jotofilm heeft 5267 reactie(s) geplaatst.
De zoveelste bergbekimmersfilm, waarvan je het scenario al uit kunt tekenen. Weliswaar spectaculaire opnames van de Alpen, maar zodra de acteurs in beeld komen, heb je, door de vele medium shots, steeds het gevoel, dat dit studiowerk is. Overbodig dus, want we hebben al heel wat spectaculairder documentaires gezien! En maak je dan toch een speelfilm, maak er dan een spannend verhaal van in plaats van op de tearjerker toer te gaan.
Prachtige, old school animatiefilm voor de hele familie met een schitterende muziekscore. Veel wijze lessen worden in het simpele verhaal geleerd en humaniteit voert de boventoon. Wat een rustgevend baken in de chaos van de tegenwoordige animatiefilm.
Hendrik Groen op zijn Amerikaans. Dat betekent een overdreven scenario, prima acteurs, mondelinge, schunnige teksten, maar al met al laat de film een wat rommeige indruk na. En ja natuurlijk, het einde kon je al snel uittekenen. Mooie scenery, maar qua verhaal "overdone".
Dik aangezette "stripfiguren" wandelen door alle negatieve clichés van de Afro-Amerikaanse cultuur en dat noemt men dan een komedie! Jezelf en jouw cultuur op de hak nemen kan heel verfrissend zijn, maar hier ontaardt het in het kijken naar louter idioten. Je moet het maar leuk vinden!
Een, in Amerika, beruchte zaak krijgt hier, helaas, een Lifetime bewerking en dat is, zoals meestal, geen aanbeveling. Al bij de eerste beelden denk je: O, jee een tv-film en dat gevoel gaat ook niet meer weg. Kortom, een slechte verfilming van een op zich interessante zaak.
Aardige these, waaruit zou moeten blijken dat al de films van David Lynch schatplichtig zijn aan " The Wizard of Oz", sterker nog, alle Hollywoodfilms zouden een directe relatie met die film vertonen. Altijd maar, via bizarre avonturen op zoek naar Home sweet home! Soms aardig to the point, soms klinklare nonsense, maar in ieder geval een interessante stelling!
Je hebt helemaal gelijk, vergissing mijnerzijds. Het opduiken van Hugh Grant vond ik niet zo vreemd, vandaar mijn vergissing. Mea culpa!
Ik heb aardig wat, spannende, goed opgebouwde bankoverval films gezien. Dat is bij deze film niet het geval : een veel te lange, nergens op slaande intro om de hoofdpersonen te introduceren, een groep overvallers, waarvan je van te voren weet dat ze, welke penibele situatie dan ook, moeiteloos in hun voordeel kunnen omzetten, een cameravoering om gek van te worden en ga zo maar door! Enige lichtpuntje is nog John Travolta, die in ieder geval een bigger than life personage aardig neerzet. Spike Lee, waar ben je om zo'n verhaal spannend en geloofwaardigheid te maken?
Daniel is alleen terug in haar gedachten, een soort rouwverwerking kun je dat noemen.
John Travolta's carrière kreeg een kick-start een jaar hiervoor met"Saturday Night Fever". Ook zo'n "goude ouwe"!
Een mooi familie drama over "mannelijkheid" en waar dat voor zou moeten staan. Bijzondere debuutfilm, niet alleen voor de regisseur, maar zeker ook voor Alexandra Burke, een beroemde West-End musical ster, die ook in haar eerste filmrol de sterren van de hemel speelt.
Les 1: Ga niet naar een opgeslagen film kijken, voordat je even de titel hebt opgezocht. Les 2: Kijk niet verder, zodra je Bruce Willis ziet Les 3: Heb meer vertrouwen in de mening van je mede-beoordelaars! Les 4: Ga " Alien" nog een keer bekijken ! Kortom: Wat een wanproduct!
Een ogenschijnlijk simpel coming-of-age- verhaal over een jongen op zoek naar zijn seksualiteit wordt vermengd met het verhaal van zijn moeder,die in een scheiding ligt en met dezelfde gevoelens worstelt Prachtig verfilmd met uitstekende hoofdrollen, deed mij de film wat denken aan het al even mooie "Call me by your name". Vreemd dat ie de bioscoop niet gehaald heeft.
Had een interessante film over vluchtelingen, die hun gevoelens via muziek willen "rondbazuinen" kunnen zijn, maar ontaardt al gauw tot praatje,plaatjes en muziek begeleidt door wollige teksten, waar we ook niet veel nieuws van leren. Eigenlijk een beetje onbegrijpelijk, dat er door zoveel Nederlandse fondsen belastinggeld in is gestopt, omdat de film waarschijnlijk slechts een klein , selectief publiek zal bereiken.
Alleen jammer. dat VUE altijd pauzes heeft en dat is een storende onderbreking. Vandaar dat ik VUE bioscopen altijd mijd. Correct w.b de frites!
Aardig inkijkje in het onfrisse reilen en zeilen van de Hollywoodindustrie met name wat betreft de vroegere top studio's van M-G-M. Niet alleen op het scherm boeven, maar vooral daarachter!
Boeiende thriller, over een man, die de uiteindelijke consequenties van zijn criminele verleden moet overzien De, in één single take, opgenomen film houdt de spanning er van het begin tot het einde permanent in, terwijl je steeds meer mee gaat leven met de hoofdkarakters! Een kort, maar krachtige verrassing!
Na 3, weliswaar steeds minder wordende delen (Nr. 1 was verreweg de beste), is dit 4e deel een regelrechte afknapper. Rodriguez Is het hier helemaal kwijt. Flauw verhaaltje, slecht geacteerd, nauwelijks grappen en ook de achtergronden zien er aalemaal "blue screen" uit. Blijkbaar vond ie dat zelf ook, heeft er 12 jaar over nagedacht en kwam toen op de proppen met een reboot, die er wel weer mee door kon.
Aardige docu over het Spaanse jongetje, dat door 12 ambachten, 13 ongelukken uiteindelijk, de best betaalde en gewaardeerde filmster van Frankrijk werd. Zeer de moeite waard!
Aardig wat co-producties in het Engels!
Een charmante clash-of-cultures, deze film over een Chinese kok, die op het Finse platteland terecht komt. Weliswaar voorspelbaar, maar de acteurs zijn zo natuurlijk, dat je je ook echt op die plek waant. Leuke productie!
Een prachtige serie die naam serie ook echt verdient en niet van één boek komt, dat vervolgens in stukken wordt gehakt om er maar 't liefst een veel te lange, meestal 8-delige serie van te maken.Verspreid over een aantal jaren (serie 1 startte in 2019, serie 4 eind 2024 met een andere cast ( en dat stoort niet eens!) Prachtige boeken EN Prachtige films en dat komt zelden voor!
Niet zo creatief, Creatief, als je al je reacties over Nederlandse romkoms begint met: Ik ben het niet eens met alle negatieve reacties, die hier worden geplaatst. Natuurlijk mag je die films leuk vinden, maar schrijf er dan ook een creatief stukje over!
Waarom,waarom,waarom? Dat is steeds de vraag, die je jezelf stelt bij dit persoonlijke verslag over de oorlog in de Oekraïne. Indrukwekkende beelden, maar zoals Filmfanaat hierboven al opmerkt, was een uur genoeg geweest een beeld te krijgen van de destrateuze toestand aldaar. Beelden over de thuis situatie van de fotograaf, die daar tegenover staan voegen weinig toe.
Uitstekende documentaire over Eddy Merckx, de kannibaal, die iedereen aankon, maar niet geliefd was in Frankrijk, omdat ie de Franse renners geen schijn van kans gaf. 525 titels haalde hij in zijn carrière en dat is tot nu toe niemand meer gelukt! Zeer de moeite waard!
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series