jotofilm heeft 5140 reactie(s) geplaatst.
Daar zijn we weer met de volgende romkom. Laten we het positief houden.Jelle de Jonge kan in ieder geval met professionele acteurs ipv soapsterretjes werken en dat scheelt al een slok op een borrel!
Uitstekende actiefilm van niet de eerste de beste: Kathryn Bigelow, die hierna alleen nog maar betere films maakte. Zelfs hier was de Oscar al in het vooruitzicht
Actie, actie, actie, autisme,autisme, autisme. De moderne samenleving in een notendop!!! En deel 4 van hetzelfde staat alweer in de startblokken.
Na 7 jaar pakt Antonio Banderas de degen weer op in dit prima vervolg op de film van 1998 Dat ging 'm weer zo goed af, dat hij direct de stem van "Puss in Boots" in de gelijknamige animatiefilm kreeg (2011)
Zorro maar weer eens van stal gehaald. Alain Delon is perfect gecast en het geheel ziet er beter uit dan de wat truttige Disney Tv serie.
Leuke, spontane update van de Zorrofilms.Banderas kan de concurrentie met Alain Delon met gemak aan Gewoon een leuke avonturenfilm
Topfilm van Claude Goretta met een fenomenale Isabelle Huppert
Wim Wenders doet een poging zijn eigen Paris, Texas nog eens dunnetjes over te doen, maar slaagt daar geen moment in.
Topfilm over het disfunctioneren van Ierse werkhuizen waar adoptie kinderen ondergebracht werden en de invloed, die dat op de kinderen gehad heeft. Judi Dench is, zoals gewoonlijk weer fantastisch!
Met een betere regisseur was dit een gunstige uitzondering in de eindeloze reeks van hopeloze Nicolas Cage B-films.
Simpele romkom, maar Goldie Hawn levert meteen 2 punten exrra op!
Voor de kleinkinderen wen leuke film, maar alleen maar voor hen
Derde uit een serie van 4 films over Mr. Max Mayfair Blijkbaar geproduceerd voor Filmbox, maar waarom is de grote vraag. Armand Assante schmiert wat rond als gepensioneerde gangster,, heeft trekjes van een psychopatische filmacteur en lijkt zich ook nog af te vragen in wat voor een film hij terecht is gekomen, de cameraman denkt een spannende productie te maken door oeverloos drone-shots te maken, de film blijft maar het beeld in kleinere stukken verdelen, zodat je de hoofden aan alle kanten kunt bekijken, de hele film sterft van de mediumshots, die geen enkele betekenis hebben, de...... ik houd maar op, wat een idioterie om zo'n product in de markt te zetten. Zelfs als producent zou ik mijn geld terug willen hebben. Hopeloos, wat een wanproduct, dit lijkt werkelijk nergens op.
Het begin van een serie komedies, die in Engeland zijn weerga niet kende. Zelfs net voor zijn overlijden werkte de regisseur nog mee aan een televisie serie over de carry on.. films. Gerald Thomas regisseerde er in 30 jaar 32 van. Waren ze allemaal leuk? Verre van dat, maar je wist in ieder geval wat je kreeg: onderbroekenlol met zeer vaak dezelfde gezichten als publiekstrekkers. Bij deze eerste film in de reeks was het allemaal nog nieuw en als kind vond je het zowieso prachtig!
Aardige opvolger van het origineel, maar of je hier nu bijna 3 uur voor nodig hebt?
Lichtvoetig drama, waarin een vrouw wordt tegengewerkt als zij van een "in slaap gevallen" boekwinkeltje een moderne boekwinke probeert te maken. Prettig wegkijkend, maar daar houdt het dan ook wel mee op. Bill Nighy oefent hier alvast voor zijn Oscar genomineerde rol in "Living".
Aardig, maar of deze film nou zoveel Oscars verdiende, vraag ik me af. Maar ja, dat zie je wel meer bij Oscar uitreikingen. (Zie ook weer dit jaar)
Een van de eerste films, waarin Mel Gibson weer aan de bak kwam, na zijn antisemitische uitspraken en zijn canceling in Hollywood bleek een aardige thriller. Maar echt groot is zijn carriere niet meer geworden.
Moet toch ook nog een keer lukken, als we de mannenrollen voor vrouwenrollen verwisselen schijnt men gedacht te hebben bij het produceren van deze film. Aardig, maar ook niet meer dan dat, ondanks de geweldige cast
Blijft redelijk weg kijken, maar de slijtage van het onderwerp is nu echt wel begonnen.
Een absolute hit toen hij in 1981 uitkwam. Vernieuwend, voor een prikkie gemaakt en eigenlijk het begin van de nieuwe horrorfilm. Tegenwoordig beschouwd als een icoon en startpunt van een grote carrière voor Sam Raimi. Cultfilm, die je gezien moet hebben als je over horrorfilms wilt meepraten.
Tamelijk overbodige real-life verfilming van het beroemde boek. Geef mij de tekenfilmversie maar!
Een wel heel lange film over de slag bij Arnhem. Maar je moet wel, als je zoveel A-sterren hebt gecontracteerd. Bovendien moest het een soort opvolger van "The longest day" worden en die was nog een tikkie langer. Geen slechte film, maar op sommige gedeelten wat fragmentarisch. ( had waarschijnlijk met de contracten van de sterren te maken, die elkaar nauwelijks tegenkomen). Grappig te weten, dat de filmcrew naar Nijmegen moest uitwijken om de gevechten bij de brug te filmen.
Van Soderbergh had ik meer verwacht dan dit matige crime filmpje
Een uitstekende derde deel in de opnieuw opgestarte serie, misschien wel de beste uit de complete serie, behalve het origineel uit 1968! En nu maar afwachten, wat het 4e deel in 2024 gaat opleveren.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series