Non c'è due senza quattro (1984)

Alternatieve titel(s): Double Trouble, Vier Vuisten in het Kwadraat


Non c'è due senza quattro
Koop op dvd of blu-ray
 40    17

FilmVandaag-score

6.0 / 10 17 stemmen

Jouw beoordeling:

Non c'è due senza quattro is nu te zien op:

Pathé Thuis Prime Video Videoland

Non c'è due senza quattro is op donderdag 30 juli om 20:25 te zien op RTL7.

…of kijk nu zonder reclame op Pathé Thuis

Non c'è due senza quattro is te koop op blu-ray.

Kijk nu!

Saxofonist Greg en stuntman Elliot nemen de plaats in van twee Braziliaanse miljonairs die afgeperst worden door de maffia. Met hun lompe tafelmanieren, overmatig drankgebruik en feestelijke uitspattingen zetten ze Rio de Janeiro op zijn kop. Het is afgelopen met de pret als de schurken opduiken. De vier vuisten doen waar ze goed in zijn: keiharde klappen uitdelen.

Kijkwijzer 12Kijkwijzer g

Deel deze film

Non c'è due senza quattro is nu te zien op:

Pathé Thuis Prime Video Videoland

Non c'è due senza quattro is op donderdag 30 juli om 20:25 te zien op RTL7.

…of kijk nu zonder reclame op Pathé Thuis

Non c'è due senza quattro is te koop op blu-ray.

Kijk nu!

Saxofonist Greg en stuntman Elliot nemen de plaats in van twee Braziliaanse miljonairs die afgeperst worden door de maffia. Met hun lompe tafelmanieren, overmatig drankgebruik en feestelijke uitspattingen zetten ze Rio de Janeiro op zijn kop. Het is afgelopen met de pret als de schurken opduiken. De vier vuisten doen waar ze goed in zijn: keiharde klappen uitdelen.

IMDb-score

IMDb-score 7.1 / 10
12.941 stemmen

Trailer

Non c'è due senza quattro'

Kijkwijzer

Kijkwijzer 12Kijkwijzer g
Non c'è due senza quattro
 40    17
Non c'è due senza quattro
FilmVandaag-score
6.0 / 10
Jouw beoordeling:

Trailer


Bekijk hier de trailer van de film Non c'è due senza quattro.

Gezien-lijst


40 gebruikers hebben Non c'è due senza quattro gemarkeerd als gezien:

Beoordelingen


17 gebruikers hebben Non c'è due senza quattro beoordeeld:

FilmVandaag-score: 6.0 Stemverdeling

Vergelijkbare films


Vind je Non c'è due senza quattro leuk? Dan vind je deze films misschien ook interessant!

  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     

Reacties


Wat vind jij van Non c'è due senza quattro? Laat het hieronder weten!