jotofilm heeft 5128 reactie(s) geplaatst.
Faja Lobi, maar dan voor de jeugd Een aardig gezicht op het hedendaags Suriname en de banden die er nog altijd zijn. Wel benieuwd of, zelfs met de vele songs, het een grote publiekstrekker is geworden.
Hele slechte animatiefilm. De kinderen (6 en 7) hebben wel gekeken, maar waar ik bij Pixar en andere grote studio's wel blijf hangen, was ik hier na 30 min. echt uitgekeken. Er staan veel betere animatiefilms op Netflix.
Wat een bespottelijk slechte film! Nicolas Cage kan nauwelijks dieper zinken.We wisten al, dat hij tegenwoordig in de modus slaapstand acteert (even als Bruce Willis), maar hier maakt ie het wel erg bont. Van zo'n slecht geschreven scenario is zo wie zo nauwelijks iets te maken. En dan hebben we het nog niet eens gehad over Famke Janssen, die bijkans nog slechter voor de dag komt. Botox en een slechte pruik, opgezegde teksten en aan het eind een militaire outfit ( ja, die had ze nog gestreken in de kast liggen, maar was een maatje te klein geworden), waardoor ze als official alles even kon goedpraten! Na de vertoning in de Pathé sloten de bioscopen: Je zou bijna denken: Niet vanwege de Corona, maar vanwege Primal !
Een sterk melodrama met uitstekende acteurs. Met Annette Benning in de hoofdrol kan het eigenlijk niet misgaan.
Michael Moore. Wat moet je er nog meer van zeggen? Amerika deugt, maar helaas zijn er te veel rijken, die de gewone mens zo weinig lucht geven, dat die er zwaar onder lijdt. Met tal van voorbeelden( niet allemaal even bekend in Europa) probeert hij te bewijzen, dat een klein groepje altijd maar weer aan het langste eind trekt. Niet alleen Trump ( in documentaire filmbeelden vergeleken met Hitler), maar ook Obama krijgt er van langs.Vaak heeft hij gelijk, maar het is wel "van dik hout zaagt mn planken".
Als volwassene vond ik het een aardige familiefilm, waarin toch nog wel zware problemen werden besproken. Jammer, dat er na de geslaagde opbouw de boel op het eind zo afgeraffeld werd. In de laatste 5 minuten worden alle problemen als bij toverslag opgelost en het happy end volgt. Ik vraag me ook, enigszins af, welke doelgroep de maker voor ogen had. Jongetjes van 10, 12 jaar hebben meestal niet zo'n geduld en zullen, vermoed ik, in grote getalen afhaken. Dat de film goed liep, lijkt mij meer door een bewuste keuze van ouders, dan door een spontane keuze van kinderen.
Zware kost, maar ontzettend goed gespeeld. David, de verpleger heeft al zo veel ellende achter zich en gaat dan alsnog terminale patienten bijstaan en verzorgen. Het is duidelijk, dat ie daar niet echt volijker van wordt met alle fatale gevolgen vandien. Intrigerend drama.
Typische "middle of the road" film. Niet goed, niet slecht, maar zeker niet verrassend, met een simpel plot en weinig karakterontwikkeling. Het kabbelt maar wat aan. Waarom de Sarah uit de titel nog even getoond moet worden op weg naar haar dood is alleen maar nodig om een briefje van moeder te rechtvaardigen, waarmee de film aanvangt en ook weer sluit. Allemaal beginnersfouten zullen we maar denken. Maar ook met deze film krijg je de bioscopen niet vol. Wij haddden tenminste een privé voorstelling.
Mooie film over de liefde tussen twee vrouwen uit heel verschillende milieus. Onbegrijpelijk, dat deze film nooit in Nederland heeft gedraaid.
Daar heb je ze weer: jong volwassenen, die hun draai niet kunnen vinden, omdat er geen opvang voor ze is. Het is weer sneu tot op het bot. En daarom gaan ze maar naar Frankrijk en Spanje, want daar is blijkbaar het paradijs? Weinig karakter ontwikkeling, het is allemaal kommer en kwel, ook al in beeld, grauw en korrelig en constant afgekapte scenes, die op zwart gaan(maar dat zal wel symbolisch zijn) Maar heel hard je frustratie er uit schreeuwen lucht blijkbaar op., want de film is dan afgelopen. Al die Nederlandse romkoms zijn helemaal niks, maar deze film zal waarschijnlijk ook niet als succesnummer de bioscopen verlaten.
Zoveel talent en zo'n saaie film, het is haast niet te geloven. En hoe kom je op het idee om een film over vogelspotters te maken? Zoiezo al geen mensen, die " de lach aan de broek hebben hangen" ( nou, ja Hans Dorresteyn, misschien, maar als die een vogel programma presenteert, is ie ook dodelijk saai). Nee, echt een film voor vogelfanaten, maar die zie ik niet zo gauw naar de bioscoop gaan
Aardig ingespeeld op de corona crisis, maar als film wat onevenwichtig. De film begint als een echte komedie en is dan ook wel aardig, maar wordt langzaamaan wat serieuzer en begint wat boodschappen te verspreide Maar op een ongeloofwaardige manier. Jammer. Het comedy gedeelte was leuk de tweede helft te lang en te saai met een bijna kinderachtige afloop. 8 oor de eerste helft, 6 voor de tweede maakt een 7. Inderdaad te klein voor uitbreng in de bioscoop.
Leuke avonturenfilm voor de jeugd, maar uiteindellijk een heel goedkope versie van de veel betere "a night on the town/adventures in babysitting" vsn Chris Columbus. Maar de kleinkinderen vonden 'm leuk!
De ellende van de Joegoslavische burgeroorlog verbeeldt in een klein drama. Goed gespeeld, alleen de regie kwam mij wat te "duits", heimatfilm-achtig over.
Suikerzoet melodrama over een overmatig optimistische poliopatient (tot zijn nek toe verlamd), die samen met zijn overbegrijpende vrouw een normaal leven wil leiden en de tegenwerking, die hij krijgt van de behoudende medici. Mij was het allemaal te braaf en te optimistisch, maar dat krijg je, als de producent, de zoon is van het hier verbeelde personage.
Een wel heel simpele thriller met het bekende gegeven :boerenbedrijf kan niet rondkomen, dus zoonlief gaat marihuana verbouwen en krijgt te maken met meedogenloze dealers. Niets bijzonders.
Bizar, dat is het eerste woord, wat in je opkomt na het zien van deze film. Een harmonieorkest,dat een nummer speelt in een kippenhok voor alle kippen die naar de slacht gaan, een vrouw die in bad haar haren en die van de hond wast, een man, die een infectie op zijn been beplast, een... nou je kunt wel even doorgaan. Het schijnt te gaan over hoe de mens met dieren omgaat en hoe je geschilde appels legt tussen dieren, die gecremeerd moeten worden. Kortom, surrealistisch en bizar.
Prachtige beelden, maar ontzettend afleidend van het hoofdonderwerp: de alsmaar minder wordende eigen talen en culturen. Het moest allemaal te poëtisch met te veel ijle muziek waardoor het geheel nogal saai overkomt.
Een goed gek gegeven, maar op een of andere manier niet helemaal lekker uitgewerkt. Ik kwam er nooit helemaal in, vooral omdat het een moeilijke keuze bleef tussen drama en komedie.
Een ontluisterend beeld van alle ellende , die het regime Marcos teweeg gebracht heeft. En alweer is de volgende generatie zich aan het inwerken! Een aardige documentaire, die ook zo op de TV had gekund Dat klopt ook wel, want hij is gemaakt voor de Amerikaanse betaalzender Showtime. Maar ja, in tijden van schaarste worden we in de bioscoop doodgegooid met documentaires die eigenlijk voor de TV bedoeld zijn.
Typische Amerikaanse komedie. Weinig te lachen, sentimenteel, altijd een suikerzoete afloop. Nee, met zo'n film red je het niet in de box-office! Onbegrijpelijk dat ze iedere keer weer producenten kunnen vinden voor dit soort rommel.
Ozon, daar kun je blindelings naartoe en ook bij deze prachtige "coming-of-age" film is dat ook weer het geval. Herkenbare jaren '80 in het decor, aankleding en muziek. Schitterende hoofdrollen maken de film bijzonder prettig om te bekijken. Zelfs met monologen, die direct tot het publiek gericht zijn, storen totaal niet. Een echte aanrader voor werkelijk alle leeftijden vanaf de puberteit.
De zoveelste mislukte horror, waar een groep jongeren precies doet, wat ze niet zouden moeten doen.Geen spanning, geen shocks en geen logisch verhaal. En dan ook nog eens lachwekkende booswichten. Dat hier nog een markt voor is!
Bizar filmpje van de later grote regisseur Rene Clair, die voor a l een begafenisstoet volgt, die op weg zijn naar de begraafplaats via o.a. een rollercoaster. Op de begraafplaats gaat de kist open en stapt een dirigent uit om de groep te dirigeren. Surrealisme ( zo bedoeld) of gewoon een gek filmpje?
Zonde, zonde, zonde, goede acteurs en dan zo'n, slecht uitgewerkt flutverhaaltje. Oeverloos domme schietscenes en niets van de karakters uitgewerkt. Je verwacht een A-film, maar dit is het niveau van een Steven Seagall film.Had wel direct op dvd of vod gekund..
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series