jotofilm heeft 5140 reactie(s) geplaatst.
We beginnen ons al in bochten te draaien, om er nog iets origineels van te maken, maar de kinderen vinden het nog prachtig.
Ja, succes moet vervolgd worden en hier beginnen de eerste slijtplekken zich aan te dienen.
Succesvol vervolg op de eerste film met dezelfde resultaten, alhoewel het nieuwe er af was.
Leuke jeugdfilm naar de bekende boeken. Voor kinderen leuke, herkenbare situaties
De echte doorbraak van Danny Boyle naar mainstream producties . Alleen al om de scenery (alnoewel de plek in het echt nog veel mooier is) de moeite waard
In de eindeloze stroom van beroerde animatiefilms, die de bioscopen bezet houden, zitten eigenlijk maar 3 productie maatschappijen, die kwaliteit leveren: Illumination, Disney en Dreamworks. Deze Dreamworks bewijst dat eens te meer. Alles klopt en zelfs de lange spanningsboog (105 min.) blijkt voor kinderen geen bezwaar. Bijkomend voordeel is ook nog, dat de verzorging van de nasynchronisatie top is. Kortom: Topfilm! (ook voor volwassenen)
Leuke familiefilm, waarvan mijn kleinkinderen (voetbal enthousiasten) na 10 minuten zeiden: Opa zet maar af, maar na het ongeluk van de hoofdpersoon 80 min. geconcentreerd hebben zitten kijken. En ik moet zeggen terecht, want de film sloot uitstekend aan bij de belevingswereld van 10/11-jarigen. Jammer, dat de film, ondanks zijn prijzen, in de bioscoop weinig heeft gedaan.
Een autische geestelijk gehandicapte movie fan! Die zou ik best, in navolging van o.a. Dustin Hoffman en Sean Penn kunnen spelen, moet John Travolta gedacht hebben en daarvoor een idiote pruik opzette en een vreemd loopje ontwikkelde Een typetje, kortom Nou trof hij het bovendien ook niet met de regisseur, die voor deze film de Razzie award ontving voor slechtste film van het jaar(overigens was ie zelf ook genomineerd als slechtste acteur) Dan nemen we het verhaal waar Robert de Niro mee scoorde (The Fan) en we hebben een dijk van een film! Helaas, slechter dan dit heb ik het zelden gezien! En dan kun je nog denken: Het is zo slecht, dat het weer leuk wordt, maar dat is in dit geval ook niet aan de orde. Kortom: Tenenkrommend!
De avonturen van ezeltje prik in het land van de gekke mensen. Zo zou je deze beschouwing van een ezel op de moderne Europese "beschaving" kunnen noemen. Leuk, gek, angstaanjagend, honds, wreed, alles passeert de revue. De enige die het in al zijn onschuld beschouwt is de ezel! Is dit nou een film of een kunstprojecr? Oordeel zelf, maar de film is de moeite waard!
Aardige thriller,die het vooral moet hebben van zijn topcast, maar ik heb Antoine Fugua aanmerkelijk betere films zien maken
Leuke "heist" film, maar ik prefereer toch het origineel uit 1969.
Heerlijke "heist" film met een topsterren bezetting. Ik heb de serie Mini's nog op mijn oogvlies.
Een prachtige film, waarin Jane Campion bewijst een top-regisseuse te zijn.
Melville, dan is de kwaliteit gegarandeerd. Een als je dan zo'n sterrencast bij elkaar hebt, dan weet helemaal zeker dat je een topfilm in handen hebt.
Er wordt de tijd genomen om de opkomst en ondergang van twee sterren te vertellen. George Cukor maakte er een film van, die de film uit 1937 verbeterde. Grappig, dat Cukor al in 1932 hetzelfde gegeven gebruikte in zijn "What price Hollywood?"
Een prima herverfilming van het origineel Goed gebruik gemaakt van de 2 acteurs, die van oorsprong populaire zangers zijn.
Prima, aangepast voor deze tijd, herverfilming van het origineel
Nog geen Ripley, maar wel een gedegen verfilming van deze psychologische thriller van Patricia Highsmith.
Aardig gegeven, goed opgebouwde spanning en de constante dreiging van ongeziene monsters! Dat is de kracht van dit deel. Deel 2 verpest dit door een soort prequel te worden met monsters en het aankomende deel 3 schijnt weer een prequel op deel 2 te zijn!!! Schiet mij maar lek!
Zat blijkbaar wat te suffen, maar heb m'n reactie al gegeven.Maar nogmaals: Overbodig!
Leuke komedie met topsterren. Advies: deze film bekijken en de flauwe remake uit 2018 links laten liggen!
Het zoveelste bewijs, dat je van video-games geen films moet maken.Ook in deze film is de hoofdpersoon weer een karakterloze marionet. Da's voor een game waarschijnlijk geen probleem, maar in een speelfilm stoort dat enorm.
Aardig gegeven, maar nogal beroerd uitgewerkt
Blijkbaar was Percy toch nog goed voor een tweede film, maar om nou te zeggen, dat het niveau omhoog ging...... Ook weer jammer natuurlijk. En nu maar kijken of Disney er in een nieuwe Tv-serie meer van gaat brouwen!
Een tegenvallende film, ondanks de regie van Chris Columbus. Da's best jammer, want op zich zijn die (pseudo)mythologische verhalen de moeite waard. Vandaar toch nog een 6
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series