SJoKoReeP

Reacties


SJoKoReeP heeft 2023 reactie(s) geplaatst.

62 jaar geleden

Deze film deed me qua stijl en soort verhaal een beetje denken aan Fargo (1996) . Maar de Light versie, wat versimpeld en gladgestreken. Best geinig, maar helaas niet van hetzelfde niveau.

Ik vond dat het een beetje doorkabbelde. Ik bedoel, ondanks dat er bijvoorbeeld wat geweldadige scènes in zaten, voelde het niet alsof er echt wat (emotionele hoogtepunten in zaten, weinig opkomen en afzakken van spanning, of echt hilarische of bizarre momenten en dat soort dingen. Aan het einde was er wel wat van meer van.

Maar verder was alles wel in orde. Er werd goed gespeeld, het was goed gefilmd en gemonteerd. Het verhaal was goed en goed te volgen en de (verder niet erg opvallende) muziek was ook prima in orde.

Het stoorde me een beetje hoe kinderporno nogal terloops en soort van luchtig in het verhaal voorbij kwam, maar dat was vrij kort en tegen het einde wordt er iets harder over gedaan (maar of ik dat nou leuk vond..?). Of misschien lag het aan mij..?

Ik heb me er best mee vermaakt, maar het voelde me dus allemaal een pietsje vlak. Kijk verder als je een echt opwindende of echt spannende/grappige film zoekt. Als je gewoon wat mild grappigs en een aardig verhaaltje wilt zonder al te veel chills en thrills zoekt dat best vermakelijk is, dan zit je wel goed.

Voor mij een voldoende plus.

42 jaar geleden

Ik dacht vantevoren dat dit een remake van Black Christmas (1974) was, maar nee, het had er echt niets mee te maken. Deze geloof ik wel: Black Christmas (2006) , maar dan kun je toch beter die uit 1974 kijken.

Op een gegeven moment dacht ik ook aan Scream (1996) , maar ook daar heeft deze film weinig mee te maken.

Ik vind het niet super slecht, en heb zeker veel slechter gezien, maar het was wel zo ongelofelijk gewoontjes, dat het maar goed was dat ik eigenlijk hele andere dingen aan mijn hoofd had.. 😂

Geen voldoende.

2 jaar geleden

Prachtig! Dank je wel! 🙂

2 jaar geleden

Wat jammer voor mensen die de film nog niet gezien hebben, die enorme spoiler in je reactie, @films4you

Wist je dat je zulke spoilers af kunt dekken door op een nieuwe regel de knop met de driehoek met het uitroepteken boven het tekstvak te gebruiken, of: ">! " te typen? Een witregel breekt het afdekken weer. Zo kunnen mensen zelf kiezen of ze een belangrijke twist in de film willen lezen.

Groeten! 🙂

Oef, dat is niet echt tof, maar gelukkig niet zo erg als erin knippen. Dat bijsnijden op breedbeeld formaat lijkt me best wel stom. Ik moet misschien eens kijken hoe het is

Ik heb gelukkig ook de dvd's, maar daar is het eerste (en misschien ook tweede) al wel vrij laag van kwaliteit, als ze daar dan afgesneden, en dan op breedbeeld dus ook opgeblazen hebben..

Dank voor je antwoord, Daenella. En groeten! 👋🙂

"Jammer dat op Disney+ de 'geoptimaliseerde' versie te zien is, want daarmee is heel veel kapot gemaakt aan sfeer."

Oh, echt? 😮
Wat betekent dat precies? Hebben ze er vanalles uitgeknipt of zoiets?

Dank voor het vermelden! 👍

52 jaar geleden

Wat ik wel aardig vond aan deze film, was dat we hier niet alleen de potentiele slachtoffers volgen, maar ook regelmatig avonturen van de killer meekrijgen.

Verder is het niet echt zo'n goede film, maar ik heb me er toch best een beetje mee vermaakt. Voor zo'n heel vroege eighties film was het niet al te slecht.

Het laatste idee voor een moord was best een originele, zoiets had ik nog niet gezien. Het echte einde was vrij suf vond ik.

De muziek was, al was ik niet heel kapot van de band in de TV studio.

Ach, verder is er eigenlijk weinig te melden. Een wat krappe bijna voldoende krijgt deze van mij.

42 jaar geleden

Een echte amateurfilm, dat merk je aan alles. Maar toch vond ik sommige stukken wel wat hebben. Het is niet zo dat ze er echt met de pet naar gegooid hebben, maar middelen, kennis en ervaring en dergelijke ontbraken gewoon.

De openingscene was wel geinig, maar daarna waren de eerste tien minuten werkelijk ontiegelijk saai. Er wordt wel wat uitgelegd over de situatie, maar volgens mij kun je die gewoon doorspoelen. Ik was zelf bijna gestopt, maar in de elfde minuut was er weer wat aardigs te zien (al was het klungelig). Er zaten wel meer stukken in die saai waren, maar ook leuke stukken.

Ze hebben leuk gespeeld met stop motion voor de monsters, en hoewel het overduidelijk slecht en idioot is, kon ik het wel waarderen voor dit nivo films, en ik heb een aantal keer smakelijk kunnen lachen.

Soms kun je ook heel duidelijk zien dat ze met montage dingen suggereren die ze niet echt konden filmen. En hoewel dat nergens goed gelukt is, kon ik ook die pogingen wel waarderen.

Als je slechte films kunt waarderen voor wat ze zijn, dan is dit best een aardige om eens te proberen. Uitzetten kan altijd. Maar voor de gemiddelde kijker zal dit waarschijnlijk niets zijn.

Ik heb er niet op gelet, maar dikke kans dat er foutieve en zelfs beledigende voorstellingen van de oorspronkelijke bewoners van de Amerika's in zitten.

Voor een amateurfilm zo slecht nog niet. Een onvoldoende met strikje. 🎀

72 jaar geleden

"Zou zelf iets eerder de politie bellen. Maar ja zei mijn man dan is de film in 10 min. afgelopen."

Hahaha! Ja, dat dacht ik ook, precies zo! 😂

52 jaar geleden

Best aardig voor een vrij goedkope 'horror' film uit die tijd, maar vrij rechttoe rechtaan. Wel een vrij bekende film in zijn tijd en genre.

De focus is wat meer op het drama van de horror dan op de horror zelf, maar niet overdreven. Zodoende heeft het ook nét ietsje meer verhaal dan veel andere horror films van toen.

Als regenachtig zondagmiddag vermaak oude horror/sci-fi flick heb ik me er best mee vermaakt, maar verwacht er niet te veel van. Hij is vrij kort, dus veel buil kun je je er ook niet aan vallen.

Bijna voldoende.

62 jaar geleden

Het ligt vast aan mij, maar ik vond deze film wat saai. Meer dan de helft is een zooitje rare (en in de kern nogal gelijksoortige) oefeningen in de tempel. Ik snap de geste/intentie wel, maar mij begon hetzelfde riedeltje na de eerste paar keer al snel te vervelen.

Spoiler

Hij is ook steeds heel snel de beste. 🥱

Verder gebeurde er eigenlijk niet echt veel. Allemaal erg voorspelbaar en vrij recht toe recht aan, in mijn ogen.

De vormgeving vond ik wel best mooi, maar dat is maar een element van een film, en heel goed of bijzonder was het nou ook weer niet.

De gevechts balletten waren voor die tijd vast spectaculair, maar echt erg goed of boeiend vond ik het niet. Ik had meer verwacht van deze op IMDb vrij hoog gewaardeerde martial arts film.

Een voldoende mag hij van mij nog net hebben, maar ik denk dat er een stuk betere martial arts films te vinden zijn.

52 jaar geleden

Dit was een soort melige versie van Child's Play (1988) maar dan met een sneeuwpop. In het begin viel het nog wel mee, maar verderop werd het mij toch iets te melig. Niet helemaal zo erg als de Scary Movie (2000) serie, maar wel behoorlijk. Dat deed het toch al niet al te hoge niveau flink verder dalen.

De muziek was in goed orde, prima voor de film, maar niet bijzonder. De special effects waren abomenabel, maar dat hoorde er een beetje bij.

Echt goed vermaakt heb ik me niet, maar ook niet al te veel verveeld.

Gezien op cathodetv.com, dat deze dagen veel goede en slechte kerstgerelateerde films streamt. Meestal in een herhaalde serie van zes of zeven, met een nieuwe set films rond vier uur in de ochtend.

Ik wil er nog net niet een echte onvoldoende voor geven, naar boven afronden naar een bijna voldoende dan maar.

42 jaar geleden

Nog een low budget B-kerstfilm, maar deze was echt te dooi. Met slechte special effects (het budget ging waarschijnlijk op aan die ene exploderende auto) en nogal droog. Ook de muziek in deze was suf en soms slecht geplaatst.

Helaas, want het achterliggende, idiote en wat ranzige idee vond ik wel leuk, maar dat was natuurlijk niet genoeg, niet met deze uitvoering.

Gezien op cathodetv.com, dat deze dagen veel goede en slechte kerstgerelateerde films streamt (bovenstaande duidelijk een voorbeeld van de laatste categorie). Meestal in een loop van ongeveer twaalf uur, met een nieuwe set films rond vier uur in de ochtend.

Echt niet meer dan een onvoldoende.

32 jaar geleden

Hmm.. Er komt dus een tweede seizoen..

Laten we hopen dat de makers hun huiswerk gedaan hebben en er wat meer creativiteit en originaliteit ingestopt hebben. En vooral ook de acteurs heel veel geoefend hebben..!

Ik vrees echter het ergste..
Inclusief dat ik het toch weer ga kijken! 🤣

Dit is duidelijk een low budget B-film met wat bloot en expliciet geweld. Inderdaad nogal stijf geacteerd en een vrij dun verhaaltje. Jammer, maar eigenlijk best ok voor een B-film zoals deze.

De muziek vond ik best tof. Ook een beetje B natuurlijk, maar een goed soort B. Lekker overdreven en zo.

De film had zeker een paar goede momenten, vond ik. Natuurlijk was het ook een beetje suf, maar kijk eens naar wanneer ie gemaakt is, dat past ook best in het plaatje.

Het einde is echt wel een sisser, helaas. Niet echt zozeer belachelijk, maar wat te simpel, en een beetje teleurstellend zeker wel.

Als je er bewust voor kiest een wat oudere B-film te gaan kijken, is dit best een prima keuze als alternatieve kerstfilm. Ik vond 'm in ieder geval leuk genoeg om eens te kijken, al zal dat geen jaarlijks event worden (die heb ik trouwens toch al hoegenaamd niet).

Gezien op cathodetv.com, dat deze dagen veel goede en slechte kerstgerelateerde films streamt. Meestal in een loop van ongeveer twaalf uur, met een nieuwe set films rond vier uur in de ochtend.

Een goede voldoende.

42 jaar geleden

Echt tè doorsnee en standaard om leuk te zijn, deze slasher in een vrijwel verlaten skiresort. En een komedie is het duidelijk ook niet. Ik heb tenminste vrijwel niets gezien waarvan ik denk dat iemand erom zal lachen of zo.

Ik had er wel zin in, de synopsis klonk redelijk ok en voor mij geeft sneeuw in een horror film vrijwel altijd een extra kick, dus het zag er interessant genoeg uit. Maar hier deed de sneeuw helaas echt te weinig om de film te redden, al leverde het wel een paar aardige momenten op.

De productiewaarden waren duidelijk niet zo hoog. Niet dat het nou allemaal super slecht was, echt helemaal de grond in stampen lijkt ook weer niet nodig, maar veel soeps was het niet.

Mijn cijfer is dan ook maar niet veel soeps.

82 jaar geleden

Ja, echt goed deze! Goed opgebouwd, spannend, goede spectaculaire actie, stoere teksten, goed gespeeld en alles. En dan nog tijd voor grappige momenten. Weinig missers hier.

Alleen het politieoptreden is nogal ongeloofwaardig (lees: dom). Dat is wel handig en leuk voor het verhaal, maar past niet echt in het verder toch enigszins realistische beeld (al is het dan nogal extreem). Althans, ik merkte dat het mij wel een beetje stoorde.

Die laatste shots van Gruber zijn echt geweldig!

Goed!

52 jaar geleden

De beschrijving, de genres en het plaatje bij de titel deed mij denken dat het een, wat ranzige, bloederige wraak b-film zou zijn, maar dat was helaas niet zo. Het was meer een misdaad drama, waarin de hoofdpersoon wordt geconfronteerd met haar ideeën over criminelen en de wereld, en haar idealen misschien moet herzien.

Het was niet slecht, maar echt boeiend vond ik het ook weer niet. Ik merkte dat mijn aandacht verslapte toen het duidelijk werd dat het vooral drama was. Daarna vond ik het helaas vrij saai

Spoiler

en zag ik het uiteindelijke onheil helaas van nogal ver aankomen.

Het is hier en daar een vrij harde film, zeker naar het einde toe, daar waren een paar echt heel akelige momenten.

Ik vond het dus niet zo boeiend, maar omdat ik niet kan ontkennen dat het best goed gedaan was, toch nog een bijna voldoende.

82 jaar geleden

Deze kan ik echt aanraden! Vooral de ingekleurde versie. Als je ook kunt genieten van oude films, tenminste. In mijn reactie hierboven staat een link naar een versie op YouTube.

32 jaar geleden

Pfft..! Wat een goedkoop aandoende zit! Misschien leuk voor echt heel jonge kinderen, maar dit is toch echt veels te simpel, cliché en kinderachtig voor mij. 😂

Na ongeveer een kwartier ben ik de kamer wat gaan opruimen, omdat het toch nog aan moest blijven staan. Dat ging prima, ik geloof niet dat ik iets gemist heb.

Heel misschien nog leuk voor echt jonge kinderen, maar voor mij echt ruim onvoldoende.

72 jaar geleden

Wat een leuk, speels filmpje! De hoofdrolspeelsters gaan er helemaal in op en hebben een geweldige aanwezigheid. De film is zonder spraak, maar de blikken van de kleine dames spreken boekdelen, zo helemaal zonder woorden.

Bont mooi of leuk vinden is natuurlijk helemaal niet meer van deze tijd, en als je politiek correct bent moet je het vanzelfsprekend afkeuren. Maar wie daar even doorheen kan kijken, kan beseffen dat de mensen in die tijd meestal nog erg onbenullig waren over waar bont vandaan komt, en snapt dat bont, als je het zonder de achterliggende dierenmishandeling kunt ervaren, toch wel heel lekker aanvoelt, kan een lief filmpje kijken over twee meisjes die van dat laatste een sport maken.

Het verhaal is simpel, maar het gaat hier vooral ook om hoe je van dichtbij wordt meegenomen op het kleine avontuur dat de dames beleven, en om de leuke manier waarop dat verfilmd is.

Gezien op cathodetv.com.

Ik vond het in ieder geval een heerlijk filmpje, en denk dat jonge kinderen er zeker van zullen genieten, al zal er daarna misschien wel wat uitgelegd moeten worden over bont..

Een dikke ruim voldoende van mij.

Geinige, vrolijke en kleurrijke kerstshow in klei animatie. Best mooie muziek, voor zover dat mogelijk is voor kerstmuziek, en leuke originele animaties met vele special effecten. Zeker geschikt voor jonge kinderen, maar als volwassene vond ik dit ook best leuk. Niet te lang, naar gewoon een leuk kersttussendoortje.

Voor mijzelf moest ik iets omhoog afronden om aan een ruim voldoende te komen, maar door jonge kinderen die nog niet overvoerd zijn met schreeuwerige filmpjes en die van kerstmuziek houden, wordt dit wellicht hoger gewaardeerd.

62 jaar geleden

Misdaad drama met film noir vibe en veel gepraat van de hoofdpersoon als verteller. Het verhaal lijkt dan ook vooral te gaan om het persoonlijke meeleven de huurmoordenaar en zijn worsteling. Heel uitgebreid is het verhaal eigenlijk niet.

Mooie beelden van New York en interessante (niet altijd mooie), in die tijd vast heel hippe jazz en beatnik muziek.

Al met al heb ik me ermee vermaakt en bleef ik het interessant vinden.

Gezien op cathodetv.com, dat deze dagen veel goede en slechte kerstgerelateerde films streamt. Meestal in een loop van ongeveer twaalf uur, met een nieuwe set films rond vier uur in de ochtend.

Ik moest gevoelsmatig toch nog nét naar beneden toe afronden bij de waardering. Laten we zeggen een dikke voldoende.

32 jaar geleden

Tja, deze film zou ik zelf niet uitgekozen hebben, en terecht..

Het is duidelijk een amateurfilm. Je weet wel, met super dooie teksten en ditto acteerwerk, en gruwelijk primitieve special effects. Vast leuk om te maken en voor de makers en hun familie, die waarschijnlijk de acteurs waren, één keer te zien. Maar voor anderen zal het waarschijnlijk niet veel brengen.

Ook niet als zo slecht dat het weer goed is, al zitten er best een paar aardige momenten in, en hebben ze leuk met de poppetjes en bloedcapsules gespeeld. Er zit gewoon veel te weinig verhaal in.

Geen aanrader, zal ik maar zeggen..

Ruim onvoldoende.

Sure, dit is duidelijk een B-film in een serie die welliswaar niet onaardig begon, maar daarna meteen stevig inzakte. Dit vierde deel vond ik echter best aardig, en zonder verwachtingen heb ik me er best een beetje mee vermaakt.

Het was een beetje een tikje vaag in wat wat was, en er werd weinig uitgelegd, maar de film had wat aardige momenten en was niet slecht in elkaar gezet.

Het verhaal was niet zo bijzonder, maar had wel wat gore body horror en lelijke meelwormen. De muziek was spaarzaam en niet zo opvallend.

Dat het met kerst speelde was af en toe even te zien, maar verder had het er niets mee van doen.

Gezien op cathodetv.com, dat sinds vier uur vanmorgen goede en slechte kerstfilms streamt. Geen idee hoe lang, maar ik verwacht deze dagen wel meer.

Ik vond het bijna voldoende.