bijna helemaal mist, dan ga je diezelfde mist in. Dus laat maar zitten!
Standaard, ouderwetse Jim Carey komedie. Goed geproduceerd, maar voor het constant gekke bekken trekken moet je wel in de stemming zijn. Bovendien was Jerry Lewis een halve eeuw hiervoor veel leuker.
Al meerdere keren geconstateerd, dat de actiefilms uit de jaren '90 veel beter waren, dan de lopende band rommel, die speciaal voor streamingsdiensten wordt geproduceerd. Dit is op alle fronten een topfilm en waarschijnlijk ook verreweg de beste van regisseur Michael Bay. Alle acteurs zijn in topvorm en het zou me niets verbazen, als deze film in het rijtje "klassiekers" terecht komt.
Hopeloze misser van M. Night Shyamalan, die toch wat aardige films op zijn naam heeft staan. Deze kun je beter overslaan en ook de productie maatschappij Paramount besloot deel 2 en 3 maar te skippen. Ben je toch geïnteresseerd in het onderwerp, dan kun je net zo goed de animatie serie op Netflix bekijken.
Gezien het feit, dat de musical vandaag de dag alweer op de planken staat, is dit wel het bewijs, dat we met een echte klassieker te maken hebben. En terecht!
Houdt het dan nooit op? (Tekst uit een goede Nederlandse film) Dat's een kwestie van geduld maar mijn geduld raakt wel een beetje op. Ik vermijd deze producties al in de bioscoop en kijk vervolgens bij een streamingsdienst of ik dit keer ongelijk had en weer bevooroordeeld was. Helaas, ook hier weer alle clichés van de Nederlandse romkom en een scenario, dat je na 10 minuten letterlijk kon invullen. Nee, Hans van Wolde had met zijn boerderij restaurant concept in Reymerstock ( Limburg) meer succes. Die pakte tenminste 2 sterren (van Michelin). Het gewoon bij Draadstaal en Smeris houden, Ruud!
Best leuke film over een popband. Heb er tenminste met veel plezier naar gekeken.
Misschien wat minder, maar het gegeven en de uitvoerng blijven leuk. Vooral als je die hopeloze animatie producties uit europa vandaag de dag bekijkt!
Dat Melissa McCartney met Ben Falcone getrouwd is, wil nog niet zeggen, dat deze acteur je kan regisseren. Had ie ook niet moeten doen, want dit debuut was niet best en eigenlijk de rest van de films met zijn echtgenote ook niet
Ruim voldoende, maar op één of andere manier verwacht je van John Singleton net ietsie pietsie meer.
Kijk, dit is Cage op zijn best. Nou zijn natuurlijk al die actiefilms uit de jaren '90 stuk voor stuk beter, omdat de streamingsdiensten er nog nauwelijks waren en er wat meer aandacht aan de producties besteed kon worden.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series