M

Reacties


Movielover heeft 1890 reactie(s) geplaatst.

61 jaar geleden

Dit is echt voor de kleintjes. Een huishouden in armoede. Alleenstaande moeder lijkt op Olijfje uit Popeye. De kinderen dromen van zoete lekkernijen - worden klaargestoomd voor obesitas. Aan het eind worden ze echt verwend, althans het is nog steeds animatie.

61 jaar geleden

Look up in the sky, it's a bird, it's a plane, it is Superman!

81 jaar geleden

Naar een beroemd boek van John Steinbeck.
Prachtig verhaal over een slimmerik en een dommekracht, zwervende door het land op zoek naar werk.

61 jaar geleden

Het is onmogelijk alles te zien. Niet iets om je over te schamen. Veel kijkplezier!

81 jaar geleden

Ontwapende film. Vrije liefde blijkt niet zo vrij. Vrolijke scenes afgewisseld met flinke shit. Jaloezie kan behoorlijk verstikkend zijn. Alle kunst die Erik heeft gemaakt op basis van zijn exotische relatie met Olga moet het na haar overspel ontgelden. Alsof kunst en creativiteit gebaseerd op liefde (of lust) na het uitdoven niet meer van waarde is.
Op zeker moment verkracht Erik Olga met als argument de sperma van haar nieuwe vriend te verdrijven. Zo'n motivatie is ook te zien in The Last Duel van Ridley Scott.

81 jaar geleden

Typische Woody Allen film over relaties met moderne problemen haarfijn gefileerd. Niet in de cast genoemd maar wel even gezien: Liam Neeson

Ook ik kan de rol van Tina Turner waarderen. Zo'n kooigevecht herinner ik me ook uit een andere film. Ff zoeken. Ja, in A.I. van Steven Spielberg. Verder wil ik niet leven in zo'n wereld met het recht van sterke kwaadaardige schurken.

71 jaar geleden

Naar boeken van Abcoude. Jonge jongens lectuur. Was makkelijk en fijn om te lezen. Wel met stereotype. Zo is de tante lelijk, heeft een grote pukkel op haar neus en laat zich haar toetje afpakken omdat Pietje Bel zogenaamd een haar zag zitten die hij snel van het toetje had gehaald.

Een borsten- of billenman.....heerlijke humor. En scherp. Want (de meeste) mannen kijken zo naar vrouwen.

61 jaar geleden

Nu begrijp ik beter wat de achtergrond is van de moderne wonder women films.

71 jaar geleden

Good-looking tweetal met een blitse auto, eigenzinnig van aard, maar wel bezig met boevenvangen. Stoer mannen gedrag maar aantrekkelijk genoeg om ook de vrouwen geïnteresseerd te laten kijken. Zoiets.

81 jaar geleden

Een soort Mickey Mouse - toch bedoelt als konijn - droomt zich bij de tandarts weg naar een plek waar een bedroefde koning moet worden opgevrolijkt. Hierbij komen ook diverse beroemde filmbekenden in animatie voor.

61 jaar geleden

Een Nederlandse dikke en dunne. Maar 1 seizoen op de buis. Of maar 1 aflevering? Toch onthouden.

Ik kijk deze film voor de 3e of 4e keer. Han Solo zegt: "een vrouw komt altijd achter de waarheid". Welke?
The supreme leader heeft gelijkenis met Voldemort uit Harry Potter. En Kylo Ren heeft last van gevoelens, ondertussen toch allerlei harde keuzes makend. Het is Luke niet gelukt om hem weer zacht te krijgen, gaat het de vader Han Solo wel lukken?
Prachtige film met intensieve scenes tussen Rey en Finn. En Rey krijgt een boodschap mee: "dat wat je zoekt,ligt niet achter je maar voor je".

In mijn jeugd best veel films met Bud Spencer en Terence Hill gezien. In ieder geval veel vuistslagen waarbij je kunt zien dat er niet echt geslagen wordt en waarbij de klap wat overdreven klinkt en niet altijd synchroon klopt. In deze film vindt het avontuur plaats in Rio de Janeiro en zijn er twee dubbelgangers. Best grappige momenten.
De mannen slaan en de vrouwen paraderen in bikini.

In mijn jeugd best veel films met Bud Spencer en Terence Hill gezien. In ieder geval veel vuistslagen waarbij je kunt zien dat er niet echt geslagen wordt en waarbij de klap wat overdreven klinkt en niet altijd synchroon klopt. Deze film oogt nu clichématig. Toendertijd vast ook al voor de goede verstaander. Van maffia, een schat op een eiland en een verdwaalde japanner uit de 2e WO. Het kan ook teveel zijn.

In mijn jeugd best veel films met Bud Spencer en Terence Hill gezien. In ieder geval veel vuistslagen waarbij je kunt zien dat er niet echt geslagen wordt en waarbij de klap wat overdreven klinkt en niet altijd synchroon klopt. Films ogen nu clichématig. Terence is de mooiboy en Bud de domme kracht.

In mijn jeugd best veel films met Bud Spencer en Terence Hill gezien. In ieder geval veel vuistslagen waarbij je kunt zien dat er niet echt geslagen wordt en waarbij de klap wat overdreven klinkt en niet altijd synchroon klopt. Films ogen nu clichématig. Toendertijd vast ook al voor de goede verstaander. Deze film is een knipoog naar Once upon aTime in the west.

Dat kan me niet echt boeien. Teveel een klucht. Matig.

De goedmoedige kabouter en de gemene Eucalypta, die veel weg heeft van Gargamel. Prettige serie voor de kleintjes.

71 jaar geleden

Een serie die het lang volhield. Geen mannenmacho en toch oplossingsgericht.

71 jaar geleden

De goedmoedige kabouter en de gemene Eucalypta, die veel weg heeft van Gargamel.

81 jaar geleden

I, ccclllaudius, heerlijk stotter feestje van een doorgeslagen Romeinse keizer.

91 jaar geleden

Ik ervaar de grove humor ook als een pluspunt van deze serie. Alleen heeft dat niets te maken met weegschalen van zg woke types. Woke gaat over bewustwording, over wakker worden. Vanaf 2020 wordt het woord door bepaalde types gebruikt om inhoudelijke beargumenteerde gedachten in negatief daglicht te plaatsen zonder daar zelf inhoudelijke goede argumenten voor aan te voeren. Puur vanuit macht, eigenbelang of luiheid om na te denken. Geen zin om wakker te worden.
Het is jammer dat goede gesprekken over best belangrijke onderwerpen zo vermeden worden.

81 jaar geleden

...terwijl alleen op een onbewoond eiland toch een gespannen situatie is😉