SJoKoReeP

Reacties


SJoKoReeP heeft 2226 reactie(s) geplaatst.

43 jaar geleden

Na 35 minuten verloor ik echt de aandacht, het was me te saai en duurde allemaal te lang..

Vanaf ongeveer 46 min was er wel weer iets te beleven, maar toch kon het mijn aandacht niet echt vasthouden.

Nog tien minuten later. 🥱
Veel naar geschreeuw via de webcams..

Ik ben wel blijven kijken, want ik was benieuwd naar de reveal. Die was wel ok, maar redelijk onvoorspelbaar. Als ik tevoren geweten had dat het, buiten de vorm, verder zo weinig creatief was, was ik na 30 minuten gestopt.

Ik heb wel eerder een film gezien zie zich geheel op een computerscherm afspeelde (ben de titel helaas even kwijt), die was veel leuker en origineler, vond ik. Van deze kreeg ik vooral een rotgevoel.

Ik vond het ook niet makkelijk te volgen met al die kleine lettertjes.

Nou, sorry, nee, dit is echt niet voor mij, Netflix. Nog wel een onvoldoende, omdat het acteerwerk nog best ok was en de vorm goed uitgevoerd, maar de inhoud was totaal niet mijn smaak en vooral vrij saai.

73 jaar geleden

Niet helemaal wat ik ervan gehoopt had, maar desondanks heb ik me er goed mee vermaakt. 😃

Het was grappig, maar niet te overdreven hahaha, en lekker cheesy en grof, met een lichte seventies/eighties vibe. De CGI was kwalitatief niet heel goed, maar toch best tof (bewegingen en zo waren best goed). Hoewel het duidelijk CGI was, stoorde dat me niet echt (zoals bijvoorbeeld wel bij Prooi (2016) ).

Ik had gehoopt op wat meer gore en zo. Het was er wel, en soms was het ook best bloederig, maar het had van mij wat heftiger, serieuzer en meer mogen zijn. Door de niet al te serieuze toon van de film, leek het ook wat milder.

Spoiler

Ik had ook nog wel graag wat meer gekkigheid willen zien met de kids aan de coke, maar dat ging de makers misschien te ver? Eigenlijk raar dat er eigenlijk maar weinig aan ze te merken was, nadat ze ieder een mond vol met het spul hadden gehad. Uitspugen is volgens mij niet genoeg als je zo'n hap neemt.. 😂

Al met al gewoon wel vermakelijk, als je niet al te hoge verwachtingen hebt. Het is gewoon gemaakt als entertainment, meer niet.

Voor mij tussen de voldoende en ruim voldoende in, maar net iets dichter bij de ruim, dus dat vul ik hierboven in.

33 jaar geleden

Goedkoop gemaakte rommel die, vooral via het promotieplaatje, waarschijnlijk probeert mee te liften op het succes van de Conjuring franchise, maar er op geen enkele manier iets mee van doen heeft.

Het acteren was beroerd, maar had nog slechter gekunt. Alles voelde een beetje cheapo en amateur aan, en het geheel werd veel te lang uitgerekt, scènes waren regelmatig suf en saai. Jammer, want enkele aardige creepy momenten zaten er ook in.

Er was een moment dat ik dacht dat het met een heel stevige snoeibeurt misschien nog een beetje iets had kunnen worden, maar naar het einde toe deden de personages zoveel stompzinnige, onlogische dingen, dat ik echt helemaal afknapte. Het einde was helemaal uiterst suf.

Alles bij elkaar was het bijna van de onderste plank, maar ik heb nog twee graadjes erger gezien, dus toch nog net een ruim onvoldoende.

Dit was letterlijk niet meer dan een herhaling van deel één en twee, maar dan veel slechter. Leuk omdat het slecht was vond ik het ook niet.

Ze hadden er beter aan gedaan deze niet te maken Verspil je tijd er maar niet mee.

Ruim onvoldoende.

73 jaar geleden

Dit is wat mij betreft meer een spannende mystery thriller met een paar horror momenten, dan een horrorfilm. Er zat gewoon niet genoeg horror in, en de focus lag er ook duidelijk niet op, al waren er een paar echt heftige momenten en een beetje bloed.

Ik vond het mooi hoe ze wat tijd namen om de voelende zorg en betrokkenheid van Paula bij Clara wat handen en voeten te laten krijgen.

Het verhaal ging voor mij een paar keer een kant op waarbij ik ideeën kreeg over hoe het verder zou gaan, maar dan was het toch anders. Niet dat er heel bijzondere twists waren, maar toch. Het was grappig om in mezelf te merken hoe dat horror label mijn verwachtingen bepaalde kanten op stuurde.

Er werd redelijk goed gespeeld, al voelt het mij bij Spaanse films wel vaker een tikje geknutseld aan. De stijl was realistisch, en van muziek werd geen overvloedig gebruik gemaakt, maar er was wel wat muziek bij dat de sfeer verhoogde.

Op een gegeven moment raakte de film in een stroomversnelling en toen was ie ook redelijk snel afgelopen.

Zomaar een observatie: vreemd dat het echtpaar zich werkelijk compleet en alleen op het meisje richten, en de verongelukte motorrijderster kennelijk gewoon (hebben) laten creperen.. 😂

Spoiler

Het waren volgens mij de (krijt)sporen van de handen van het meisje op de buitenkant van de achterdeur, die door de buurman gezien zijn, en maakten dat hij de politie belde.

Ik vond het geheel best aardig en nét genoeg voor een ruim voldoende. Niet meer, want héél spannend, bijzonder of grijpend was ie nou ook weer niet.

63 jaar geleden

Deze film vond ik best goed uitgevoerd, en hij heeft met het Spaans inderdaad ook wel zo z'n eigen sfeer, maar het verhaal is toch eigenlijk niets dat ik niet al heel wat vaker heb gezien (met een paar kleine eigen variaties). Zeker niet met de hausse van soortgelijke films de afgelopen jaren.

En daar hebben we ook gelijk de zwakte van deze film, wat mij betreft. Te weinig nieuws of echt heel eigen uitvoering om mijn aandacht echt vast te houden en me dat gevoel van meegenomen te worden te geven.

De film heeft al snel een hoogtepuntje dat meestal overgeslagen wordt, en begint dan weer opnieuw op te bouwen. Het middenstuk vond ik niet al te boeiend, maar tegen het einde was het nog wel weer aardig en met een kleine verrassing.

Grappig is dat ik pas helemaal aan het einde zeker wist dat ik de film al eerder gezien had (vermoedde ik ergens aan het begin al heel even lichtjes), maar me er, behalve dat einde, dus nauwelijks wat van herinnerde..

Als je nog niet genoeg hebt van haunted house/ghosthunter films, dan kan dit misschien wat aardigs voor je zijn.

Na de aftiteling is er trouwens nog een staartje dat lijkt te hinten naar een mogelijk vervolg.

Ik vind um wel ietsje meer waard dan een voldoende, maar helaas niet genoeg om naar boven af te ronden.

63 jaar geleden

Deze serie lijkt hier en daar death metal en black metal door elkaar te halen, door black metal zaken te combineren met duidelijk death metal muziek en toestanden. Maar verder vond ik het wel lachen voor gewoon af en toe wat makkelijk wegkijkend, simpel vermaak tussendoor.

Typisch Adult Swim product: grof en bizar, maar, wat mij betreft, juist wel lekker!

Net niet genoeg om naar boven af te ronden, dus blijft het voor seizoen één helaas bij een voldoende, vanwege het de andere kant op afronden.

73 jaar geleden

De allereerste paar afleveringen kon ik er niet inkomen en heb ik de serie laten liggen. Een keer toen ik niet kon kiezen nog maar eens geprobeerd en tien kwam ik er wel in (of kwam de serie meer op gang?) en heb ik plezier gehad van deze serie.

Grappig, speels, fantasierijk, vrolijk, droevig, lomp, grof, schattig, lief, ervakt vanalles te zeggen over deze serie van een van de belangrijkste makers van The Simpsons (1989– ) en Futurama (1999– ) .

Met het noemen van die twee series heb je ook al een klein beetje idee van wat je voorgeschoteld krijgt, al is dit toch echt weer een heel andere setting en ander verhaal. Je krijgt wel veel soortgelijke humor en gekkigheid mee.

De eerste afleveringen van seizoen vijf vond ik ook weer niet lekker beginnen. Het duurde een paar afleveringen voor de zaak voor mij weer op gang kwam. Eenmaal op stoom was het weer goed te waarderen.

Ik vond deze serie mooi afgerond. 😊

Ruim voldoende.

Hoi @Sunita Steenbakker,

Dank je wel voor het schrijven van deze recensie! Het is interessant een wat andere mening te lezen dan mijn eigen (ik vond de film wel goed)(en met een goede onderliggende boodschap). Je zegt wat interessante dingen, maar er een paar die ik niet goed begrijp.

Dit is de bekangrijkste. Wat bedoel je met:

"Maar Riders of Justice slaat met één specifieke drogreden de plank volledig mis en vormt daarmee een onaangename uitzondering op het werk van de vier heren."

Welke specifieke drogreden bedoel je hier? Uit de rest van de recensie wordt mij dat helaas niet duidelijk..

Ik vrees dat het antwoord uit zal blijven, maar ik zou het maar wat graag weten..! 😃

73 jaar geleden

Soort van licht komisch drama met een horror thema. Echte horror is het niet, al vallen er wel wat slachtoffers en vloeit er wat bloed. Tis meer zwarte humor.

Deed mij soms iets aan Dead Man (1995) en Only Lovers Left Alive (2013) van Jim Jarmusch denken. De wat vergrauwde, verlaten sfeer en zo. Het wat trage tempo ook. Voor sommigen misschien een beetje saai, naar voor mij was er genoeg inhoud (al had het best iets meer mogen zijn).

De voiceover had een vreemd, maar leuk effect, en later nog wat toe te voegen (al vroeg ik me al een tijdje af wat zij in dit verhaal deed).

Ik vind het leuk en een beetje grappig (en soms wat poëtisch), maar het is vast veel leuker als je meer weet over het leven en de daden van Pinochet. Helaas heb ik daar nauwelijks wat van. Toch was het voor mij goed kijkbaar.

Ik vond het jammer dat ik geen Spaans versta, want nu moest ik erg op de ondertitels letten, terwijl ik de indruk kreeg dat er veel leuks te zien was wat ik zodoende niet allemaal meekreeg. Met name gezichtsuitdrukkingen waren vaak heel sprekend en grappig. Vooral bij de non, die zich regelmatig met genoegen nogal sarcastisch leek uit te spreken.

De mij bekende regels voor vampiers lappen ze hier grondig aan hun laars. Maar misschien gelden er wel hele andere regels voor "strigoi"..? Tis een schande dat ik dat niet weet, maar ik ben te lui om te nu op te zoeken..

Nét een ruim voldoende.

73 jaar geleden
Spoiler

"Hey, John.. That was a pretty good fight, huh..?"

73 jaar geleden

Ja, erg veel ge-ren, geschiet en van zulks. Zonder veel verhaal (maar wel een beetje), of geloofwaardigheid. Dat is, na de eerste, kennelijk gewoon niet meer de bedoeling..

Ik vond het wel geinig en goed gedaan, maar kan me goed voorstellen dat mensen er ook van afhaken. Tegen het einde kwam er voor mij ook een punt waar ik me af begin te vragen hoelang het nog zo door zou gaan en of ik even wat anders zou gaan doen. Maar echt klagen ga ik nog net niet. Misschien bij deel vier..

De vechtscenes (83% van de film) zaten wel goed in elkaar vind ik. Ik heb echt wel eens beter gezien, maar toch. Toffe decors ook, en flitsend geschoten en gemonteerd.

Ook van mij had er meer (en origineler) verhaal in gemogen, dat had helemaal niet moeilijk hoeven zijn..

Het is toch een hele toestand, als je de ene helft van je organisatie de andere helft laat uitmoorden.. 😂

Nog net een ruim voldoende, maar dat is duidelijk omhoog afgerond.

73 jaar geleden

Intrigerende horror film van een iets andere soort. Het bleek anders dan ik verwacht had, ook tijdens de film. De film laat namelijk niet gelijk het achterste van z'n tong zien.

De terugdraai vorm vond ik niet zo fraai, maar werd gelukkig niet vaak gebruikt en was wel te vergeven gezien het verhaal.

Er zat aan het einde een onderliggend thema van gruweldaden in die ik erg akelig vind. Een van de akeligste dingen die je een ander mens aan kunt doen. Ik kan daar zo slecht tegen.

Uiteindelijk bleek het de belangrijkste drijfveer voor de hoofdpersoon te zijn. Hier was het heel even bijna aan het randje van wat ik nog wil zien. Het maakte het einde wel héél bevredigend.. 😈

Andere horror en gruwelijkheden zaten er ook in, maar ze waren vrij spaarzaam gebruikt.

Ruim voldoende.

43 jaar geleden

Tja, een film over oude mensen die op hol slaan. Best een geinig idee, en je zou er vast veel mee kunnen doen, denk ik. In ieder geval meer dan wat ze hier gedaan hebben. Want echt creatief is het hier helaas niet geworden.

De film neemt even de tijd om op gang te komen, wat natuurlijk prima is. Maar het blijft voornamelijk bij een standaard opbouw en voorspelbare ontwikkelingen, ook als de poep, na zo'n veertig minuten, eindelijk de ventilator raakt. De paar sub-plotjes doen nauwelijks iets voor het verhaal, en van bovennatuurlijke verschijnselen is volgens mij weinig sprake. De film moet het meer hebben van de eerie sfeer en zo.

Het loopt uiteindelijk wel redelijk lekker uit de hand en er zijn wat gore momenten, maar dat is het wel. Misschien was de boodschap belangrijker voor de makers..

Onvoldoende.

Hoi Filmfanaat,

Ja, op iedere film een reactie te schrijven die echt over de film gaat (en jouw beleving ervan), en niet maar iets algemeens is, of wat je al eerder ergens anders schreef, is wat meer werk en valt niet altijd mee. Daarom krijg je er waarschijnlijk ook meer punten voor dan voor een beoordeling (en ervaar ik zo copy/pasten als best wel flauw).

Persoonlijk begrijp ik eigenlijk ook nooit zo goed dat mensen in een reactie de film nog eens echt gaan samenvatten (zonder spoiler waarschuwing), terwijl er al een synopsis bovenaan staat. Maar dat terzijde..

Ja, persoonlijke noot is vrijwel altijd leuk om te lezen (als het niet steeds hetzelfde is 😉).

Sorry, ik begrijp helaas niet helemaal wat je bedoelt met:

Maar let wel; dan verlang ik net als jij iets meer variatie in de commentaren.

Waar doel je precies op? Vind je de commentaren (van anderen/van mij/van jezelf) vaak hetzelfde op deze site? Of wil je er iets anders mee zeggen..?

Precies even lang, maar een stuk minder dan deel één. In die tijd vond ik 'm nog wel te doen, maar ik vrees dat ik nu af zou haken. Ook omdat ik 'm al eens gezien heb natuurlijk, maar dan nog. Er was op alle vlakken gewoon te weinig nieuws onder de zon (en dus ook weinig te vertellen).

Als je echt ondersteboven was van deel één, kan deze nog wel ok zijn om af te kicken..

Bijna voldoende.

73 jaar geleden

Dit was de tweede keer dat ik deze film zag. De eerste keer heb ik er erg van genoten. Deze keer was ik er iets minder van onder de indruk, maar ik vond 'm nog steeds goed.

Het begin is een beetje standaard jongelui op vakantie zonnend en drinkend, maar als ze eenmaal op pad gaan, loopt het al vrij snel goed mis!

Ik vond het wel leuk dat het kwaad eens van een heel andere soort was, en er zaten een paar leuke, creepy elementen in die ik nog nooit eerder zo had gezien.

Wat mij betreft de moeite waard. Ik blijf bij mijn ruim voldoende als waardering.

73 jaar geleden

Dit is de US/Canadese remake van Being Human (2009–2013) . Best ok, maar het origineel vond ik echt een stuk leuker. Dus die zou ik in ieder geval eerst aanraden.

Wel ruim voldoende, maar dus geen goed.

3 jaar geleden

Ik heb nog geen aflevering gezien, maar de beschrijving op Netflix schept hoog op over dat de serie de eerste week van verschijnen in maar liefst 90 landen meteen in de top 10 stond, en dat New York Magazine het geweldig vond, in plaats van een goede beschrijving te geven. En toen kwam ik hier en zag ik de waarderingen op IMDb.. 😂

Zo zie je maar dat zulke lijstjes vaak niet zoveel betekenen als je in eerste instantie misschien zou denken..

Naar aanleiding van de clip overwoog ik ook even te gaan kijken, maar nu ga ik toch nog even wat anders zoeken.

Misschien dat copy/pasten sowieso niet (zo vaak) doen? Maar gewoon iets origineels/nieuws schrijven? Het staat je niet mooi, en heeft soms ook niet zo veel meer te maken met de film waar je het onder plakt..

Het stukje:

"Prima begin van een sterke reeks. Zonder goede reden, maar ik vreet Tom Cruise nou eenmaal slecht. Elke film met hem zou door een vervanger een punt extra van mij krijgen."

staat nu overigens nog bij drie andere niet eerste delen van de Mission Impossible reeks (en de eerste Top Gun).

Gelukkig heb je die reeks copy/pastes onder al die Louis Theroux docu's inmiddels al ietsje geïndividualiseerd..

83 jaar geleden

Ik vond dit een leuke Engelse serie. Grappig, maar ook spannend met intriges en wat echte horror.

De chemie tussen de personages (en spelers) vond ik goed en er werd leuk gespeeld met de traditionele regels voor de verschillende 'creatures'.

Je zou het eventueel kunnen zien als een opmaat naar het veel flauwere (maar ook leuke): What We Do in the Shadows (2014) en What We Do in the Shadows (2019–2024) , maar dan toch weer heel anders.. 😜

Er is ook een US/Canadese remake van, maar die was helaas een slagje minder:
Being Human (2011–2014)

En ik ontdekte vandaag dat er ook een spin off van deze serie is met redelijke cijfers:
Becoming Human (2011) . Die ga ik eens opsnorren.

Goed.

Wat mij betreft een film in de nasleep van Scream (1996), waarvan er in die tijd ineens vrij veel verschenen. Allemaal in een vergelijkbare en herkenbare stijl. Daar hoorde ook het gebruik van een bepaald geluid bij dat klonk als een grote metalen plaat waar iets overheen krast (of zoiets).

Niet dat ik daar echt over wil klagen, want ik vond Scream echt geweldig toen, en nu nog steeds(!). Deze is helaas wel wat minder dan het grote voorbeeld, maar heeft genoeg variatie op het thema. Hij is zweterig genoeg en goed genietbaar (vond ik toen, in ieder geval).

Deze dagen zal ie waarschijnlijk een beetje verdwijnen tussen alles wat er daarna gemaakt is, maar toen was het niet slecht.

Maar als je van de nineties smaak horror houdt, is dit er een om te zien. En waarschijnlijk heb je dat dan al gedaan.. 😂

Ruim voldoende.

83 jaar geleden

Het verhaal in deze film was niet heel ingewikkeld, en ook niet heel standaard, maar door de wat aparte opzet was het wel een aardige film geworden, vond ik.

In het begin van de film is al snel alles verdacht en eng. En daarbij wordt ook gebruik gemaakt van een erg hoog gehalte aan plotseling-een-hard-geluid-scares, om het spannend te maken. Ik vond dat een beetje tè, al was er wel wat aan de hand.

De film het daar echt hebben van de angstige gevoelens van de hoofdpersoon en de griezelige sfeer. En eigenlijk was dat best goed gelukt.

Verderop in het verhaal, en dat duurde even, werd er meer duidelijk en begon de film me meer te boeien. Uiteindelijk was ik best onder de indruk, al was het niet super bijzonder. Wellicht ook omdat ik er eerst geen hoge pet van ophad.
Het einde vond ik tof!

Een film om even wat geduld mee te hebben, als je eraan begint.

Het is misschien een tikje te hoog, maar ik wil 'm toch een kleine goed geven.

Tja, ondanks dat ie beter was dan ik verwacht had, bleef het voor mij toch vooral een beetje een troostprijs ten opzichte van de eerste Star Trek (1966–1969) .

De ene aflevering was duidelijk beter dan de andere, maar desalniette min heb ik er best plezier mee gehad.

Eigenlijk zou het goed zijn eerst de betreffende aflevering van deze docuserie te bekijken:
The Center Seat: 55 Years of Star Trek (2021)
Ik kon deze serie daarna in ieder geval meer waarderen. En je moet ook wel fan zijn van De eerste Star Trek serie, anders hoef je hier echt niet aan te beginnen, denk ik..

Zeker wel voldoende, maar ruim gaat ie niet halen.

83 jaar geleden

*) Maar dat idee levert in deze film natuurlijk wel een geweldige scène op, met een heerlijke quote:

"Fuck you! Karloff does not deserve to smell my shit! That limey cocksucker can rot in hell, for all I care!"