latevogel heeft 2344 reactie(s) geplaatst.
Helaas, gewoon meer van hetzelfde! Het verstand op 0 en gewoon kijken naar deze film om de actie te ondergaan. Je ziet dit helaas steeds in dit soort van films, een flinterdun verhaal, een snelle vechtboy en een mooie meid. Daar omheen bouw je een verhaaltje en dan maar cashen, tenminste zolang wij hier naar kijken. Voor de rest steek je van dit soort van films niets op, behalve als je wilt leren hoe je een hoog uitstekend zwembad leeg wilt laten lopen. 😄 Een 6!
Vergeleken bij de eerste Krampus film in de kersttijd is deze een stuk minder. Het concept is uitgemolken en de regisseur heeft daar schijnbaar niet veel verstand van om deze manier te gebruiken. Alles wat goed is moet je niet altijd opnieuw gebruiken.
👍 👍 👍 Tjonge jonge, wat een prachtige film!!! "StevenMighty" heeft wel een dikke punt te pakken over het misbruik van dieren in het begin van de film. Je ziet namelijk hoe een kat gepest wordt, hoe hij kakkerlakken uit elkaar haalt en we hebben deze stukken ook 'door gespoeld'. Hierbij wel een kanttekening, de hoofdrolspeler verbeeld een man die verstandelijk 8 jaar of zoiets is en kinderen zijn soms zo wreed tegen dieren. (vleugels uit vliegen trekken, zout op slakken doen, enz.)
Maar de rest van de film en dan spreken we over de laatste 100 minuten (van de 114) zijn echt fantastisch mooi gemaakt. Kom je wel bij het probleempje, je moet de muziek wel mooi vinden, dus een 'open mind' is wel meegenomen.
😄Fijn om naar te kijken, jong en oud en wat daartussen inzit kan zich hiermee (kostelijk) vermaken! Een 7+ als waardering.
Het is voldoende maar als je naar Frankenstein en his monster op zoek bent, raad ik jou aan om een volgende afslag te nemen. Het is zoals iemand (Paulus53) hiervoor mij stelt, imposant maar niet waar ikzelf naar op zoek was, dus iets tegenvallend. Helaas voor ons en voor mijn beeld op Frankenstein want zou men deze naam echt nodig zijn geweest in deze film? Ondanks dat dit Frankenstein monster al 200 jaar geleden leefde en dus nu nog, zie ik de lijn in de film en de geschiedenis niet goed. Jammer voor mij? Het is een krappe voldoende. 6.
Zoals zo vaak op deze aardbol het geval is, staan de "beste stuurlui op wal". In deze film struikelen dan ook steeds de politici (VN) en de "peacekeepers" van de VN over elkaar heen met theorie en praktijk dooreen halend en elkaar verwensend. Het is een situatie waarin de beleidsmakers en de uitvoerenden niet op een lijn zitten en in dit geval de uitvoerenden helaas de klappen op moeten vangen. Het verhaal loopt "lekker" en de acteurs doen het werk behoorlijk goed, het is een film waarvan de verwachtingen waar werden gemaakt. Ik heb hiermee een leuke krap aan twee kijkplezier gehad en voor liefhebbers van oorlogsfilms is dit een prima film.
De liefhebber van een oorlogsfilm heeft hieraan een aardige film, ik persoonlijk heb mij hiermee ook vermaakt, ondanks dat de meeste oorlogsfilms helaas onder de maat blijven in mijn ogen. Er zijn uiteraard goede uitzonderingen (Paths of Glory, Das boot en The deer hunter als voorbeelden). Dit was er een van de velen die niet boven de middelmaat uit komen, vandaar mijn zesje. Maar zoals ik al noemde in het begin; niet goed, niet slecht! Het heeft mij weer anderhalf uur van de straat gehouden. En mooi was het om mijn vroegere buurman Rutger Hauer (Rottevalle), in de rol van Oskar Halminski te zien meespelen in deze film.
We zijn nu ruim over de helft van de film en hebben deze daar afgebroken vanwege slaaptekort gisteren. De film is inderdaad zoals hier op de site vaker wordt genoemd traag qua opbouw maar het verhaal is heerlijk suspense en dat spreekt ons wel aan. Films met veel drukte en "schrikkers" erin met dreunen van een trommel zijn vaak zonder een goed verhaal. Nee, we gaan direct verder met de film en als we bij dit verhaal blijven, laten we het hierbij! Een mooie 7+ als waardering!
Voor een andere film van Osgood Perkins (zoon van Anthony Perkins) misschien deze eens zien?:
The Blackcoat's Daughter (2015)
Aardige stukjes griezelfilms, viel mij in elk geval niet tegen terwijl ik niet een liefhebber ben van Aziatische talen. Dat was een kwestie van even doorbijten en daarna ......genieten!
Dramatisch verhaal tijdens de tweede wereldoorlog over jonge mensen, die de moraal en de vrijheid proberen te verdedigen tegenover de ondemocratische regels en wetten van Hitler en zijn partij. Ze worden mee gesleurd in de dodelijke omarming van de wetten van het Nazibewind in die dagen en dat is wat ons erg veel pijn gaf in de beleveniswereld van deze film.
Gelukkig zag je, als je goed keek, ook de wanhoop en het medeleven bij sommigen van de daders die niet anders durfden om hun eigen hachje veilig te stellen . Toch was er ééntje, de magistraat, die echt blind was in onze ogen en qua schreeuwen Hitler aardig benaderde. Deze man schreeuwde waarschijnlijk tijdens het SHOWproces zo vanwege het ongelijk aan zijn kant!
Hoe zou je zelf handelen is de vraag waar wij mee bleven zitten na de film. Het is zo gemakkelijk te oordelen vanuit onze eigen "veilige en zorgenloze" wereld.
Een fijne film die bekorend is. Eigenlijk had men misschien voor het gestroomlijnder lopen van de verhalen, ze apart en achter elkaar aan moeten vertellen. Dat is dan ook de enige kanttekening die wij bij deze film plaatsen. De bijna 2 uur die de film duurt zijn zo om en je moet dan vanuit een sprookjesachtige wereld terugkeren naar de huiskamer of waar je deze film ook gezien hebt, terug naar jouw eigen wereld. Soms kan dat "verwarrend" werken en zie je nog een glimp van een grote vlo die net de hoek omgaat of door de deur vlucht, weg uit jouw realiteit. 😉
Om eerlijk te zijn, de hoofdspeler in deze film, Tom Cruise heeft op mij een enigzins arrogante indruk achtergelaten. Nu weet ik wel dat in actiefilms de "held" naruurlijk geen uitgebluste indruk kan maken en de "held" moet spelen maar deze "held" zou zelfs met een reus lachtend in gevecht gaan. Dat is mijn indruk van onze hoofdrolspeler die voor de rest goed werk neerzet m.b.v. zijn stand-ins. De film heeft vooral in de tweede helft een aardige spanningsboog en het verhaal loopt ook lekker vlot. Wat dat betreft, een prima film voor de actieliefhebber. We zien uit naar de nieuwe "Jack Reacher" die momenteel in de bioscopen draait en ook aardig schijnt te zijn. Benieuwd hoe deze op ons over zal komen. In ieder geval voor deze film een 7 als waardering!
Sneu voor de jongens die nog niet eens de pubertijd zijn ontgroeid en worden geconfronteerd met levensbedreigende landmijnen die dan ook nog eens het leven kunnen kosten van jou en/of jouw vrienden. En dat alleen omdat je door de leider(s) van jouw land de oorlog in bent gestuurd! De film maakte een behoorlijke indruk!
Redelijke western voor iemand die normaal dit genre weinig ziet. Dat geldt dus voor mij, er wordt zoveel uitgebracht en het is gewoon niet bij te benen, zelfs niet voor mensen die iedere dag een film zien. Wat de film betreft, leuk verhaal met nu en dan een kwinkslag wat de film ook aantrekkelijker maakte. In deze catogorie (western) absoluut niet een van de slechtsten om te gaan bekijken. Een mooie 7!
Een prima film over missie "Anthropoid" in de tweede wereldoorlog. Een film die gebaseerd is op ware gebeurtenissen en waarbij het doel SS Generaal Reinhard Heydrich , "de slager van Praag" was. De film is mooi van opbouw qua verhaal en houdt de aandacht van de kijker(s) constant gevangen. Voor de jongere kijker(s) onder de 10 jaar is de film misschien niet geschikt v.w. nu en dan grove beelden. En een ding viel mij ook op, de gebouwen van het centrum in Praag worden prachtig in beeld gebracht, net als de brug over "De Moldau (Vltava)".
Voor de liefhebber mogelijk een must als je naar de waarderingscijfers kijkt, voor mij werd er teveel in "geblaft". Dus vrij snel gestopt met deze film. Misschien dat men afsnauwen in Japan verwisseld met indruk maken maar voor mij is het te irritant.
Geweldige thriller die je wel moet volgen omdat deze wel eens in de tijd wisselt. Maar een beetje kijker heeft dat wel in de gaten. Het is echt een pronkstukje voor de regisseur en de rest van de crew, niet te vergeten de schrijver(s). We hebben ons echt met deze film goed vermaakt en de lengte is geen probleem. Een acht voor dit juweeltje! 👍
Een niet tegenvallende film over het vampierenleven van een, in dit geval donkere vampier, vervloekt door Dracula. En de naamgeving van Dracula werd omdat de man in kwestie een donkere huidskleur had; Blacula. Een zijweggetje in dit geval van de vele vampierfilms die gemaakt zijn in de jaren '60 en '70 van de 20e-ste eeuw. De film is gedateerd, je ziet dat aan de auto's, de kleding en de muziek in de film. Maar is dat een ramp? Nee, persoonlijk houden wij hier wel van, het is een ramp voor mensen die alleen van vernieuwing houden of de stijl van toen niet kennen of willen kennen. Je zou de film natuurlijk in een 'nieuw jasje' kunnen steken en het verhaal erin gelijk laten maar of dat werkt? Voor ons een 7 waard, deze film.
De film was wel aardig en redelijk boeiend/spannend. De twee stelletjes beleven een avontuur, zoals ik het nooit hoop te beleven. De film bracht wat er beloofd werd en dus denk ik dat de meeste liefhebbers van horror, ook de betere, hiermee zich kunnen vermaken. Een 7-.
😱Prachtige film die inderdaad luchtig van start gaat, daarna iets komisch van karakter wordt en vervolgens de thrillerzijde op gaat zoeken in situaties waarin jezelf liever niet in verstrikt zou willen raken. Prima verhaal en uitstekende acteurs, film is van het "whodunit" genre. Wat ik ook leuk vond is het feitje dat Sofie Gråbøl (Deense "The killing") de jonge 'godin' Kalinka 👍 speelde als de vriendin van onze held. Een 8 voor deze film.
Leuke film voor iedere leeftijd, nou, eigenlijk vanaf een jaar of acht. Te jonge kinderen zullen het waarschijnlijk te griezelig ervaren. Wij hebben er een aardig uitje aan gehad en in 3D de film in de bios gezien. Nu kijk ik zelden 3D en dit was dan een van die zeldzame ervaringen en weer viel het mij op, weinig toegevoegd door 3D. Je ziet de diepte in het landschap en op de set maar om nu te zeggen dat ik dit beslist als thuisapparatuur moet hebben? Een groot beeld voegt meer toe aan het ervaren van een film/serie dan 3D is mijn mening. Buiten het kijkgedeelte vond ik de bril ook niet prettig en begon (waar men wel eens voor waarschuwt) een lichte hoofdpijn te krijgen. Dan de film, we kregen wat ik had verwacht. Het is een leuke film die nu en dan zelfs wel grappig aandoet en zowaar zit er ook nog enige romantiek in. Verwacht niet meer dan enige kussen maar toch. Verder wil ik eigenlijk niet al teveel over deze film kwijt, alles wordt al goed in de omschrijving wat het verhaal betreft weergegeven. De karikaturen die men laat verschijnen in de film zijn goed gemaakt en best griezelig. Een 7 voor dit geheel.
Met dank aan "baspls".
Heb het meestal niet zo met de horror-films van deze eeuw, maar omdat ik de laatste tijd zo vaak positief ben verrast door Scandinavische films en series heb ik deze Zweedse Drama/Horror toch een kans gegeven. En daar heb ik zeker geen spijt van.
Een jongen wordt gepest op school en voelt zich daardoor heel eenzaam. Als er een mysterieus meisje in het appartement naast hem komt wonen raken ze langzaam bevriend. Er duiken wel steeds meer mysterieuze doden op in de omgeving... Het acteerwerk vond ik erg goed. Kåre Hedebrant en Lina Leandersson deden het heel sterk gezien hun leeftijd. Ook het jeugd-drama vond ik hier erg goed werken, terwijl ik dit meestal niet zo geslaagd vind. De film brengt vampirisme vanuit een originele invalshoek en heeft er een soort realistische menselijke kijk op. Het mag dan een jeugd-drama zijn, er zitten een aantal erg donkere en lugubere scènes in de film. Veel aspecten van de vampier-mythe komen ook terug in de film, vooral dat een vampier eerst uitgenodigd moet worden in je huis.
De film is mooi opgenomen. Tomas Alfredson kan goed omgaan met het widescreen-formaat en gebruikt de focus op een originele manier. Verder heeft de film ook een heerlijk sfeertje, door de mooie beelden van de Zweedse sneeuw. Krijg het al koud als ik er naar kijk. Niet heel slim om de film deze zomer op te zetten trouwens, heb nu namelijk weer heel erg zin in de winter (ben een van de weinige mensen met een hekel aan de zomer). De muziek, die niet heel vaal voorkomt om zo een verstilde sfeer te creeëren, vond ik wel goed. Een fijne klassieke soundtrack, die goed past bij de toon van de film.
"Låt den Rätte Komma In" is een prachtige Zweedse film, die zowel meeslepend, ontroerend als macaber is. Een aanrader! Een 8+.
Bijzonder strak uitgewerkt, ontdaan van alle romantiek (zoals Andy McNab z'n boeken schrijft, niet lullen maar doen). Heeft mij van begin tot 't eind bijzonder geboeid. Als je gaat voor realistische oorlogsfilms (in dit geval meer een goed gespeeld verslag), beslist kijken!
Nog weinigen die al kennis met de film hebben gemaakt als ik op de berichten beneden af mag gaan. Leuke humoristische en bij tijd en wijle ook wel een spannende Britse misdaadfilm, die ik wel fijn vond om te zien, vriendin reageerde er minder positief op. Over het algemeen hebben we qua boeken en films dezelfde smaak maar hier liep het uiteen. Dus veroordeeld tot het laatste kwartier om deze alleen uit te zien. Absoluut geen straf! Eigenlijk wil ik niet al te veel erover kwijt wat het verhaal betreft, wel dat het voor mij eentje was die met het verhaal in de jaren '90 van de vorige eeuw zat en dat klopte ook bijna omdat de nieuwslezer in de film het op een bepaald moment had over Nancy en daarmee werd de vrouw van Ronald bedoeld. (Reagan) De dames en heren acteurs in de film doen het werk prima en ook de set is mooi opgezet. Gewoon gaan kijken en ik vermoed dat de meesten het een aardige film zullen vinden! Als waardering voor deze film een 7+.
😈Zo te zien heb ik alle meningen over deze film gelezen en met de positieve berichten kan ik het eens zijn. Het verhaal loopt lekker, ook "lekkere" figuren lopen er rond in de film die je niet graag s'avonds op je weg tegen zou komen in een nauw steegje. Ook zet de film je aan het nadenken over of jouw naasten wel zo zijn als ze overkomen. Wat ik daarmee bedoel? Dat weet je aan het einde van de film wel. Leuke en nu en dan spannende horror/thriller! Een mooie 7 als waardering. 😈
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series