SJoKoReeP heeft 2388 reactie(s) geplaatst.
Helaas heb je zeker drie kwart van deze film al gezien nadat je de synopsis hebt gelezen. En de synopsis inkorten is eigenlijk niet meer te doen. Voor mij hielp het ook niet dat het stemgebruik en de persoonlijkheid van de hoofdpersoon nogal in mijn irritatie zone lagen.
Met het basisidee zou misschien wel wat te doen zijn, maar het is hier véél te weinig uitgewerkt en te veel opgerekt. Het einde vond ik al helemaal niets voorstellen.
Ik kijk de Into The Dark films (min of meer) in volgorde van hoogste naar laagste score op IMDb, omdat sommige ervan daar behoorlijk laag scoren. Dit is de tiende, en de eerste die ik een cijfer echt onder de voldoende geef. Het was veel te recht toe recht aan, sfeerloos, onorigineel, fantasieloos, en duurde te lang.
Duidelijk onvoldoende.
Ik stem voor deze als film met de unsexyest voorstelling van een vrijpartij ooit!
Anders dan de meeste mensen op IMDb er over lijken te denken, vond ik de eerste Pooka film juist leuker/beter. Dat komt vast omdat die vreemder en vager was. De Pooka die niet gromde vind ik ook enger, geloof ik. En betere sfeer, vond ik, minder standaard.
Deze is niet slecht gedaan en wel met wat leuke kleine vondsten, maar wel vrij standaard. Tegen het einde werd het ook een tikje karikaturaal, vond ik.
Toch nog net voldoende?
Deze vond ik ook wel tof, al begreep ik 'm niet helemaal (dat had wel zo z'n charme en was misschien ook de bedoeling), en weer een beetje te lang.
De eerste beelden met Pooka in zijn appartement vond ik echt super! En het geheel was op de goede manier vreemd en vaag. Beide had van mij meer gemogen, maar zo was het ook genoeg.
Zeker genoeg voor een voldoende.
Dit vond ik wel een leuke "Into The Dark". Maar hij heeft een beetje hetzelfde probleem als de meeste van de andere: op zich een goed verhaal, maar niet genoeg voor de tijd die ze ervoor nemen. Volgens mij was het ook hier een goed idee geweest er zo'n twintig minuten uit snijden. Of misschien nog beter: voor de opnames het script nog eens grondig nalopen en straktrekken.
Hoe dan ook, ik heb toch nog best vermaakt met deze.
Maar toch nog niet genoeg voor een ruim voldoende.
En met deze weer hetzelfde verhaal: best een goed verhaal, maar stimweg niet genoeg voor anderhalf uur. Wat jammer toch.. Met een extra rinde snijden was dit zoveel beter geweest!
Tof onderwerp voor een horror, het is in zichzelf al een griezelige bedoeling. Na al deze opbouw stelde het einde me hier wel wat teleur..
Anyway.. Toch nog net een voldoende.
Go Lilith! ✊
Drama, misdaad, action, sci-fi, road movie? Van alles een beetje. Met een best geinig resultaat, maar het lijkt uiteindelijk vooral op een opzetje voor een vervolgfilm met grootse sci-fi avonturen. Ondanks dat dit verhaal wel echt een afronding kreeg, bleef het voor mij toch incompleet voelen.
Ik vond 'm wel geinig, maar ik denk dat ie vooral voor een wat jonger publiek bedoeld was.
Als er daadwerkelijk een lekker pittig vervolg komt, is dit een leuke introductie, maar op zichzelf is het niet echt veel.
Maar wel net voldoende.
Wederom duurt het allemaal veel te lang in deze Into The Dark. Vooral in het begin.
Ook hier was het verhaal niet zozeer slecht, maar het was gewoon niet genoeg materiaal voor tachtig minuten. Zonde..
Net toen ik echt af wou haken werd het weer wat spannender. Daarna werd het natuurlijk weer minder.. 😅
De laatste vijftien minuten waren gewoon tof! En er waren meer goede, spannende stukken. Maar ze zouden naar mijn idee echt goed aan doen deze aflevering nog eens streng na te lopen met een stevige snoeischaar.
Wel voldoende.
Ook deze Into The Dark was volgens mij beter geweest als ie een half uurtje was ingekort. Het verhaal was niet slecht en het was niet slecht gedaan, maar het was gewoon een beetje te lang opgerekt (of misschien niet genoeg opgeleukt met andere elementen?).
Na ongeveer een uur begon het pas echt spannend te worden, maar tegen die tijd was ik al half afgehaakt. Het was dat ik graag wou weten hoe het af zou lopen.
De laatste vijftien minuten waren wel weer aardig.
Overigens schijnt Propofol niet of nauwelijks werkzaam te zijn indien oral ingenomen.
Anthology series moeten gewoon niet zulke lange afleveringen hebben, denk ik.
Nog wel voldoende.
Pfft.. De fans zijn volgens mij de enige stemmers op IMDb geweest, dit was echt saai en suf. Leuk voor tieners misschien.
Toegegeven, er waren ook een paar aardige momenten maar echt te weinig om tien afleveringen van tien minuten voor te kijken. Ook voor het afgezaagde einde niet.
Onvoldoende.
Dit was een goed en realistisch verhaal, goed uitgewerkt, gespeeld en uitgevoerd. Gewoon een kwalitatief goede drama thriller. En ik weet zeker dat veel mensen 'm goed zullen vinden.
Voor mij is het probleem alleen dat dit niet is waar ik film voor kijk. Ik vond 'm niet saai, maar heb me gewoon niet echt vermaakt. En het uitstekende einde deed daar helaas weinig meer aan af..
Mijn waardering is een punt lager, en dat is puur omdat het niet mijn smaak was.
Lekker smeuïg, grof en spectaculair actie gevalletje van Nederlandse bodem. Ik heb me er wel mee vermaakt. Zelfs wat gelachen. 😅
Best een toffe en spannende Nederlandse serie. Het tweede seizoen vond ik iets minder dan het eerste. Het tweede lijkt ook een beetje op het eerste, maar gelukkig is er toch genoeg anders om interessant te blijven.
Er is van seizoen twee ook een soort sterk ingekorte versie gemaakt voor in de bioscoop: Bellicher: Cel (2012)
Deze film is een soort ingekorte versie van het tweede seizoen van deze serie: Bellicher (2010)
Het eerste seizoen vond ik wat beter, maar daar is geen film van gemaakt. Het is allemaal los van elkaar te bekijken.
Ja, fijne film deze! Weliswaar geen super origineel verhaal, maar gewoon degelijk gedaan.
Hij had inderdaad een soort old school feel, die het voor mij erg fijn maakte om te kijken.
Hij bouwde heel langzaam op. We kregen even wat ruimte om de hoofdpersonen wat te leren kennen en deze een klein beetje diepte te laten krijgen (niet te veel natuurlijk 😉).
Hoe dat ging deed me qua sfeer aan menig oudere horrorfilm denken; een bepaald soort 'feel good' sfeer met de jongelui die een feestje bouwen, waar dan wat, niet al te ernstige, verwikkelingen zijn en zo.. En ondertussen heel langzaamaan en in kleine stapjes de dreiging en horror erin brengen.
In veel horrorfilms vind ik het einde minder goed en leuk dan de eerste helft. Dat was hier helemaal niet het geval.
En de heerlijke en erg goed passende, grotendeels orkestraal klinkende soundtrack, die echt wat toe te voegen had, maakte het helemaal af. Echt de moeite waard om een goede koptelefoon voor op te zetten!
Ik hoop zo dat er meer van dit soort spul gemaakt gaat worden! Veel liever dan nog meer vage nonnen, poppen en dergelijke zaken als kapstok voor de zoveelste batterij jump scares.
Ik rond mijn waardering hier naar boven af.
Toffe film!
Hoewel er een basis onder het verhaal ligt die de laatste tien jaar vrij populair is, heb ik het nog nooit zo uitgewerkt gezien. Net wat leuke scherpe randjes.
Het verhaal is goed opgebouwd, spanning loopt langzaam op en het mysterie wordt langzaam ontrafeld. Ondertussen is er genoeg drama om het geheel wat diepte mee te geven.
Er wordt goed gespeeld en de muziek werkt ook goed.
Ik heb ervan genoten. Goed.
Deze voelde voor mij duidelijk als een aflevering van een anthology serie. Waar dat precies in zat, weet ik niet. Misschien dat het wel een interessant idee was, maar ook een beetje te lang opgerekt en een tikje saai? Misschien de doorlopende, wat minimalistische, maar op zich niet slechte sfeermuziek?
Ik heb me niet echt verveeld en ik vond het bijvoorbeeld wel tof hoe ze je helemaal zelf uit lieten zoeken wat heden en wat verleden was. Niet dat dat moeilijk was, maar het was alleen duidelijk door de gebeurtenissen en hoe dat logisch was in mijn hersenen.
Een half uur korter had de zaak goed gedaan.
Net geen voldoende.
Best geinig kijkvoer, maar wel gewoon middelmaat.
Je hoort in deze docu veel verschillende meningen en ideeën over horrorfilms en fans, maar deze zijn -zoals tegen het einde ook een beetje aangegeven wordt- niet zomaar allemaal even toepasselijk op alle horrorfans. Het is wel aardig om te horen, maar echt een soort van waarheid of conclusie zul je hier niet vinden.
Verder bleef het ook vooral een leuke verzameling van zulke elementen, met veel (erg korte) filmfragmenten die nogal willekeurig geplaatst leken te zijn (ik kon in ieder geval vaak geen verband met het onderwerp van dat moment vinden). Het leek niet echt een geheel te worden.
Tegen het einde zat er wel een aardig stukje in met wat vrouwelijke horror regisseurs, maar ook daar ging het niet erg diep.
Geinig voor de fans, maar verwacht er niet teveel van.
Wel gewoon een voldoende, want slecht was het niet.
Een beetje droog, vond ik deze. Maar dat past wel bij de vrij serieuze, realistische toon van de hele film. Misschien was het ook een soort keuze om een soort kilheid in de hoofdpersoon of situatie weer te geven, of om de gruwel te benadrukken?
Het geheel voelde voor mij wel een beetje als los zand. En, ondanks dat er wat gruwelijke bloederige beelden in zaten, ik vond het meer een thriller dan een horrorfilm.
Wat er in het midden van de film met de openingscene gedaan werd vond ik wel leuk gevonden. En het einde was ook wel aardig, al was het niet echt iets nieuws.
Ik vond het uiteindelijk toch een beetje te saai. Nog wel nét voldoende.
Ik vind deze serie in zijn groteske hyper-standje en maffe toestanden erg leuk. Wel een tikje schreeuwerig, maar zolang je de Engelse, niet de Nederlands gesproken versie kijkt, is dat prima te doen. De Nederlandse versie kon ik niet velen.
De veel later uitgebrachte vervolgfilm vond ik een tandje minder.
Ruim voldoende.
Het leek een leuk idee een intelligente app die je leven overhoop gooit. Al wel eens vaker gezien, maar voor mij nog niet per se helemaal leeggemolken. Maar ik vond de film te warrig en onduidelijk qua wat er nu aan de hand is, en het geheel gewoon een beetje te rechttoe rechtaan zonder veel te ervaren dieogang. De ontknoping aan het einde was ook niet echt bijzonder, al bracht het meer aan het licht. Beetje te simpel en oppervlakkig.
Hannah Hoekstra speelde wel een lekker krachtige Anna. Dat was leuk om te zien, een beetje een pittige, sterke dame.
Ik heb me niet echt verveeld, maar veel meer was het ook niet voor mij. Jammer, want met iets meer inventiviteit in het verhaal had het best wat meer kunnen worden; qua productie was het niet slecht.
Voor jongelui die nog weinig films gezien hebben en zo, is het misschien nog wel geinig..
Bijna voldoende.
Ik heb gezocht naar een lijstje met de Videoland Academy filmpjes, maar kan niet echt iets goeds vinden. Is er iemand die wel zoiets gevonden heeft?
Ik ben best gecharmeerd van wat ik tot nu toe gezien heb, en zou de rest ook graag zien de komende anderhalve week dat ik het proefabonnement nog heb..
Ik vind deze ook wat minder dan Indringer (2021) en De Sterfshow (2021) , maar mij trof deze wel, ondanks dat het behoorlijk 'kazig' was, en een niet zo heel origineel, wat simpel verhaaltje.
Het verlies van een grote liefde kan intens bedroevend zijn..
Georgina speelt inderdaad heel goed.
Ruim voldoende, vooral omdat ie me zo zachtaardig raakte waar het pijn doet.
Het stuk waar ze met de de dame bezig zijn (het duurt nogal even) heb ik grotendeels weggekeken en doorgespoeld, want ik trek dat soort dingen niet en hoef het niet zo uitgebreid te zien. Als je dat ook niet hoeft, spoel dan gewoon verder naar 47:35 min; je weet wat er gebeurd is, het is niet echt fantasievol.
Eerder was ik van plan iets te schrijven als: "Haar acties daarna heb ik met destemeer plezier bekeken!", maar dat was eigenlijk ook niet zo. Dit was mij toch té sadistisch, al was het daarin wel inventief en goed gedaan. Te veel pure rape and torture voor mijn smaak.
Als alle mishandeling zo uitgebreid wordt weergegeven zoals hier (zonder dat er verder veel aan verhaal is), vraag ik me wel een beetje af of dat nou gezond is, en voor mij is het eigenlijk niet echt genoeg voor een film..
Het was wel echt goed uitgevoerd voor wat het was, en hij had heel goede momenten en muziek. Daarom ga ik nog een voldoende geven, maar mijn smaak is het zeker niet..
Dit is trouwens een remake van Day of the Woman (1978) niet van I Spit on Your Grave (1959) .
Duidelijk niet de beste of meest originele film die ik ooit gezien heb, maar het was al vrij snel lekker spannend en het zat goed in elkaar, vond ik.
Het spel was goed en de karakters kregen ook iets diepte mee. Ik wist niet dat the tenth Doctor zo'n griezel kon spelen.. Brr!
Niet alles was perfect, maar al met al heb ik me prima vermaakt en vond ik het geen moment saai. Zeker genoeg voor een volle ruim voldoende.
Mocht je interesse hebben in deze films als serie, dan is hier een link met alle afleveringen (die je nog niet hebt gezien), gesorteerd op IMDb score (zolang ze nog op Videoland staan): https://www.filmvandaag.nl/zoek?categorie=films&zoekterm=into+the+dark&vod=videoland&verberg-lijst=gezien&sorteer=imdb-score
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series